Hooligans

• USA Hooligans (více)

vlKousek

Velice slušný tématický kousek. Sice to není úplná realita, ale docela se jí blíží, protože tito "fans" ve skutečnosti opravdu fans nejsou, jen si potřebují někde schladit žáhu a schovávají to za fanouškovství. Někoho pořádně zmlátit, to je něco, fakt smutný :) ()

nula87

Zajímavý snímek z ještě zajímavějšího prostředí, jehož příběh je sice jednoduchý, ale na svém malém písečku funguje velmi dobře. 75% ()

KateW

Tento film mě naprosto ohromil. Myslela jsem si, že půjde hlavně o fotbal ( kterému nijak zvlášť nefandím),ale opak byl skutečností. Výborně natočený film, který obsahuje vše, co by měl. I slzička ukápla. ()

Dub-C

Na potreti je ten film jeste lepsi!! I'm forever blowing bubbles. Pretty bubbles in the air. They fly so high, they reach the sky and like my dreams they fade and die. Fortune always hiding, I've looked everywhere. I'm forever blowing bubbles. Pretty bubbles in the air. UNITED ! ! ! UNITED ! ! ! ()

Muzaffer

Fotbalový chuligáni v tomto filmu nejsou jen primitvní vylízané palice, jak tuto skupinu lidí asi většina společnosti vnímá. Jsou to docela fajn chlápci, kteří mají své vlastní hodnoty a kteří se prostě jen rádi pořádně napijou a pak se porvou za svůj tým. Nakonec proč ne, každý se dobíjí jinak a když jsem na to tak koukal, tak jsem chvílema měl taky docela chuť jít se někam porvat. První půlka filmu je taková skoro reklama na chuligánstvi, druhá půlka pak ukáže i stinější stránky tohoto životního stylu... ()

rob_troy

Naprostý skvost. Anglický hoši, kteří se strašně rádi rvou nebo dostávají rádi do držky sami. Elijah Wood v hlavní roli. Kdo by čekal, že se takový skrček bude chtít rvát taky. Tady vám ukazuje, že on rád a velice rád. Výkony partičky GSI jsou akorát k rolím a ta se du dala zvládnout bez potíží. Jediné co se tu děje, je fotbalová nenávist, provokace a na konci i veliký průser. Tomuto filmu se nedá absolutně co vytknout - alespoň z vlastního hlediska. Vždy se najde někdo, kdo v tom bude hledat pár teček navíc. Mě film potěšil a to víc než dost. ()

adakraj

Fotbalový tedy spíše o fotbalových fanouškách film, který mě dostal. Velice pěkně natočený, skvěl herecké obsazení. A konec je boží. Prostě si to zaslouží známku, kterou jsem dal. ()

migele

Syrový snímek z prostředí Britského venkovského hooligens. Hraje se na pěsti a bojuje se za respekt. Wood nás ne-mile seznamuje s tímto prostředím. Konec bych uvedl jako (ne)šťastný. 90% ()

Boudyy

Kvalitní film o fanoušcích fotbalových klubů zasazený kam jinam než do Anglie. Kvalitní herecké výkony, napětí, vytyčení hodnot, závěr pro romantiky. Dobrá podívaná. Dříve jsem tedy viděl dvojku než jedničku a po prvním (nepříliš pozorném) shlédnutí jsem jedničce dal sejné hodnocení, jako dvojce. Nyní, když jsem si udělal čas podívat se na film v klidu, musím zvednout na plný počet, protože mě film atmosférou, dějem a hereckými výkony naprosto pohltil. Taktéž bitkařské a fotbalové scény jsou precizní a vypadají uvěřitelně. Ani ono jakési poselství zde není tak moc přehnané. A ač nejsem žádná citlivka, v poslední scéně jsem se málem rozbrečel. ()

Wooke

Najprv som sa pýtal sám seba, že čo tam robí Frodo a prečo sakra nejde zahodiť ten prsteň do ohňa, ale potom som si uvedomil, že je film a futbalových hooligans. A bolo to dosť skoro, pretože bitka prišla vážne tak rýchlo, že som si to ani neuvedomil. ALe páčilo sa mi to. Jedine, čo mohli zmeniť, boli tímy ,ktorým fandili. Koho trápi nejakú West Ham United. Dobre, isto má v GB veľa fanúšikov a toto je len môj osobný názor, ktorý vám nijako nepokazí radosť z pozerania . ()

tombarider

Nemám rád Fotbal. Nemám rád angličany a nesnáším Wooda. Přesto miluji tenhle film!!! Dokonale vykreslené prostředí, příběh je jednoduchý a dává smysl, ani minutu se nenudíte, všichni excelují v rolích ale vyzdvihnout si zaslouží Hunnam, který v mých očích tuto roli zatím nepřekonal. Claire Forlani je sladká a bitky působí reálně. Konec není trapným happy endem. Super. ()

Queendom

Jako né, dík. Vždyť tam nic nehrálo, teda kromě fotbalu. Vykonstruovanej blábol, kde se ani za pokus o mord neukáže fízl jak je film dlouhej. Uslintaný dvě za Hunnamovu chůzi, Chelsea a Londýn. ()

Brano

Kvalitné natočený film o futbalových hooligans, ktorý má celkom zaujímavý dej. Celý film je dosť reálne vykreslený o ľudoch, ktorý robia futbalu hanbu a aj celému športu. Vyzdvihol by som herecké obsadenie, ktoré určite pridalo na kvalite. Malý frodo v pozícii bitkára to zvládol bravúrne a tiež aj Charlie Hunnam. Filmy o futbalových chuligánoch ma veľmi nebavia a toto je jeden z mála, ktorý ma zaujal. Na plný počet to nie je, ale za pozretie to určite stojí . ()

marek29

Tak přidal bych se na stranu střízlivě uvažujících a dovolil své schopnosti otevřeně kritizovat i ty nejmenší detaily, aby zhodnotila tenhle film: Na jednu stranu není to jen vypatlaná fotbalová bitkárna a má to i děj! Nicméně. Přijde mi, že režisér příliš onanuje nad krví cákající z huby týpka, kterej dostal futrem na žegrově kdesi za městem. Nevím jestli tolik lidí z prostředí hooligans je tak čestných aby ctilo hrdost a mstilo se za rodinu svého švagra, že Frodo?! :D A závěrem: proměnlivá postava bastarda Majora kterak chrápající s flašou vodky u Temže je vzbuzen "bobíkem", aby si uvědomil kam patří a rozběhl se rozdávat rány na smeťák?! To mi přišlo taky už dost. 3,44* a ani o fous víc. Ale dívat se na to dá.. ;) ()

Guran

Hodnocení 10/10 nedávám jen tak nějakým filmům, ale dávám to filmům, kteří v sobě mají to, co si myslím, že by film měl obsahovat. Hooligans má propracovaný scénář, skvělý výběr herců, prostředí a perfektní dějové zvraty. Chválím filmový štáb za dobře odvedenou práci u tohoto snímku. ()

1V4N

Na tento film som išiel do kina (čo by nebolo nič neobvyklé) ale tak má zaujal, že som musel ísť do kina ešte dva krát. Charlie Hunnam to zahral famózne a skvele mu sekunduje aj Elijah Wood. ()

PK Ivanhoe

Představa toho, že Bilbo Pytlík půjde dát na kasu dvoumetrovýmu holohlavýmu hovadu mi ze začátku přišla jako velkej bizár. Nakonec se z toho ale vyklubal hodně kvalitní zážitek, jenom s malými vady na kráse. Možná je škoda že na stadion jsme se ve filmu podívali jen jednou. ()

MarvelLover

Fantastický příběh, který ukazuje, jaká byla situace dříve v Anglii na fotbalových stadionech. Fanoušci Londýnských celků se nikdy moc nemuseli a co se může stát, když na sebe během FA Cupu narazí West Ham United a Millwall? Je to drsný svět o brutalitách, ale naopak i o přátelství a důvěře. Smutný konec nám ukazuje, jestli je opravdu tohle všechno nutné a měli bychom se opravdu zamyslet nad tím, jestli to co jako fanoušci děláme je správné. ()