Hooligans

• USA Hooligans (více)

Nowasek22

Mam rád fotbal..mam rád fotbal v Anglii a možná proto jsem byl z filmu velmi mile překvapen. Film si na nic nehraje, herci jsou sympatičtí a Claire je nádherná ženská. Co se týče samotného děje, tak chvílemi napínavé a chvílemi rádoby vtipné..jako celek na mě film zapůsobil skvěle a když se k tomu připočte můj fotbalový fanatizmus, tak nemůžu jinak :) ()

Forum.

Nebudu psát o tom jací jsou fotbalový fanoušci idioti , jako ostatní intelektuálové tady. Ti totiž vůbec nepochopili , že to byl film. Já sám jsem se na to dlouho podívat nechtěl , protože jsem měl jako většina tupé předsudky , které jsou nám v televizi denně předhazovány. Ale odhodlal jsem se a dobře jsem udělal . Režisér a celý štáb udělali opravdu maximum. Autenticita tomu rozhodně nechybí , kazí ji trochu snad jen Eljah ale jinak je to perfektní. Celý ten příběh to je laskominka plná originálních nápadů. Líbilo se mi to tak uvidím jestli bude Footbal Factory lepší. 85% ()

BisiJoker

Americká slečínka přijede do Anglie za sestřičkou a hned narazí na našeho hrdinu který se o něj jako chůva stará,potom náš ''Amík'' vyroste...stane se amatérským pouličním zubařem a hned je v té slavné GSE.Pak se vyvine v další stádium rváče a zmlátí další lidi.No a už je z něho profesionální člen ultras na plný úvazek.Celý film skvěle doplňuje hudba a hodna zmínky je i role Lea G. aka Magora....věrný pes šéfa firmy :) ()

ShortyIC

Som veľký fanúšik futbalu a tak ma zaujíma všetko čo sa deje na futbalových štadiónoch, no nemám nič proti tomu aby som vedel čo sa deje aj mimo nich a to nám práve ukazuje tento film o týpkoch z Londýnu (+ amík) a firme GSE. Skvelé výkony hercov (Charlie Hunnam neskutočný výkon), ešte lepší príbeh a jeden z najkrajších soundtrackov aký som kedy počul (One Blood - záverečná scéna)... Krásne londýnske prostredie, ktoré zdobia bitky futbalových chuligánov ma vtiahli natoľko, že som čakal na ďalšiu a ďalšiu bitku. Koniec filmu ma len utvrdil v tom, že toto patrí a vždy bude patriť medzi moje TOP filmy. GSE GSE GSE!!! ()

vodkasesemte

film, který dokazuje, že ztrácí na hodnocení díky neuveřitelnymu množství skleníkového efektu kritiky. a to pět nedám, abych v lepší společnosti zapadal. ()

Crybaby

Premňa určite jeden z najlepších filmov aké som zatiaľ videl. Výborne zvládnuté prepojenie hercov s postavami, dobrý scenár, kamera. ()

Dragiii

Jsem velkým fotbalovým fanouškem a o to více nesnáším tyhlecty "fanoušky". Ale k filmu... Proč se Američané cpou do fotbalu, když tomu ale vůbec nerozumí. Nejsem nějak více zanořen do této problematiky, protože mě ani moc nezajímá, jak se kupa debilů mlátí "za klub". Ale proboha takhle to ve skutečnosti ale vůbec nefunguje. Kdyby to aspoň mělo zajímavý příběh, když už to skutečnosti příliš podobné není. Ale bohužel. Nadějný americký student žurnalistky přijede do Londýna, v životě nikoho neuhodil a během týdne se z něho stane obávaný člen hooligans. To jako opravdu? Tvůrcům se nesmí upřít, že hlavně bitky jsou velmi kvalitně zpracovaný, a pochvalu si zaslouží i za poslední pasáž filmu. Jinak je to bohužel bída, bída a velké zklamání. ()

Lajty

Já zas do bublin foukám, bublin spousta kolem mě, až k oblakům, až do mraků, tam pak jak mý sny umíraj, štěstí to se skrývá, nikdo no neviděl, tak zas do bublin foukám, bublin spousta kolem mě. UNITED !!! UNITED!!! Film, co mě hodně ovlivnil a dost se mi dostal pod kůži. Jedině West Ham ! ()

DonBraso

Na začátek Danny Dyer mě uchvátil více ve stejnomeném filmu než prostě "Frodo" v tomhle,přesto jsem to čekal mnohem horší,ale díky spíše příběhovýmu pojetí,jsem byl docela spokojen.Rvaček bylo tak akorát,přesto z toho filmu jsem necítil tu surovost.Občas mě to přišlo jak červená knihovna,jeden match je sakra málo u kladivářů.Všechno je víceméně o příběhu,který drží konzistentní formu,není špatný,ale přesto mě leda nadchnul Charlie Hunnam,poslední fight a ostatní bylo průměrné s dobrým příběhem.Kopaný zdar 70% ()

Hruskovice

Zajímavý pohled do tohoto pro mě absolutně nepochopeného "koníčku" určitých "lidí"... KURVA FANDÍM ALE NEBUDU KVŮLI TOMU MLÁTIT LIDI A DĚLAT BORDEL :) 3,95/5 ()

Gortyna

Jistě výborná filmařina. Jenže mi to připadlo jako promo klubu West Ham United. Jejich hooligans jsou ti správní a vypadají aspoň trochu oduševněle, millwallští jsou ti zlí a každý z nich vypadá jako obluda. Šéf westhamských je charakterní správňák, šéf Millwallu je násilnická zrůda. Před poslední bitkou se hoši od Kladivářů tklivě loučí s rodinami nebo meditují. Bitku doprovází doják-slaďák. Takže: stát se fotbalovým chuligánem je ta nejlepší škola života, ale jen v tom "správném". ()

AndrewNewman

Nieje to dokonalý snímok ale jeho celkový priebeh ma zaujal a v podstate som sa počas celého filmu ani na minútku nenudil. Myslím, že film na ktorom nevidím ani jednu chybičku si zaslúži plné hodnotenie. :) ()

AVP

Nevim presne co prisedicim vadi na zaveru, me prisel v pohode, jako kontrast s predchozim dejem naprosto nezavadny a Wooduv zpev "Im Forever Blowing Bubbles" byl jen prijemnou tresnickou na dortu. ()

cubiczech

tuhle roli sem od Elijaha fakt nečekal a dopadlo to hodně dobře, sám vím jak to v téhle "branži" chodí a podařilo se to vystihnout opravdu dobře, jen dále točte takové "menšinové" filmy, lidem to trošku srovná informace v hlavě... ()

Ygor20

Nie som síce žiadna agresívna povaha ale problematiku anglických "fandov" som vždy žral. Dokument McIntire: reportáž natáčaná inkognito o rowdies londýnskej Chelsea som videl snáď ležatáosmičkakrát a vždy sa pri ňom cítim rovnako napätý a vzrušený. Skoro zhodné (podotýkam skoro) pocity som mal pri sledovaní tohto snímku. Brutalita je neuveriteľne uveriteľná a občas aj taká pacifistická povaha ako je tá moja mala občas chúťky pridať sa a udrieť si. Tie americky nasladnuté scénky filmu ubrali piatu hviezdičku, ktorá značí dokonalosť. ()