Prvotřídní, krutě šokující, akční film, který s vámi otřese jako nic předtím. Zbraň, která zabila zkorumpovaného policistu se omylem stane nástrojem pomsty v rukou dvou desetiletých kluků. Otec jednoho z nich, malá gangsterská ryba Joey Gazelle (Paul Walker), se náhle ocitá v dosahu ruské mafie, která za každou cenu chce dopadnout a zlikvidovat toho, kdo připravil o život jednoho z jejich významných členů (Karel Roden). Začíná kolotoč omylů, podrazů a především velkých problémů. Pro Joeyho to bude hodně krušná noc a jestli nenajde tu zbraň včas, mohla by být i jeho poslední. (oficiální text distributora)

rwa

No to nám ale byla vylízanice... A náš světový Karel hraje pro změnu psychopata a pro změnu rusačisko... Bravo, chtělo by se zvolat. ()

P@\/EL

Vydařený akční thriller o tom, jak jedna zatracená bouchačka způsobí řetězovou reakci událostí, kde hrají největší roli zkorumpovaní poldové a nejrůznější padouši. Musím pochválit výborné akční scény a potom celkově svižný děj, jenž prostě odsypá a tudíž nenudí. Jediné co bych ovšem vytknul je, že byl film docela komplikovaný, za což můžou hlavně velmi komplikované vztahy mezi jednotlivými aktéry filmu. ()

veere

... škoda úplně debilního "amerického" konce, který k takovému filmu prostě nepasuje. Jinak zběsilá záležitost plná "fucků", přestřelek, prvoplánového násilí a všemožných uhozených charakterů. Výborný Paul Walker a Roden. ()

zero_zelo

díky kompletaci filmů K. Rodena film pořízen ... a hle, vůbec nelituju, překvapení jako kráva!!! spád, scény, taky i ty emoce poměrně uvěřitelný, hlavní "hrdina" je tak nějak normální, žádnej bond bo borneo, průstřelnej a posranej strachy. někdy to teda vypadá, že se přidávají scény (bitky hlavně, je to akční film) trošku stylem "co tady eště nebylo, aha, todle" .. ale jinak rozhodně paráda. vůbec sem se nestihla nudit.. ()

martinexa

Přestřelka na hokejovém hřišti a ještě k tomu ve sparťanské hale. No bylo to fajn pokoukání. Ty hokejisti měli grády. Karel Roden zase nepřekvapil. On je prostě legenda. Tenhle film doporučuju. ()

Mark1983

K tomu nemám,co dodat,jelikož se jedná o misteriózní akční kriminální thriller,který je plný děje a všeho,co k němu patří.Viděl jsem ho už párkrát a pořád se na něj můžu dívat. ()

mujotec

Zkusil jsem to dvakrát, ale nevydržel ani 20min, bohužel moc estetických vychytávek a dobře promyšleného hnusu, proto odpad. ()

mine.slayer

Asi je tenhle komentář naprosto zbytečný, ale chci tím vystihnout zbytečnost k tomu filmu cokoliv říkat, hvězda snad hovoří jasně, je to nepřístupný film. Ale přeci jen. Když se Vám zalíbí filmy jako Donie Brasco a to je vlastně všechno, tak nemůžete takovýmhle patlanicím prostě už nikdy přijít na chuť:D I když vražda dvou vražedných pedofilů byla v podání Vera Farmiga monstrézní a ta hvězda tam není z prdele, ale fakt dětem tenhle film fakt nepouštějte!! Dospělí jedinci by se na film rozhodně neměli dívat v okamžicích kdy jsou na vážkách být, čí nebýt, protože dost dobře po shlédnutí hrozí vybrat si nebýt:D Nu nakonec jsem toho napsal celkem dost, doufám, že to stačí dost na to abych zesměšnil těch pro mě nepochopitelných 79%??!! ()

pirate

Tolik vulgárních slov v jednom filmu jsem dlouho neviděl. Už to není příliš dobrá vizitka. Jinak nemusím nic vytknout, ani ten béčkový děj. 70% ()

Cor-Angar

Zběsilý útěk má hlavně v první polovině skvěle našlápnuto. Akce je fajn, herci taky, nápaditá režie, všechno super, možná i na 5 hvězd. Ale potom, hlavně zhruba v poslední půlhodině, už toho bylo trochu moc. Co mělo znít nebo vypadat drsně, působilo zbytečně přehnaně (kluziště) a hlavně dějově už to podle mě bylo překombinovaný a někdy vyloženě jen na efekt. Škoda....Jinak ale pořád zůstává slušnej film, kterej asi stojí za to vidět. Paul Walker v hlavní roli je po celou dobu přesvědčivý a působí v této roli hodně dobře. Z ostatních mě asi nejvíc zaujali Johnny Messner a hlavně Karel Roden, ten byl ve své roli fakt výborný. A pak důvod, proč jsem chtěl vidět tenhle film - Vera Farmiga, taky nezklamala. Dohromady to dává takový slabší 4*, ale pořád je to celkem nadprůměr :) ()

Baik

Dost povedeny filmec s jiz zesnulym P. Walkerem...Dost mi tento film pripominal Road to perdition kor koncem kdy radsi dospely zabije smejda nez aby to nechal na decku..5* ()

james11

No tak alespoň vím, co všechno se dá stihnout za jeden večer... hehe. Film byl rozhodně akční, ale co všechno se může stát za jednu noc, to chce hodně velkou dávku smůly se do toho všeho namočit. :) ()

Motherlovebone

Tenhle film bych vřele doporučil všem milovníkům Spongeboba. Pouze tady totiž jeden z hlavních mafiánů pronáší hlasem pana Krabse nezapomenutelné hlášky typu: ty čuráku, to si posral! Nebo: já to tvojí ženě povim, až mi bude kouřit péro, ty buzerante. Jinak to za moc nestálo. Tak snad ještě ta Vera u pračky, ale ani ta to do červenejch čísel nevytáhne. Vlastně tam je taky Karel Roden, tentokrát jako rodák z Kišiněva, což už by pomalu mělo Karla donutit se tu angličtinu opravdu naučit. ()

Matlosek

,,Alright, alright, alright! Všechno bude v pohodě. Cože, co? Ty vole!" Moje pocity během sledování :D Chtěl jsem dát 4*, ale naštěstí to má částečný happy end. Miluju Veru Farmigu, je to moje oblíbenkyně od té doby, co jsem viděl Orphan. Též moje oblíbená Elizabeth Mitchell si tam střihla malou roli, kterou bych u ní v životě nečekal. Takové zacházení s dětmi by se určitě Juliet jako porodní doktorce nelíbilo :D ()

Domitri

Neskutečnej film... Po celou dobu jsem neodtrhl oči od obrazovky... Walker zahrál perfektně, to se očekávalo.. ale i ten výkon těch dvou malých kluků byl neskutečný.. ()

Stallone a kulka v hlavě?

Stallone a kulka v hlavě?

08.02.2011

Pravda, na té kombinaci není nic nového. Tentokrát by to ale bylo doslova – Sly totiž zvažuje účinkování v akčním thrilleru Headshot, který natočí tvůrce Zběsilého útěku Wayne Kramer podle scénáře… (více)

Bruce Willis stále v akci

Bruce Willis stále v akci