Veronica Mars (TV seriál)

Veronica Mars

Veronika Marsová

Drama / Krimi / Mysteriózní

USA, 2004, 64x60 min

Victor Hammer

Kristen Bell, Percy Daggs III, Jason Dohring, Francis Capra, Enrico Colantoni, Ryan Hansen, Teddy Dunn, Michael Muhney, Tina Majorino, Harry Hamlin, Amanda Seyfried, Lisa Thornhill, Charisma Carpenter, Steve Guttenberg, Sydney Tamiia Poitier, Tessa Thompson, Ed Begley Jr., Julie Gonzalo, Lisa Rinna, Alyson Hannigan, Laura San Giacomo, Roy Werner, Richard Grieco, Jonathan Bennett, Sam Huntington, Zachery Ty Bryan, Jason Beghe, Anastasia Baranova, Jennifer Gareis, Keri Lynn Pratt, Ken Marino, Kyle Gallner, Krista Kalmus, Krysten Ritter, Patrick Fabian, Rodney Rowland, Armie Hammer, Corinne Bohrer, Paris Hilton, Bobby Edner, Harrison Myers, Kyla Pratt, Adam Wylie, Bob Gunton, Jane Lynch, Adam Kaufman, Steven Williams, Eve Gordon, Courtnee Draper, Albie Selznick, Emmanuelle Vaugier, Carlie Westerman, Anthony Anderson, Jermaine Williams, Shari Headley, Christine Lakin, Adam Scott, Erin Chambers, Jonathan Taylor Thomas, Michael McMillian, Joey Lauren Adams, Kevin Smith, Kristin Dattilo, Miko Hughes, Courtney Taylor-Taylor, Joss Whedon, Kate McNeil, Robert Maschio, Lucy Lawless, Stacy Edwards, Paula Marshall, Blythe Auffarth, Matt Czuchry, Charles Shaughnessy, Bonita Friedericy, Leighton Meester, Cress Williams, Lucas Grabeel, Jamie Chung, Chris William Martin, Nikki McCauley, Jessy Schram, Meredith Roberts, Rick Peters, Ari Graynor, Aaron Paul, Maximino Arciniega, Alona Tal, Amy Main, Monique Coleman, Charlie Weber, Travis Van Winkle, Theo Rossi, David Blue, Alison MacInnis, Aaron Ashmore, Robert Ri'chard, Deborah Zoe, Alain Uy, Megalyn Echikunwoke, Bradford Anderson, Melissa Leo, Alia Shawkat, Samm Levine, Ryan Eggold, Edi Gathegi, Whitney Anderson, Gil Birmingham, Laura McLauchlin, Shanna Collins, Christopher Carley, Jaime Ray Newman, Vanessa Lee Chester, Jessica Chastain, Dana Davis, Matthew Alan, Jackie Tohn, Jack McGee, Sandra McCoy, Amanda Walsh, Skyler Shaye, Chris Ellis, Scott Alan Smith, Nelsan Ellis, Dianna Agron, Tracey Walter, Juliette Goglia, Matt Bush, Kevin Foster, Kayla Ewell, Geoff Pierson, Travis Schuldt, Marco Dapper, Chris Lowell, Jeff Rector, Michael Kostroff, Patrick Fischler, Michael Mitchell, Michael Cera, Virginia Williams, Dawn Olivieri, B.J. Britt, Haaz Sleiman, Josie Loren, Julie Chen, JD Pardo, Brianne Davis, Lisa Jay, Katie Leclerc, Tracey Needham, Lindsey McKeon, David Giuntoli, Anthony Azizi, Gary Weeks, Kyle Secor, Jennifer Blanc, Steve Rankin, GiGi Erneta, Kristin Cavallari, Ryan Pinkston, Amy Rider, Jonathan Chase, Gary Carlos Cervantes, Daniel Farber, Max Greenfield, Jake Sandvig, David Starzyk, Brittany Ishibashi, Michael E. Rodgers, Adam Rose, Christina Ulloa, Windell Middlebrooks, Christopher Mur, Sam Horrigan, Taylor Sheridan, Valorie Curry, Deron McBee, Candace Moon, Tyler Poelle, Chelsea Logan, Saige Thompson, Erica Gimpel, K.C. Clyde, Melissa Reneé Martin, Joshua Moore, Matthew Carey, Lauren Bowles, Phillip Andre Botello, Antonio Jaramillo, Amy Scott, Miriam Korn, Christian Clemenson, Jerry Zatarain Jr., Rob Thomas, Jackie Debatin, Paul Ganus, Dendrie Taylor, Rachelle Lefevre, Jennifer Segal, Tanya Chisholm, Toni Trucks, Eric Ladin, Robert Baker, Lee Weaver, Cameron Meyer, Tyler Foden, Bruno Amato, Michael Hyatt, Bart Fletcher, Leonard Wu, Michael Grant Terry, Ryan Devlin, Kirk Fogg, John Prosky, Ivonne Coll, Laura Bell Bundy, Brad Bufanda, Kari Coleman, Daran Norris, Jowharah Jones, David Grant Wright, Sam Sarpong, Robert Allen Mukes, Kat Coiro, Wilmer Calderon, Fred Stoller, Jerry Shea, Christine Estabrook, Ralph P. Martin, Virginia Hawkins, Linara Washington, Carole Davis, John Bennett Perry, Norman Large, Suzanne Cryer, Wesley Mann, Jeff D'Agostino, Robert Clark, Jesse James, Sterling Macer Jr.

Hodně kvalitnáí seriál, na kterej se pokaždý rád podívám. Navíc ta Kristen Bell je pěkná pani.(6.9.2007)

• Kryton

Zív(2.5.2009)

Sympatický seriál na všední odpoledne s atraktivní představitelkou hlavní role a celkově příjemným vyzněním.(12.2.2007)

Na komentář k Veronice Mars jsem čekal až skončí první série. Dlouho jsem zvažoval co sem napsat a tak vám povím tohle. Myslím si, že Veronica Mars si nehraje na nějaký převratný seriál. Snaží se zaujmout, snaží se o to, aby nad příběhem člověk přemýšlel a taky se pobavil. Veronica Mars je prostě jeden z mála kvalitně odvedených amerických seriálů, kterých je (no přiznejme si to), hrozně málo. Hlavní hrdinka je vybraná přímo geniálně. Režiséra musela osvítit nějaká múza, protože vybrat Kristen Bell, byla sázka na jistotu. Možná, že jsem změnil hodnocení kvůli tomu, že postava Veronicy je mímu srdci hodně blízká (né, nejsem ženská), řeší stejné problemy jako lidi v mém věku a dělá stejný píčoviny jako my. Těším se na druhou sérii, která mě snad-určitě nezklame. Btw kde jinde byste našli tolik hvězd než ve Veronice Mars. Kevin Smith a Steve Guttenberg jsou toho jásným důkazem.(13.3.2007)

Along time ago, we used to be friends.. Kdysi dávno, když měl tenhle seriál ještě červené hodnocení, jsem každé odpoledne po škole sedávala k tomuto úžasnému seriálu. Nevadilo mi, že nejsem venku s kamarády, hlavně aby mi neutekl jediný díl! :-) Teenagerovská záležitost říznutá krimi nádechem. Hlavní postava je v podstatě taková Buffy bez upírů. Blond, křehce vypadající, ale ve skutečnosti s pěkně prořízlou pusou :-) Jednotlivé případy i tajemství, které se táhne celou sérií dávají tomuhle seriálu něco, co běžné záležitosti z americké střední školy (dosti vyždímané téma) prostě nemají. A obejde se to i bez tupoučkých momentů. Kristen Bell moc v oblíbenosti nemám, ale to jen kvůli směru, jakým se po Veronice Mars vydala, každopádně tady hraje výborně a Jason Dohring v roli Logana ( Our story was epic, you know? ) snad ještě líp. Takže zápory? Představitel Duncana, neumí hrát a pokaždé se zmůže jen na tupý a prázdný pohled. Účast Paris Hilton (více, doufám, netřeba dodávat.) A třetí série, pokaždé, když v nějakém seriálu vymění středoškolské prostředí za univerzitu, je to průser. VM bohužel není výjimka. Přesto, při vzpomínce na má všední odpoledne s Veronicou Mars, na vyrábění hudebních videí a na fandění páru LoVe nemůžu dát jinak, než pět hvězd. Nebudu pokrytec :-) A když už jsme u toho, jdu si seriál sehnat v původním znění..(Mimochodem, na imdb má VM 82%, tak kde se stala chyba?:)) ) Can't you talk on the phone and paint your nails like other girls?(15.3.2013)