Štěstí, které tentokrát umožní Clarkovi hnát manželku Ellen a děti Rustyho a Audrey na další dokonale nezapomenutelnou dovolenou, má podobu zvláštní prémie, vyplacené za práci na novém konzervačním prostředku. A kam vyrazit, když má člověk peníze a žije v Americe? No přece do Las Vegas, města štěstěny, blikavých neonů, roztočených rulet, jednorukých banditů a překvapení. Zejména toho posledního čeká na Griswoldovy nepřeberně. Zatímco Ellen je sváděna Waynem Newtonem, ukázkově blonďatým krasavcem s červeným Ferrari, Clark dokáže prohrát všechny rodinné peníze. Nádavkem objeví Audrey, jak se sestřenicí Vickie tančí v kleci velmi podivného nočního podniku. Věřte nevěřte, ani Rusty nezůstává pozadu, a když ještě navíc Clark málem zlikviduje blízkou přehradu, je jisté, že je nejvyšší čas vrátit se domů. (TV Nova)

Castorr

Není to zdaleka tak dobré jako jsou vynikající Vánoční prázdniny, ale rodina Grisvoldova dokáže pobavit ať jedou kamkoli. Chevy Chase je prostě typ herce, který se hodí perfektně na komedie. ()

Paity

Sice dávám dvě hvězdy, ale možná je to nakonec nejlepší díl série. Proč si prostě typická dementní americká rodinka zaostalců nemůže zařádit v Las Vegas a pořádně to rozjet. ()

Hanys_

Ale jo, Vegas je sice o chlup horší než dovča v Evropě, ale má taky svoje fain chvilky. Šílený Eddie, věčná Chevyho smůla a Rustyho štěstí, šílený krupiér, prohlídka elektrárny.. Jop bylo toho tady taky dost. D´Angelo i na prahu padesátky byla kus. ()

Paldiny

Vyslovene zlé to nebolo, párkrát som sa aj uškrnul, veď bratranec Eddie behá po kasíne v plaveckom úbore. Lenže film nie je na viac ako jedno použitie, rodina sa rozdelí, potom zase spojí, posolstvo teda poznáme, vtípky predvídame a príbeh prakticky neriešime. No narozdiel od Európy bolo vyslovene trápne len šplhanie po priehrade. ()

MacGyver

Ani posledné dovolenkové dobrodružstvo rodiny Griswoldovcov nie je na zahodenie:) Úvodných niekoľko minút síce môže vzbudzovať obvykle oprávnené obavy, že pôjde o nonstop reklamu na Las Vegas, po pár povinných exhibicionistických záberoch centra hazardu sa však rozohrá ďalšia poctivá ,,Griswoldovka“: ako obvykle na čele so spoľahlivým Chevym Chaseom (koľko polocholerických infantilných otcov by sa v ňom poznalo...:) a stále roztomilou Beverly D`Angelo. Kto sa smial pri ich predošlých dobrodružstvách, mal by sa baviť aj teraz:) ()

rsimonyi

Bláznivá dovolená ve Vegas je trochu slabší, ale stále velice zábavná. Opět se zde vrací jak rodinka Griswoldů, tak i bratranec Eddie i se svou rodinkou.Mohli by natočit další Bláznivou dovolenou, kde by mohl být Clark už dědečkem. Po tom co jsem viděl Chevyho Chase v komedii Zoom a Beverly D`Angello v komedii Naši mě našli si myslím, že na to už mají. ()

Emzet

OK, vstupovat do téže řeky počtvrté je asi obecně chyba, tady se ale o žádný extrémní průšvih nejedná. Vtipy jsou slabší, atmosféra obecně vyčerpanější (8 let po posledním dílu? Diví se někdo?) a rozhodně nelze tento film doporučit tak jako jedničku nebo trojku, přesto jako pohodovka na odpoledne tento film uspěje. ()

Brylin

Některé fórky byly opravdu povedené, jiné ale poměrně hloupé. Celkově pro mě toto čtvrté dobrodružství Griswoldovi rodiny zůstává pod průměrem ostatních dílů celé série. Silnější dvě hvězdičky. ()

zdeny99

Bláznivá road trip komedie tentokrát nás zavádí do Las Vegas, kde Clark Griswold utratí veškeré peníze typicky ve svém stylu a ještě viděsí všechny v elektrárně. Především díky němu si i toto již čtvrté pokračování drží stále vysokou úroveň, na kterou se dá dívat pořád doaleluja. Přesto už rozdíly najdeme. Děcka už zestárly, a tak je nahradili jiní herci. Rusty je v hazardu rozhodně úspěšnější než jeho táta, ale všechno utratí za ženský. Audrey se stane showgirl a jejich matka Ellen je ze všech dílů nejvíc sexy, no prostě zatraceně sexy milfka. [5935. hodnocení, 106. komentář, 63%] ()

Smejdik

V tomto filmu se střídají úžasně vtipné momenty s těmi otřesně trapnými. Těch druhých je bohužel víc. A postava Eddieho je jednou z nejhorších postav, co jsem kdy ve filmu viděl. ()

J. T. Kirk

Další komedie popisující bláznivou dovolenou rodiny Griswoldových, tentokrát v Las Vegas. Chevy Chase zase nezklamal a pobavil mě. ()

helloween93

Po 8 letech přišla poslední dovolená, tentokrát se jelo do Las Vegas. Delší pauza je vidět hlavně na Chevy Chasovi, na kterém byly roky navíc znát. Čekal jsem, že to bude slabé, ale opak byl pravdou, myslím si že to byla důstojná tečka za touhle skvělou sérií s rodinou Griswoldových. ()

BeranSon

Porce maximální zábavy tato série nikdy nebyla, místy spíše povrchně trapný opruz. Ovšem byli i také pasáže, které jsem si vysloveně užil, hlavně díky pestrobarevné krajině a sympatickému nádechu. - 5/10 - ()