Režie:
John PattersonKamera:
Shelly JohnsonHudba:
Stanley ClarkeHrají:
Tim Matheson, Alberta Watson, Giancarlo Esposito, Claudia Christian, Kurt Fuller, Eric Keenleyside, Eric McCormack, Jesse Moss, Robert Wisden, Veena Sood, Sarah Chalke, Mark Hildreth, Tom McBeath (více)Hrají
Tim Matheson
USA
Nejlepší filmy:
Magnum Force (1973)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Být či nebýt (1983)
Alberta Watson
Kanada
Nejlepší filmy:
Smekněte, pánové (1986) (TV film)
Hedwig a Angry Inch (2001)
Sladké zítřky (1997)
Giancarlo Esposito
Dánsko
Nejlepší filmy:
Obvyklí podezřelí (1995)
Noc na Zemi (1991)
The Get Down (2016) (seriál)
Claudia Christian
USA
Nejlepší filmy:
Babylon 5: Na počátku (1998) (TV film)
Columbo (1971) (seriál)
Muž se třema rukama (1991)
Kurt Fuller
USA
Nejlepší filmy:
Ray (2004)
Štěstí na dosah (2006)
Půlnoc v Paříži (2011)
Eric Keenleyside
Kanada
Nejlepší filmy:
Cesta za duhou (1988) (seriál)
Bang, bang, seš mrtvej! (2002) (TV film)
Zázračný běžec (1997)
Eric McCormack
Kanada
Nejlepší filmy:
Volání divočiny (1992) (TV film)
Ally McBealová (1997) (seriál)
Kmen Andromeda (2008) (TV film)
Jesse Moss
Kanada
Nejlepší filmy:
Na Západ (2005) (seriál)
Tucker & Dale vs. Zlo (2010)
Pes jménem Duke (2012) (TV film)
Robert Wisden
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Legenda o vášni (1994)
Strážci - Watchmen (2009)
Nezvratný osud (2000)
Veena Sood
Keňa
Nejlepší filmy:
50/50 (2011)
Znásilnění (1988)
Maximální limit (2005)
Sarah Chalke
Kanada
Nejlepší filmy:
Teorie chaosu (2008)
Psych 2: Lassie Come Home (2020)
Rtěnka (2006) (TV film)
Mark Hildreth
Kanada
Nejlepší filmy:
Jak jsem ti slíbil (1987) (TV film)
Uneseni (2002) (seriál)
Žádná noc není dost dlouhá (2002) (TV film)
Tom McBeath
Kanada
Nejlepší filmy:
Strážci - Watchmen (2009)
Znásilnění (1988)
Zvoník u Matky Boží (1996)
Colleen Winton
Nejlepší filmy:
Akta X – Akta 2: Hnízdo (1995) (video kompilace)
Uneseni (2002) (seriál)
Když přátelství zabíjí (1996) (TV film)
Glynis Davies
Nejlepší filmy:
Akta X – Akta 2: Hnízdo (1995) (video kompilace)
Bang, bang, seš mrtvej! (2002) (TV film)
Uneseni (2002) (seriál)
Matthew Bennett
Kanada
Nejlepší filmy:
Battlestar Galactica (2003) (TV film)
Battlestar Galactica: Břitva (2007) (TV film)
Battlestar Galactica: Plán (2009)
Michael Puttonen
Nejlepší filmy:
Ďábelská frekvence (1992)
Samé štěstí (1991)
Falešná hra (2000)
Marie Stillin
Nejlepší filmy:
Volání divočiny (1992) (TV film)
Na mrtvém bodě (2000) (TV film)
Otčím (1987)
Gary Jones
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Stargate SG-1: Children of the Gods - Final Cut (2009) (TV film)
Hvězdná brána: Návrat (2008)
Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)
Sook-Yin Lee
Kanada
Nejlepší filmy:
Hedwig a Angry Inch (2001)
Shortbus (2006)
3 jehly (2005)