• Martin741
  ***

  Dietloviny som vzdy neznasal /okrem Nemocnice/, ale tato patrila aspon k slusnemu priemeru. Dialogy boli pocuvatelne, na stroje sa dobre pozeralo a celkovo je tu dobre vystihnuta normalizacna atmosfera a politicka nehybnost : 65 %(2.3.2013)

 • hippyman
  *

  tohle chce opravdu pevný nervy, aby člověk vydržel třeba i jedinej díl! ... nebo kapku šňapsu... bohužel jsem neměl nic ze zmiňovaných pomůcek... 20%(15.9.2007)

 • Mylouch
  ***

  Čtveráctví, furiantství a odpovědnost zájezdního kabaretu s pacholíkem a rohlíkem nad symbolickou partií licitovanýho mariáše. Vrcholí bitva o zrno, ale proti šlendriánu štábu nižších vedoucích složek se pro konečné vítězství musí spojit pracující lid se stranou. Scénáristické vlažno pozdvihují herecké výkony s Menšíkem, stydlínem Hartlem a Samkem v čele a pestrá košile donjuána J.Hanzlíka. Stylově příkladně dobová, uměřeně optimistická hudba: Zd.Marat(21.4.2012)

 • rodo
  *

  Strašný seriál, který je o absolutním h...ě, ba co dím o socialistickém h...ě. Řešit celý jeden díl, že pribináček s dvěma rohlíky je pro soudruhy kombajnisty podřadnou svačinou, to už je na mě moc. Fakt ztráta času a je mi líto, že pod něčím tak nudným a trapným je podepsán scénárista Dietl. Fuj...(2.8.2011)

 • davidek
  odpad!

  Kde bychom byli bez kombajnových brigád . . . . . Asi jinde(20.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace