• Testament
  *

  Dříve možná pecka. Z dnešního hlediska jen dodávám:" No ty krááááso":-D(31.8.2011)

 • igi B.
  odpad!

  Tak pochcat kombajn, soudruzí čudlácí i kultůrtrégři... A můžete dnes - vy doživší se - všichni bryndat, jak jste takto tenkrát pochartisticky chacharsky podkopávali normalizaci a dnes lidu lizumilně fňukat, že "SE" ta televizácká kultůra >porevolučně< tak zkomercinalizovala a zhůvěřila... °-/ . . . Vlastně je dobře, že to ta novácká blbovize znovu zrecyklovala, je dobré si neustále připomínat, kdo je CO! Jak říkám, pochcat... - - - - - (Nahodile sledováno v tehdejší šašskosolvinské těleviďénii ve stavech na plech tehdy v oněch dobách normalizačních, hodnocení poplachové na vítězný únor 2006, komentář při znovuuvedení prvního dílu na >tvNoha< zde roznožmo znechucený jako čtyřiapadesátý - 12.7.2011)(12.7.2011)

 • Xeelee
  **

  S odstupem času se z Plechové kavalérie stal úsměvnej (ale pořád stejně debilní – to měla bejt antipropaganda?) normalizační seriál, kterej „kvalitou„ za současnými tzv. nekonečnými normalizačními seriály (Rodinná pouta / Velmi křehké vztahy) a jiným zvěrstvem dost zaostává. Herci si tu dokonce dovolujou hrát a kameraman stát za kamerou a kombajny kombajnovat!(5.8.2011)

 • hippyman
  *

  tohle chce opravdu pevný nervy, aby člověk vydržel třeba i jedinej díl! ... nebo kapku šňapsu... bohužel jsem neměl nic ze zmiňovaných pomůcek... 20%(15.9.2007)

 • Jazzzz
  *****

  Fakt že se mi to líbilo. Napínavé zápletky, zda svah je příliš příkrý nebo není příliš příkrý. Pěkně destruktivní záběry kdy se kombajn okulí. Klasicky dobří čeští herci dali tomuhle seriálku jiskru!!! :-)(15.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace