• Radek99
  *

  The best of normalizace. Dramatický pokus o seriálovou sondu do života kombajnérů z pera samotného Jaroslava Dietla byl zapotřebí. Melouchy některých neuvědomělých kombajnérů a nízkokalorickými svačinami si žně ohrozit nedáme!(10.6.2011)

 • dyfur
  **

  už v dobe priemiery to nebol zázrak - a reakcie vtedajších kritikov i divákov boli veľmi vlažne... ale ako naivitka z totality - dá sa zasmiať...i keď to autori asi nechceli...(16.1.2013)

 • anli
  **

  Další z řady normalizačních nutností,tentokrát z prostředí kombajnérů a žní.Napsané to je vcelku ucházejíce,některé postavy jsou opravdu zábavné(Menšík,Filipovský)a některé i zajimavé(Hartl,Hanzlík,Hrušínský)a celkově vše opět drží nad vodou herci.Což je patrné u většiny vynucené socialistické produkce té doby-nebýt velmi kvalitních herců a hereček,nedalo by se dnes na ro dívat a ani pes by po tom neštěkl.Je to opravdu velmi jednoduché téma s místy dost naivními zápletkami,kterému se dnes většina lidí asi bude smát,ale znám mnohem horší a stupidní seriály,než je právě tento.Plecháči to mají u mě za 45%,hlavně kvůli hercům,na které je pořád stejná radost se dívat a i když hrají v tomhle,tak prostě HRAJÍ,což se dnes u seriálové tvorby moc nevidí.(11.7.2011)

 • hippyman
  *

  tohle chce opravdu pevný nervy, aby člověk vydržel třeba i jedinej díl! ... nebo kapku šňapsu... bohužel jsem neměl nic ze zmiňovaných pomůcek... 20%(15.9.2007)

 • rt12
  odpad!

  Na to se nedá dívat.(20.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace