O.Peta

Když se podívám na zdejší hodnocení, tak nevěřím svým očím a říkám si, jak se lidi nechají ovlivnit už jen tím, kdo ve filmu hraje, protože jinak to nechápu. Asi si nedokáží připustit, že by Sandler mohl hrát v něčem takovým a víc jak 3* nedají. Podle mě jde (po minimálně 5 zhlédnutí) o skvělý film, který dokáže jak pobavit, tak nečekaně obrátit v dramatický vyvrcholení, který opravdu dohání k slzám (jiné filmy by mohly jen závidět). Ukázka toho, jak je život krátkej a je dobrý si ho užít. 100% ()

Pierre

Adam Sandler je na tomto webu 26.nejoblíbenější herec. Pro jeho filmy se vžilo označení ,,Sandlerovky´´ Já jsem dlouhou dobu neměl potuchy o tom, jak taková Sandlerovka výpadá. Teď už to vím. Je to série různých  fekálností , sexistických vtipů, trapných dialogů a amerických klišé. Pokud někoho baví například prdění do ksichtu bude pro něho tento film dokonalý. . Ale pokud někdo někdy používá mozek a má skutečně rád dobré filmy a skutečně dobrý humor, tak bude silně nespokojen. Stejně jako já. Nějaké další ,,Sandlerovce´´ se příště vyhnu obloukem. P.S. Nemám nic proti hamburgerům (vždy si vzpomenu na Spongeboba.) ()

numi

Sandler jako komediální osobnost roste. To je ale asi jediný výrazně pozitivní aspekt tohoto snímku. Trailer totiž nabízí naprostou většinu povedených gagů a příběh sám o sobě je jedním velkým ohraným klišé. Místy je to až k uzoufáni. Svým laděním, prací s kamerou i příběhem je film hodně podobný Božskému Bruceovi, ale Sandler není Carrey, Walken není Freeman a o kvalitě scénáře a gagů se ani nebudu zmiňovat. Obstojí jen Kate Beckinsale proti Jennifer Aniston, ale to zase až tak velký triumf není. Námět je zajímavý a ono to na začátku i vypadá, že by mohlo jít o docela povedenou komedii. Ale v momentě, kdy se máte smát tomu, že Sandler prdí do nosu svému šefovi a být i pošesté v křečích z toho, že jeho pes "znásilňuje" plyšovou kachnu, je jasné, že něco není tak úplně v pořádku... Bohužel. Dva a půl. [říjen 2006] ()

buldock

Velmi příjemný mix komedie , dramatu a science-fiction, který spolu se zajímavou myšlenkou , dobrým zpracováním , příjemnými herci (Adama Sandlera dvakrát moc nemusím) a neodolatelně nádhernou Kate Backinsale tvoří smyslům lahodící snímek , který mě pobavil a zároveň trošku dojmul. Film: 72% ()

Macejko

Možno budem vyzerať ako trapoš, hlupák, blbec bez vkusu... ale to finále s umieraním v daždi ma vždy neskutočne dojme. A naviac Hajzelhof dostane naprdené do ksichtu - no nemajte to radi :) ()

zipper111

Jediná opravdu dobrá věc na tomdle filmu je Kate Beckinsale a Christopher Walken. Jinak je to neskutečně citově vydírající, nevtipná, a místy až fekální (Hasselhoff) slátanina, která mi absolutně nesedla. Nakonec, kdyby film zkončil po scéně v dešti s ležícím Sandlerem na zemi, řekl bych si, že to nakonec i taková bída není, ale to závěrečný moralizovaní. Ble. 2* ()

Bat55

Tak trošku zvláštny film, ktorý mi v úvodných minútach pripomínal ujetú komédiu a ďalej to len a len nadobúdalo na humore. Film skvele kombinuje prvky sci-fi (budúcnosť) a drámy (posledných 30 minút hovorí za seba). Ale nemožno tomuto filmu odobrať jedno, že nenudí. A keď na scénu príde týpek, ktorého hrá Christopher Walken, excelentný v každej scéne (ten inak hrať ani nevie) tak sa rozjede ozaj úžasná zábava. Niektoré scény sú úžasne povrchné a nechutné, podaktoré Vás prinútia uroniť slzu. Aj tak ide stále o komédiu, no nejde o film, ktorý môžem zaškatulkovať čiste len do žánru komédia. Plusom je aj výborný Adam Sandler a sexy Kate Beckinsale. A nesmie chýbať David Hasselhoff (tentoraz bez svojho čierneho fára :)), ktorému Sandler pekne pokazí obed (nebudem ďalej spoilerovať). /80%/ ()

kaylin

No co. Je to trochu ujeté, ten konec je scenáristicky nezvládnutý a klišovitý, ale stejně se mi líbí, jakým stylem Adam Sandler předává různé morální hodnoty. Tenhle chlap mi prostě sedl a nejspíš nic, co natočí, nemůže tenhle můj názor změnit. "Klik" má hodně slabých míst, ale pořád tu jsou místa, kde jsem se zasmál. ()

jajinka

Komedie??? kde?? vždyť se nebylo ani čemu zasmát.. Prý výborný Sandler? nechápu.. asi se každý díval na jiný film.. ()

slunicko2 odpad!

Ukrutně hloupé. Vzal jsem v úvahu inteligenci dialogů, vtipnost fórů a celkovou úroveň díla a nezbývá mi, než ocenit zážitek z filmu slovem odpad. ()

Damiel

Klik je velmi příjemným překvapením s řadou velmi originálních motivů, například ovlá-dání života pomocí menu jako u DVD, dosavadní život s komentářem Jamese Earla Jonese (pro úplnost – Darth Vader ze Star Wars), televizní funkce „picture in picture“ při hysterickém výstupu sousedky, změna „dabingu“ atd. Zkrátka velmi vtipná aplikace funkcí DVD přehrávače a televizoru na reálný život. Přestože některé figury jsou poněkud těžkopádně přehrávané (Newmannův boss), jako celek film obstojí velmi dobře. A to i navzdory klasickému morálnímu ponaučení, kterého se nám dostane ke konci. Mně osobně tedy nevadilo. ()

Desperado

Zábavná moralitka s mojím v poslednom čase obľúbencom Adamom Sandlerom, rozdelená na dve odlišné žánrové časti. Tá prvá sa tvári ako staré retro komédie, typu Veľký s Tomom Hanksom, tá druhá je omnoho dramatickejšia, akoby z úplne iného filmu. No v konečnom súčte to na prekvapenie celkom funguje. 70% ()

YURAyura

6/10 Docela prijemne prekvapeni po predchazejicich zkusenostech s Adamem, kazdopadne ten konec tomu dost podrazil nohy. Proc to ti amici dokazou tak zgurwit... ()

PogoJoe

Tenhle film nám jednoznačně přináší jedno poselství - nepromrhejte svůj život. Dobře si rozmyslete, než z něho vědomě vypustíte zdánlivě či předpokládaně nudné nebo nepříjemné části, ty chvíle, které byste nejraději kliknutím na ovladači bleskurychle přeskočili. Nepřepínejte na autopilota. Mohou vám tak uniknout drobné detaily, které se již nikdy nevrátí, můžete ztratit lidi, kteří si to zlé potřebují prožít s vámi. A podobně bych mohl pokračovat dál sáhodlouhou úvahou na jistě zajímavé a často propírané téma. Nyní však k filmu - svěží komedii s milými nápady, které dokáží vyvolat úsměv i na nejchladnějším morousovi. Já jsem např. ocenil variace na téma psi a kachnička :). Nebo zastavení okolí ovladačem a následné ulevení si nahromaděného vzteku a zoufalství - ať již naprděním do ksichtu či nakopáním do koulí. Herecké obsazení se povedlo - Hasselhoff je rozený požitkářský šéf, který se nechá obklopovat schopnějšími podřízenými, kteří dělají práci za něj, Sandlerovi tato role sekne, jeho manželka je přesně tak milá, sexy a příjemná, jak se sluší, H. Winkler v roli otce a další vedlejší postavičky v čele s potrhlou sekretářkou, která pociťuje potřebu vždycky se zeptat, když si musí odskočit. Taškařice se postupně přesune do vážnější roviny a filmu by určitě prospělo, kdyby skončil onou umírající scénou v dešti. Tím by si u mě šplhnul. Bohužel - očekávaný typicky hollywoodsky přisládlý konec si i tady musíme přetrpět. Nicméně - tato komedie se povedla a pobavila. Já ji ostatním, kdo ji neviděl, rozhodně DOPORUČUJI KE SHLÉDNUTÍ. ()

MATADOR

Nádherný film o pochopení životních hodnot.Asi na dlouhou dobu víc než jen komedie s Adamem Sandlerem.Také je to hlavně drama spojené s "hnusnou"budoucností.Ale musím podotknout,že konec je opravdu krásný a krásná je i Kate Beckinsale. ()

runner85

Do veľkej časti mi to pripomínalo Smlouva s ďáblem. I keď tento film bol viac sentimentálny ... asi by som dal 3 hviezdy no Kate je fakt okúzľujúca tak jednu dávam navyše ()

dom156

Taková odpočinková hodinka a půl, kde jsem si i zaplakal smíchy. A i při komedii člověk se může zamyslet trošku nad svým životem, což je příjemná nadstavba. Doporučuji. ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky