Extrémně dlouho vysílaný pořád. Auta, auta a zase auta, sem tam i nějaký jiný stroj. Zábavné nahlédnutí pod kapoty aut a napínavé testování. / Viděné epizody cca *30.dílů / ( Hodnocení: 8/10 )(20.4.2012)

90%(15.1.2010)

Top speed, top gag, top gear. Jeremy Clarkson, muž, který má o čtyři kolečka víc, by klidně mohl točit pořad o nakládání okurek a stejně by mě měl přikovanou u obrazovky. Kombinace dravé netuctové kamery a zásadně nekorektní srandy je motorem numero uno v produkci BBC.(29.7.2009)

Nejsem zrovna velký fanoušek aut a pořadů o autech všeobecně, ale Top gear je tak dobře udělaný, že i anti fanoušci aut tenhle pořad musí mít rádi. Tahle partička je vtipná a umí si udělat legraci z čehokoliv. Hvězdní hosté co si dávají kolečko na čas je sladká třešnička na dortu.(30.12.2011)

Doslova autotelická revue jako autoterapie z automobilizmu! Hotový autoukájení a jiný perverze ve verzi BBC... %-] Někdy vskutku přímo autogenní... ;o))) . . . Nedívám se automaticky na každý díl, ale když už, tak bavím se autonomně skvěle! Ono je to totiž zase jen O TOM, že kde to je, tam to jede, ba tam to frčí a pánové jsou autority k poježdění... Britsky břitce, autorsky svižně! - - - - - (Vídáno nepravidelně leč s chutí na tv >primagear< , hodnocení 1.8.2011 po rozkošně uvolněné epizodce s Rendou Latitude /...pozor spoiler!...spoilery to nejistí!!.../ 9159., autentický komentář zde ve velmi dobrém rozmaru rozvolněný jako třistašedesátýdruhý - 1.8.2011)(1.8.2011)