MM_Ramone

Nie som ten typ chlapa, ktorý dokáže pred garážou celé hodiny leštiť svoje fáro a potom ešte o tom kecať v pube s kamarátmi. Nezaujímajú ma novinky z motorizmu. Nemám slabosť pre silné motory. Auto beriem čiste vecne a prakticky. Ako dopravný prostriedok, ktorý mi uľahčuje každodenný život. Preto ma relácia "Top Gear" nijak zvlásť nezaujala. A navyše nemám rád suchý anglický humor. Takže ma trio podivných moderátorov (Clarkson, May, Hammond) dokázalo skôr podráždiť ako pobaviť. ** ()

Spooner

Nehorázná prdel a asi nejlepší automobilovej pořad, kam se hrabou všechny naše auto-moto revue a podobný kraviny. Kluci z Top Gearu jsou totiž fakt magoři v tom nejlepším slova smyslu a dokážou dělat z autama fakt neuvěřitelný věci. Pavel Soukup z pořadu Stop by se asi divil. ()

Ded@M@tes

Extrémně dlouho vysílaný pořád. Auta, auta a zase auta, sem tam i nějaký jiný stroj. Zábavné nahlédnutí pod kapoty aut a napínavé testování. / Viděné epizody cca *30.dílů / ( Hodnocení: 8/10 ) ()

Davies182

Pro milovníky vozů veškeré myslitelné katogorie není jiná volba. Docela jsem v jednom díle překvapeně koukal, co provedl tvůrčí tým se starým žigulíkem: takové "rychle a zběsile" 21. století. ()

kinej

Tohle je naprostá elita mezi motoristickými pořady. Dívám se ne to strašně rád a to nejsem vůbec fanda do aut. Top Gear totiž funguje velice dobře i jako zábavný pořad. Navíc, tihle týpci dokáži o autech básnit tak, že i v takovém motoristickém frigidovi jako jsem já, zažehnou plamen touhy. Naprosto bezkonkurenční záležitost, po jejímž shlédnutí mi přijdou veškeré ostatní moto-pořady zbytečné. ()

LiVentura

Často si myslí, že jsou vtipní, ale není tomu tak... Avšak nedá se jim upřít zaujetí a originalita tohoto nejslavnějšího auto-moto seriálu. ()

Allien.9

Sympatičtí moderátoři, krásná auta, parádní kamera a známí hosté. Pořad sleduji relativně pravidelně, a to jsem neřidič. ()

kingik odpad!

To vypasené, nevzhledné a nesympatické prase Jeremy Clarkson si říká moderátor? Ten by měl nějak vypadat. Já viděl jen vypasené, nevzhledné a nesympatické prase. K smrti nesnáším pořady o věcech na čtyřech kolech. Konečně jsem napsal komentář, ne podělanou recenzi o hovně, jak u mě bývá zvykem. 0% ()

Šakal

Pouze a jedině takhle se má dělat pořad (nejen) o autech (nejen) pro automobilové nadšence! Originální, vtipné, s neotřelým výběrem moderátorů a jasně čitelným tahem na branku. Jinými slovy: TOP GEAR má koule. P.s. a teď se zkuste podívat na Zbyňka Merunku a jeho (nechtěnou) parodii na „něco jako moderátor“. Pravda, již s pořad. číslem II, neboť (pro (ne)pamětníky), Zbyňďa to již (s podobným „úspěchem“) zkoušel i za kuchyňským pultem..... ()

Frajer42

Ačkoli nejsou auta v mém pomyslném žebříčku hodnot ani v první desítce, tak tento pořad mám moc rád. Moderátoři jsou naprosto perfektní. Srší anglickým humorem do všech stran. Jsem si jistý, že se nabaží jak lajk, tak i velký automobilový znalec. Pravidelným divákem nejsem, ale kdykoli na pořad v televizi narazím, tak je absolutně vyloučené, že bych přepnul kanál. Prezentována jsou převážně auta, která jsou pro běžného smrtelníka z kategorie nekoupitelných, ale věříte, že mi to vůbec nevadí? Pěkné 4*. ()

Kothy

Je neuvěřitelné, co jsou ti tři schopní vymyslet. I když je to pořad o autech, občas to tak nevypadá. Dělají si prostě srandu ze všeho a ze všech. Většinou se Clarkson s Hammondem spojí proti chudáku Mayovi. A Clarkson si často utahuje z Hammondovy výšky. Ty zahraniční speciály jsou hodně dobré. Napadne normálního člověka dělat vylodění v Normandii s Fordem Fiestou? :D ()

boshke

Nežeru to zřejmě tolik jako většina zdejšího osazenstva (na Coolu to sleduji velice sporadicky), i tak se mi však formát tohoto pořadu zamlouvá - víc zábava a šou než auta. Navíc skvělá trojice moderátorů... 100% ()

oje

Legendární britská kreatura Jeremy Clarkson udělal z automoto pořadu zábavnou show, která bezpečně upoutá k obrazovce i antimotorosty, jejichž konverzace o autech končí u barvy a počtu kol. Nový formát totiž směruje náplň pořadu ze silnic a útrob motorů skrze naschvály a popichováná trojice komických individuí, příjemných výletů na zajímavá místa a realizace nejšílenějších nápadů do světa nekompromisní zábavy, která hravě zvládně naordinovat příjemný večerní zážitek napříč nejširšímu spektru diváků. ()