giovanni3

jeden z nejšpičkovějších seriálů o autech. Občas mi nesedí ty vtípky za což strhávám hodnocení na 4z5, ale nápady s zakoupením rachotin a kdo dojede dál či z jakého auto dříve vyteče voda atd.. jsou šílené, ale hlavně zajímavé! A Stig? To je Pan řidič.. ()

venca163

V rámci žánru asi dobrý, u pár dílů jsem posvačil. Kde jinde uvidíš závodit chlápka s jetpackem a pojízdnou maringotku? (65%) ()

Masrii

Ikdyž se o auta nijak zvlášť nezajímám, tak po vidění jednoho dílu v televizi jsem se hned podíval na několik dalších a docela mě to chytlo. Myslím, že to je hlavně díky skvělé moderátorské trojici v čele s Jeremym (Ikdyž v soutěžích mezi nima fandím většinou Richardovi :). Občas se najde i nějaká známá osobnost, která se projede na okruhu v autě za rozumnou cenu a vše dovršují hlášky o Stigovi. 90% ()

lskala

Pro fandy motorismu, resp. autaře je tohle skoro povinnost sledovat. Občas mi vadí ostrovní řeči na nějaké německé auto, ale je to jejich názor. 85% - 4**** ()

adamulefa

Po videní pár dielov tohoto ma tuším trochu začali baviť aj autá. Je to za 4 hviezdy.The Stig rocks ! Edit 9.2.2011: 5 hviezd. Nespomínam si, že by ma niečo iné podobného formátu dokázalo tak zaujať a zabaviť. Najvtipnejší moderátori, pri ktorých sú Adela, Sajfa a Pyco ako Morris Marina oproti Bugatti Veyron. Bezkonkurenčne najlepší motoristický magazín "... it the world! " ()

Dromed

U pořadů často kvalita s přibývajícím počtem řad klesá. Ale u Top Gearu je to právě naopak. Každý další díl je jen lepší a lepší. Super auta, anglický styl a humor. To mě jako chlapa hodně baví. ()

ondra.kymla

Úžasný, miluju to, je to velmi vtipný serial a je prostě uváděnej tou nejlepší trojicí, co mohli sehnat. A ty auta, fakt super pořad. ()

Haney

Podle mě jedna ze nejlepších televizních serií současnosti. Tři děti uvězněný v dospělých tělech podporovaný pro české televize neuvěřitelným rozpočtem. Výsledkem je parádní podívaná, kde se víc než na informace o autech zaměřují na pocit z řízení a průměrná auta zde nedostávají jakýkoliv prostor. Ukazují, že i ta největší "plečka" může mít svůj charakter a naopak superspeedexpensive car může být auto nestojící ani za zdemolování. Super originální šou. ()

Zombik.

Moderátorská sestava v podobě tří šílených maniaků, kteří produkují nezměrné množství humoru. Sice nejsem zrovna fanoušek aut, ale jako každý se rád podívám na to, co si bohužel asi nikdy nekoupím. ()

fox171cz

Nejlepší seriál o automobilech, který kdy byl snad natočen. Jde si pěkně svou cestou a to z "Top Gearu" dělá mimořádný seriál. Většina takových seriálů se nám snaží podat co nejdůkladnější recenze automobilů, ale zde se spíše vyvádí vylomeniny. V každém díle jsou originální a velice zábavné spolu s nimi je doprovází skvělý humor. ()

kenkaku

Řada 1-22: ***** Přestože sem tam mají tendenci se opakovat (prostě prováří jednou použitý vtip v nové situaci) mě to nevadí a zábavě to významně nijak neubírá. Naopak díky tomu co si někdy dovolí (na veřejnoprávní televizi obzvlášť) zcela chápu proč Jeremy Clatkson má v UK davy odpůrců (třeba mezi odboráři nebo na Mexické ambasádě :D) se při sledování každého Topgearu královsky bavím. Jiné než plné hodnocení skutečně nelze dát (a kohokoliv jiného opravňuje dát menší než pětihvězdičkové jen to, že TopGear sleduje pouze v prostříhané verzi s CZ dabingem na Prima Cool = o to nejlepší mnohdy přijde ;)) Řada 23: *** sterilita po odchodu "tria" je znát. Ničemu také neprospívá nafouknutí počtu moderátorů. Řada 24-26: *** Další míchání karet... Nejsem si jist, jestli přítomnost "Joeyho" něčemu prospěla... vše je stále tak divně sterilní a jakoby se každý bál říct/udělat něco nekorektního... třeba dát špatnou recenzi na auto. Řada 27: **** Rošáda moderátorů (opět), kdy nezůstal kámen na kameni. Koncept se malinko mění, ty dvě "nová hovada se skotským přízvukem jako prase" dávají sérii novou energii. Asi proto, že se moc nekrotí a vůči Harrisovi (jako jediný zůstal z posledních 4 řad) se chovají celkem jako hovada. Až to občas zavání šikanou :). Paradoxně dost zábavy přidává špičkování ohledně výslovnosti (opravdu ten přízvuk těch dvou je síla). Jsem zvědav co s tím udělá dabing. ()

Kejdlo

Boží! a to mě auta nijak zvlášť nezajímají. Britové jsou prostě králové humoru. Tečka. Nejraději mám speciální díly, když jedou třeba na severní pól a nebo po poušti. Když se nad tím tak přemýšlím, je to vlastně výborná reality show. Ti tři jsou bomboví. ()