• buldock
  **

  Roztřesená ruční kamera , velké skoky v nesouvislém ději (jestli se to dá vůbec dějem nazvat) , rozporuplné herecké výkony některých protagonistů a snaha šokovat diváka , to jsou hlavní body tohoto snímku ze současné doby o problémech obyčejných lidí očima psycholožky Hany , která se pod tíhou všech těchto problémů svých klientů a v neposlední řadě také nesrovnalostí a ztrát ve svém osobním životě stane také pacientkou a to sebe sama. Vyzdvihnout si z herců zaslouží hlavně Jana Janěková a Jana Krausová , které podávají nadprůměrné výkony a drží snímek vcelku pohromadě. Jedná se o poněkud zvláštní tragikomedii , která mi moc nesedla a zanechala ve mě hodně rozporuplných pocitů , kterým nepřidal ani pro mě nelíbivý vizuální kabát a již zmiňovaná často zmatená a roztřesená kamera. 45%(6.4.2008)

 • sharky
  ***

  55%Vždycky když si řeknete, já jsem ale blbec, tak si pak pusťte tento film, abyste viděli, že na tom zdaleka nejste tak špatně. přehlídka exotů je zajímavá, ale nic víc film bohužel nenabízí.(6.9.2007)

 • hippyman
  ***

  david kraus tu dokazuje, že je nejen mizernej herec, ale i skladatel, protože ta odpudivá hudba mi lezla na nervy snad ještě víc než ta psychokamera v celym tom psychokolotoči, jak již tomu u věry chitilové bývá... především za herecky nabité hezké chvilky vyčaruju 50%, ale bez záruky...(1.5.2008)

 • Damiel
  **

  Asi jako kdyby Ivo Jahelka zfilmoval své soudní historky :) Slepenec mikropříběhů, mimo ně skoro žádný děj. Něco je vtipné, něco méně vtipné, ale ke konci už docela otravné. Jako by Chytilová nevěděla, kam se vlastně chce dostat: film nikde nekončí, nikam nedojde, najednou přestane, když předtím už notnou chvíli diváka nudí. Jsou to takové trochu lepší 2* (Btw, na projekci mě ze všeho nejvíc pobavil Polívka, který po doběhnutí titulků v sále prohlásil: "Tož, byl jsem dobrý...")(12.7.2006)

 • Ivoshek
  *

  "Jdi do prdele i s těma vocáskama."(27.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace