• Skip

Tohle fakt nemusím. Všelijací magoři se slézají u psycholožky, která by sama potřebovala psychologa. Psychické rozpoložení všech těch individuí měla nejspíš umocňovat kamera, která byla neustále v chaotickém pohybu, jakoby nervní. Možná to mělo být jakési podobenství o dnešní době. To nedokážu přesně posoudit. Ať už ano či ne, děkuji, nechci.(23.5.2008)

• triatlet

Zajímavý nápad se kolovrátkově mění v nudu.(17.11.2010)

• WANDRWALL

Ve středu všelijakých lidských problémů je psycholožka. Klienti se na ni obrací s kdečím. Umělé, fádní, zoufalé, do koše. Proč jsem si jen tenhle film kupoval?(9.7.2011)

• - Igor Bareš o natáčení jedné ze scén a o režisérce uvedl: „V jedné scéně jsme jedli a jí se to nelíbilo, jak do sebe láduju knedlíky. Tak na mě naléhala: ‚Žerte víc, jste málo prase!‘ Nechtěl jsem ji zklamat, tak jsem se snažil. A až po úspěšném natočení jsem jí řekl, že kvůli své nemoci, vážné Crohnově chorobě, při které je třeba přísná dieta, vlastně knedlíky vůbec nesmím. Pověděla mi ale, že jsem jí to měl říct, že by se to zvládlo jinak." (Zdroj: super.cz) (funhouse)

• - Po 12 letech před kamerou Eva Kačírková. (M.B)

• - David Kraus ztvárnil syna postavy Jany Krausové, své skutečné matky. (M.B)