• salahadin
  **

  Hezké chvilky bez záruky aneb sledování bez záruky......bez záruky na silnější požitek.(14.9.2008)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Prostředí 3/10/// +Jana Janěková v hlavní roli -postavy, jejich chování, nálada snímku/// Kdybych taky někdy četl obsahy k filmům, udělal bych líp. Alespoň bych v tomto případě nečekal rodinnou komedii, jak jsem se původně z obálky celou dobu domníval. Věra Chytilová měla asi nějakou depku, že nám chtěla natočit takový film, u kterého si člověk uvědomí, že je možná až moc pravdivý a reálný. A že ten život je jeden velký problém za druhým. Jako mozaika všeho možného a špatného co se děje v lidských duších, srdcích a domácnostech je to hodně pestré, ale zároveň i hodně pochmurné. Rozhodně to není film vhodný k vánoční atmosféře a vlastně už vůbec to není film, který by vám spravil pošramocenou náladu z všedního dne. Tak komu tenhle film doporučit? Možná psychologům a psychiatrům, kteří se uvědomí že na tom nejsou zas tak špatně a nebo se pousmějí se slovy "to znám z práce"/// Celkem 36%///(26.12.2010)

 • Damiel
  **

  Asi jako kdyby Ivo Jahelka zfilmoval své soudní historky :) Slepenec mikropříběhů, mimo ně skoro žádný děj. Něco je vtipné, něco méně vtipné, ale ke konci už docela otravné. Jako by Chytilová nevěděla, kam se vlastně chce dostat: film nikde nekončí, nikam nedojde, najednou přestane, když předtím už notnou chvíli diváka nudí. Jsou to takové trochu lepší 2* (Btw, na projekci mě ze všeho nejvíc pobavil Polívka, který po doběhnutí titulků v sále prohlásil: "Tož, byl jsem dobrý...")(12.7.2006)

 • - Po 12 letech před kamerou Eva Kačírková. (M.B)

 • - Igor Bareš o natáčení jedné ze scén a o režisérce uvedl: „V jedné scéně jsme jedli a jí se to nelíbilo, jak do sebe láduju knedlíky. Tak na mě naléhala: ‚Žerte víc, jste málo prase!‘ Nechtěl jsem ji zklamat, tak jsem se snažil. A až po úspěšném natočení jsem jí řekl, že kvůli své nemoci, vážné Crohnově chorobě, při které je třeba přísná dieta, vlastně knedlíky vůbec nesmím. Pověděla mi ale, že jsem jí to měl říct, že by se to zvládlo jinak." (Zdroj: super.cz) (funhouse)

 • - David Kraus ztvárnil syna postavy Jany Krausové, své skutečné matky. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace