• klerik
  ***

  Možno najlepšia Chytilová, čo som videl, ale jej réžia a humor ma asi nikdy nenadchnú. Prvoplánovaná koláž vzťahových problémov, kde už od začiatku tušíte ako to skončí. Taká prijatelnejšia a umiernenejšia verzia POST COITUM...(20.11.2006)

 • lebowski
  *****

  Film ze života, kde jsou někdy, s mírnou nadsázkou, znázorněny partnerské vztahy a problémy, takové jaké opravdu jsou i když je někdo radši nechce vidět. Už dlouho jsem se u filmu tak nezasmál. Kamera je pak naprosto typická jako ve většině filmů Věry Chytilové. 9/10(17.6.2008)

 • Rover
  ****

  Tak takhle dobrý film jsem opravdu nečekal, paní Chytilová dokáže z herců vyždímat maximum, a jde jí to výborně. Takhle jsem po českém filmu dlouho nadšen nebyl. Skvělé... jen kdyby se paní režisérka vzdala té otřesné dokumentární kamery... HUDBA: David Kraus - nápaditá, v českém filmu nevídaná.(6.4.2008)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Prostředí 3/10/// +Jana Janěková v hlavní roli -postavy, jejich chování, nálada snímku/// Kdybych taky někdy četl obsahy k filmům, udělal bych líp. Alespoň bych v tomto případě nečekal rodinnou komedii, jak jsem se původně z obálky celou dobu domníval. Věra Chytilová měla asi nějakou depku, že nám chtěla natočit takový film, u kterého si člověk uvědomí, že je možná až moc pravdivý a reálný. A že ten život je jeden velký problém za druhým. Jako mozaika všeho možného a špatného co se děje v lidských duších, srdcích a domácnostech je to hodně pestré, ale zároveň i hodně pochmurné. Rozhodně to není film vhodný k vánoční atmosféře a vlastně už vůbec to není film, který by vám spravil pošramocenou náladu z všedního dne. Tak komu tenhle film doporučit? Možná psychologům a psychiatrům, kteří se uvědomí že na tom nejsou zas tak špatně a nebo se pousmějí se slovy "to znám z práce"/// Celkem 36%///(26.12.2010)

 • hippyman
  ***

  david kraus tu dokazuje, že je nejen mizernej herec, ale i skladatel, protože ta odpudivá hudba mi lezla na nervy snad ještě víc než ta psychokamera v celym tom psychokolotoči, jak již tomu u věry chitilové bývá... především za herecky nabité hezké chvilky vyčaruju 50%, ale bez záruky...(1.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace