Skins

Velká Británie, (2007–2013), 51 h 18 min (Minutáž: 44–60 min)

Série(7) / Epizody(61)

Tom007

1. séria 100%// 2. séria 100%// 3. séria 80 %// 4. séria 75%// 5. séria 70%// 6. séria 55%// 7. séria 55%. Obl postavy: Tony, Chris, Effy, Cook, Grace ()

Logboiii

Prve dve serie 100% - Bol to moj movietrack k dospievaniu Zbytok ma uz nenadchol , kazdopadne skvela sonda do 00s rokov a dospievania ludi ()

KrejcirikR

Absolutní vrchol. Absolutně bezkonkurenční. Nejlepši coming of age seriál všech dob (1. generace). Euforie vedle toho vypada jako nedokreslená omalovánka pro americké děti. ()

MatoPalkes

Britská srdcovka, prvá generácia samozrejme najlepšia, skvelý výber postáv aj hercov, nenudila ani jedna. S druhou generáciou to bolo slabšie, prišlo mi to trochu silené. Po štvrtej sérii dopozerané, do ďalších sa púšťať nebudem, spokojnosť. ()

Thom1k

Rozhodně jeden z nejlepších seriálu, který zaznamenává psychologický růst postav a jejích příběhy. Ačkoliv, konec druhé a čtvrté série, jsou poněkud otevřené, a pár příběhových linek se nedočkalo plnohodnotného dokončení. To nic ale nemění na tom, že to je zajímavě obalený příběh vrstvící se každou epizodou. Bohůžel, ikdyž moje hodnocení, je na plném počtu, tak i tak má tento seriál spoustu opravdu né příliš záživných epizod, a občas jsem začínal pociťovat nudu, v tom smyslu, že bych radši přeskočil na další epizodu. Naštěstí, tyto epizody jsou skvěle vykompenzovány těmi silnějšími epizody, ze kterých se z komedie přesuneme k neskutečnému dramatu. 8,5/10 ()