Skins

Velká Británie, (2007–2013), 51 h 18 min (Minutáž: 44–60 min)

Série(7) / Epizody(61)

vena199204

Seriál co mě skoro rozbrečel. Jste zvyklí na americké fekální teen věci(kromě Machrů a šprtů) a pak dostanete do ruky tento nářez? Takový šok snad i škodí zdraví:) 1 série 100% 2 serie 95% 3 serie 80%. Nemůžu se dočkat výsledné tečky, která uzavře osudy zůčasněných všech řad. ()

Babelfish

PRVÁ GENERÁCIA - úžasné a nezameniteľné charaktery, každý jeden je úplne jedinečný. Po pár dieloch už prežívate príbehy s ich hrdinami. Pravý teen seriál, bez dokonalých vyretušovaných bábik a nabúchaných svalovcov, je to život mladých, wild world ako spieva pieseň Cata Stevensa Sid :) V prvej generácii je obsiahnuté všetko - humor, láska, dráma, dospievanie, rodinné problémy ... nikto z nich nemá na ružiach ustlané ...a práve to nás predsa baví! DRUHÁ GENERÁCIA - ako väčšina, začínala som druhú sériu s rozpakmi a obavami. Prvé diely boli dosť ploché a prehľadné, postupne však séria začala gradovať, až skutočne nadobudla rozmery, ktoré sa dajú nazvať "temné" . Druhá generácia je diametrálne iná, než prvá a to sa mi páči, rozhodne ma nesklamala! ()

Eddie7

Může být seriál o teenagerech inteligentní? Může. Skins jsou ve svém žánru jasnou špičkou. Hlavní síla spočívá v reálných postavách různého charakteru, takže je pravděpodobné, že se v některých z nich poznáte. Zaměřit se každý díl na jednotlivou postavu a víc ji poznat do hloubky je trefa do černého. Ke konci jsem měl pocit, jako bych je už někdy znal. První generace jednoznačně nejlepší, druhou zachraňuje Effy. Effy je vůbec mou nejoblíbenější postavou v seriálu. Její herectví je o třídu výše než u ostatních. To, co dokáže vyjádřit pouze mimikou a očima je neuvěřitelné. Ještě dlouho jsem byl do ní platonicky zamilovaný :o) Dalším plusem je určitě soundtrack, který obsahuje hodně povedených songů. ()

natyx

Dokonlý teenegerský seriál který si mě pomalu, ale jistě získával svou upřímností a otevřeností. Nebojí se žádného palčivého tématu, ale čím je osobněješí tím líp... Je jedno jestli jde o vztahy mezi kamarády, úplně cizými lidmi, nebo vztah sama k sobě. Všechno se dá nějakým způsobem zfilmovat a tady se to povedlo špičkovej. Mluví o pravým světě, který nikdy není růžový, vlastně převážně černý a tento seriál ukazuje, jak jde z temnoty jakž takž vybruslit. Nejde hodnotit jinak než 5 hvězdičkama... ()

mishulkaa

Za první a druhou sérii bych dala i 6 hvězdiček, nic lepšího jsem už dlouho neviděla. Konec druhé série byl skvělý. Třetí sérii si zatím bojím pustit, aby mi nezkazila skvělý dojem z tohoto seriálu. Tak uvidíme. ()

ES13

No tak tenhle seriál je pecka! Teda do 4 série. Pátá a dál už moc za nic nestojí. Ale prostě tohle je asi z nej seriálů co jsem kdy viděla. Pro mě nejlepší série a to na 100% - 3,4 :) ()

DDCC

Naprosto nejhorší seriál a proto by ho měl každý vidět!! A POVINNĚ! Hodnotím 1. a 2. sérii, zbytek už nestojí za koukání.. měli udělat volné pokračování a ne takhle nesmyslně (ne)navázat.. Seriál je po pár dnech již srdeční záležitost.. bohužel.. :( ()

le_loulou

1. a 2. série: stihla jsem je zkouknout během několika dní a musím říct, že tenhle seriál opravdu stojí za to. Dějové zvraty, emoce, různorodé postavy - které se vyvíjejí, zajímavá dějová linka. Dobré je, že každá postava dostane trochu více prostoru. Nikdo není úplně hlavní a nikdo není úplně vedlejší :) 100%|| 3. a 4. série: seriál se podle mě drží i přes to, že nastupuje nová generace. Je fakt, že už to není úplně ono a některé zápletky se začínají opakovat, ale stejně to pořád stojí za to. 90% || 5. a 6. série: Třetí partička mi přirůstala k srdci docela pomalu. Nemůžu ale říct, že by to byla úplná katastrofa... jen už mi to prostě nepřišlo úplně ono. 70% ()

luxus1

Urcite palec hore za Originalitu za skvělé Soundtracky. Luxusní 2 série další 2 mi přišlo že se snažily něco uvařit z vody přibrat pár sexy britek s Effy která je zde víc sjetá než Iveta Bartošová! and IT WORKS ))) ()

Loko7

Jediný seriál který vás, i když jste fakt na dně, dokáže přesvědčit, že může být mnohem hůř. ()

Crumb4

Hodnotím pouze 1. a 2. generaci a 7. sérii. Od 3. generace jsem viděla prvních pár dílů, ale úplně mě to odpudilo od dalšího dívání se. Budu to brát tak, že to byl velký omyl tvůrců a úplně ji vynechám. Ale jinak je to prostě nejlepší teenagerovské seriálové drama, které kdy spatřilo svět. To, co oceňuji ze všeho nejvíc, je ta prostota a přirozenost. Je to reálné a je to opravdu jako ze života. I když 7. série, především poslední díly s Cookem jsou už trochu moc, pořád vás to donutí přemýšlet a dostane vás to. Kapesníkům jsem během sledování tohoto seriálu propůjčila litry slz, ale vůbec toho nelituju. Nazvu to klidně nejlepším seriálem mého mládí, který mi toho hodně dal. ()

Annienkaaa

Prvá a druhá séria bola geniálna jediné čo môžem vytknúť sú postavy , škaredé a nesympatické ,inak skvelé nápady a zápletky okorenené britským humorom a skvelou atmosférou. 85%. No ,asi som tu jedna z mála ktorá pokladá tretiu sériu za najlepšiu a najvtipnejšiu ,možno je to kvôli tomu ,že herci z prvej generácie sa mi zdali tak trochu nesympatický ,samozrejme okrem Effy (ktorá je celkovo najzaujímavejšou postavou celého seriálu ) a Cassie. 100% Štvrtá séria bola dosť stereotypná každých 10 minút začala hrať hudba a tvorcom akosi došli nápady.80% Čo sa týka siedmej série tak jediné čo stálo za pozretie bola dvoj-časť o Effy (Fire). Celkom zaujímavý nápad pozrieť sa na budúcnosť seriálových hrdinov aj keď som nepredpokladala takú zmenu.80% Priemer=86% ()

basenka123

V skutočnosti som to začalo pozerať kvôli tomu, že je to Britský seriál. Britský prízvuk je strašne sexy, takže to bola BOMBA. Doslova som sa rozplývala, keď niečo povedali. Ale bolo to super aj po obsahovej stránke, čo som nečakala. 1. generácia bola najlepšia, to je jasné. 2. generácia už bola o čosi slabšia, aspoň podľa mňa ale plakala som na konci, ale to som plakala aj na konci 1. generácii. A čo sa týka 3. generácii tak zo začiatku to bola totálna nuda, ale potom sa to rozbehlo, niektoré časti boli také nudné, že som to vypla a nezapla týždeň. Takže celkovo sa mi páčil celý seriál, boli časti, ktoré boli nudné, ale naopak, boli časti aj ktoré som si pozrela trikrát - päťkrát. ()

Xantis

Takže 1 a 2 série byly vážně skvělý, 85%. 3 a kousek 4 značný pokles a zbylé série jsem ani neshlédnul. ()

annacfd

Dokoukáno do: s03e05. ✔ | První série: inu, nabízí rozhodně neotřelý pohled na britskou mládež. Trochu white trash, trochu nepřikrášlená pravda. Rozhodně něco, co tu v současnosti není (nebylo), zajímavé dělení epizod, zajímavé charaktery. | Druhá série: Přichází kapka nudy, ale stále šílené tempo puberťáků. Líbí se mi, že tam není nic tolik přikrášleno, žádná potřeba Mary Sue postav, kterých je v jiných seriálech o teenagerech až až. Rozhodně je nemůžu nařknout z černobílosti. | Třetí série: Aha, what the fuck. Chápu, že už vyčerpali postav z prvních dvou sérií a byla by to jen nuda, ale i tak to nemuseli úplně zmršit? Nevim, možná to bylo jen tím, že mi vážně všichni lezli na nervy, ale nedokázala jsem na to koukat dál. Nechápu, jak se to udrželo až na neuvěřitelných 7 sérií. (?!) ()

Jancaa01

Když jsem tento seriál začala sledovat, tak jsem se nemohla rozhodnout jestli je to uplna s*a*ka a nebo jeden z nejgenialnejsich serialu, co jsem kdy videla. Je tak odlisny od vsech ostatnich... A vlastne jsem se nerozhodla doted:D Kazdopadne prave ted jsem dokoukala 4 serii a i kdyz me serial moc bavil, tak se do sledovani 5. serie nepustim. Prvni generace mi uz po par dilech prirostla k srdci a ta druha bych rekla, ze dokonce jeste o neco vic. Jedine co me mrzi je otevreny konec 4. serie. Nejoblibenejsi postavy-2. generace-Cook. Z nejakeho nepochopitelneho duvodu jsem si toho fetaka okamzite oblibila:D Nejmene-Effy. Vsichni ji maji radi, ale ja jsem tu holku snad nikdy nepochopila. Stvala me ta jeji desna "tajemnost". Stale ji povazuju za nejvetsi couru celeho serialu a za cele 4 serie na ni nemam jasny nazor. ()