Super drbna

USA, (2007–2012), 84 h 25 min (Minutáž: 39–42 min)

Předloha:

Cecily von Ziegesar (kniha)

Hudba:

Transcenders

Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick, Kelly Rutherford, Matthew Settle, Taylor Momsen, Kristen Bell (vypravěč) (více)

Série(6) / Epizody(121)

Do města se vrací Serena van der Woodsenová, která před časem bez rozloučení odjela do internátní školy. Hned po příjezdu začíná tušit, že vše nezůstalo při starém. (oficiální text distributora)

Zajija

Taková příjemná náplast, když o víkendu nemáte co dělat. Taková novodobá společnost jako byli ti z 902 10. *** . ()

fojtas

potenciál tam je, uznávám, že kdyby to bylo v jakoukoli jinou hodinu, nesledoval bych asi tak často jak sleduji:) ()

MimiD

Člověk se až stydí za to, že se na to kouká. Okolí si ho hned zaškatulkuje do nevyzrále puberťačky, která má zároveň polepený pokojík plakáty high school musical a žere každý díl hanky montanky. Koukám na to...no a co? Povrchní to je...''drama'' je tam taky, zákeřnost, luxus,...je tam toho hodně a líbí se mi to. Je to prostě obdoba OC a Beverly Hills s rozdílem, že se to odehrává v New Yorku, jehož kouzlu nedokážu odolat. Tím se dostáváme k podobnosti se Sexem ve městě tady ale s tím rozdílem, že tu jsou mladí, rozdovádění a někdy vážně na zabití představitelé. Serena=krásná kráva, Blair=hezká mrcha, Nate=neutrální hezoun, Dan=našrocenej slizoun, Chuck=elegantní vůl, Jenny=...WTF?...dál Rufus=táta z reklamy na spodky, Lily=máma z reklamy na avon, Vanessa=co s ní? absolutně bych se bez ní obešla a proto se tak skvěle hodí k Danovi nají toho hodně společného. ()

Marmeliska

Klasický dívčí sen. Všude plno módy, hezkých a většinou i pěkně bohatých kluků a plno přepychu. Holky jsou nádherné, ale na to že hrají 17ti leté tedy opravdu nevypadají, takže jsem kolikrát propadla závisti :). A vlastně ne jednou, ten jejich život je prostě báječný a já při každém díle vypnula mozek a vžila se do role jedné z nich a představovala si jaké by to bylo, kdybych mohla být na jejich místě. Takové nádherné starosti. Velice mě překvapuje tak nízké hodnocení, ale nejspíš je to tím, že seriál je určen pro věkovou kategorii, která na čsfd není tak obsáhlá. Pro mě, ale určitě jeden z nejlepších seriálů, který se mi vryl pod kůži a já každý díl hltala jedním dechem... ()

DadysGirl

Chuck & Blair 4ever! :) nikdy bych neřekla, že mě něco takového bude bavit, ale ta chemie a atmosféra... Zkrátka ANO! A drazí scénáristé nepokazte to a laskavě je dejte zase dohromady! Oni prostě musí být spolu! ()

Judy24

Já opravdu neznám nic lepšího, než po celém dni plném učení, lítání po celém městě a pitomého myšlení, s unaveným mozkem sednout k počítači a začít řešit vztahy vymyšlené smetánky uprostřed New Yorku. Vážně. ()

Evushe

Je to něco mezi Skins (každý s každým) a Sexem ve městě (skvělá vypravěčka - GG/Carrie). Ale dohromady žádný zázrak.. (narozdíl od SATC:)) :-/ ()

rialilly

První dvě série si zaslouží nejvyšší možné hodnocení, bohužel od třetí série šla kvalita slušně dolů, a už mě to i přestalo tolik bavit, protože už všichni byli se všema a stal se z toho jenom další nekonečný seriál, takže nakonec snižuju na čtyři hvězdy. ()

gloomyhorse

Život lidí z Upper East Side sledovaný Gossip Girl neustále je vám v patách,sleduje vás a píše o vás na blogu.Seriál je zajímavý se spoustou zajímavých postav.Je škoda že seriál zkončil ale má být nahrazený seriálem The Carrie Diaries tak jsem zvědavá. ()

Evii.B

Gossip Girl je taková moje srdcovka, navždy zůstane v mý topce. Během několika dílů jsem si oblíbila postavy a zamilovala se do života Manhattan's elite. Moc jsem si užila pozorovat 6 let stejné postavy, jak se mění a proplouvají životem. Šest let jsem obdivovala krásy New Yorku a úžasnou módu, snažila se rozluštit všechny intriky a hlavně všechny ty zapeklité vztahy. Nemůžu říct, že bÿ mi nějaké postavy vyloženě lezly na nervy, možná občas Rufus s Lily a samozřejmě všechni co byli proti Blair, Chuckovi a Sereně, ale zase kdyby měli život moc jednoduchej byla by to nuda. Celou dobu jsem toužila vědět kdo je GG a ani jsem nevěřila, že se to někdy dozvím. Ale ano!!! S jejím odhalením posunuli seriál na úplně jiný level. Seriál tak není jen o vztazích, lásce, intrikách a moci, ale hlavně o přátelství, kolektivu, společnosti, zkrátka má nějaký smysl. Hned jak jsem to zjistila, řekla jsem si: musím se na všechny díly podívat znovu a zjistit jak to zapadá, a jestli se to dalo poznat (i když věřím, že ne protože já z toho byla pěkně vyšokovaná :D). Poslechní 10 minut bylo naprosto epických, viděla jsem se snad už hodněkrát a pořát se nemůžu nabažit :D. Díky speciálu retrospective jsem si vlastně uvědomila co všechno se tam stalo, kolik lidí se tam vystřídalo a kolik míst navštívili. Je to fakt úžasná práce. A že nekteré epizody byly trochu slabší než jiné? To vůbec nevadí, nejde držet laťku vysoko celou dobu, důležité je, že jako celek to opravdu stojí za shlédnutí. ***** XoXo ()

katu147

Seriál kde opět každý spí s každým, možná se na to chvilku dá koukat, ale po době toho budete mít plné zuby. Když jsem se dověděla kdo je ,, super drbna" tak jsem se utvrdila v tom, že už nevěděli jak točit dál, protože je blbost, aby on sám o sobě psal to co psala ,, super drbna". Na začátku to mělo myšlenku, ale to bylo vše. Konec byl tabu. Omlouvám se těm komu se to líbilo, ale mě ten seriál přišlo jako blbost. ()

Nikol10

Naprostá lahůdka pro teenegery. Kdysi jsem hltala každý díl,ale teď mi přece jen není náct a až tak to nežeru. Každopádně v teenege kategorii patří k tomu nejlepšímu co znám. Naprosto perfektně obsazené hlavních hrdinel Blake i Leighton jsou úžasné kočky, bez kterých by ten seriál ani nemohl být tak dobrý. A Ed Westwick je třešnička na dortu. Samozřejmě,že má seriál i slabší chvilky,dokonce bych řekla,že některé série nudnější,ale zase se hned v další dostane do formy. Poslední díl se mi líbil a krásně vše do sebe zapadlo,tak to má být. ()

Marrianna

Teeeda, ač jsem tomu nechtěla věřit, tohle se opravdu dosti povedlo, jen tak dál. Miluji drby z vysoké smetánky a když je to zabaleno do takovéhoto balíčku, v centru mého oblíbeného "filmového" města s příjemnými hlavními postavami ---- nikdy to nezklame. ()

Bonniesgun

Pokud vás někdo pěkně naštval a chcete se mu řádně pomstít, není lepší inspirace než Gossip Girl nebo-li tisíc a jeden návod, kterak zničit své nepřátele (nebo přátele, když nepřátele dojdou). Chystáte-li se na party a hledáte inspiraci pro svůj outfit, opět stačí jen pozorně sledovat příběhy drbny, protože od doby co skončil Sex ve městě, je tenhle seriál tím nejlepším nákupním seznamem, výčtem posledních módních trendů a žebříček nejoblíbenějších značek. Je to hezky natočené, jsou tam hezcí lidé, hezké interiéry, hezké exteriéry... Je to hezký seriál, který vás pravděpodobně začne brzy nudit - ať už béháčkovými příběhy, sterilními city nebo čímkoliv. Ale až se tak stane, pořád ještě můžete nadšeně očumovat šatičky hrdinek nebo přemýšlet, kdo vás tak naštval, že by si zasloužil právě tenhle nový Blaiřin podraz... XOXO ()

petite fille

toto prejde jedine ako tzv. guilty pleasure. veď to, čo riešia hlavní hrdinovia, to vôbec nie sú problémy, zápletky sú totálne vykonštruované. jediné, čo celkom beriem, sú tie intrigy. akonáhle však dôjde k kostrbatému šablónkovitému uzmierovaniu a riešeniu problémov, je to nepozerateľné - vlastne iba ak by ste vypli zvuk a zamerali sa iba na outfity. ()

dundy666

Americká seriálová klasika. Partička teenagerů řeší jejich každodenní problémy, které jsou, jak už to bývá, lehce přitažené za vlasy. Celý seriál se dělí na sféru bohatých i chudých, čímž ho činí pro diváky zajímavým. Dřív jsem nikdy netušil, jak žije horní vrstva New Yorku a je zajímavé nahlédnout do zákulisí plného intrik a přetvářky. Nemůžu si pomoct, i přes nemaskovanou vyumělkovanost mě seriál chytil a líbí se mi. Spoiler Alert Spoiler Alert Spoiler Alert : Doopravdy mě naštvalo, jak se Dan a Serena rozešli, nebylo fakt normální. Neustále oba tvrdili, jak nemůžou být spolu a že to oba ví. To šlo prostě mimo mě, když ze sebe neustále dělali mučedníky, jak pro ně osud znemožnil být spolu. Podle mě nebyl žádný problém vrátit se k sobě, vše bylo už vyřízeno a odpuštěno a po Serenině vysvětlení se to dalo pochopit. ()

Nová Gossip Girl obsadila hlavní tvář

Nová Gossip Girl obsadila hlavní tvář

02.04.2020

Reboot populárního seriálu Gossip Girl neboli Super drbna od streamovací služby HBO Max konečně odhalil novou představitelku hlavní postavy. Stala se jí mladá začínající herečka Savannah Smith, která… (více)

Carrie Bradshaw: První nákupy

Carrie Bradshaw: První nákupy