Krvavá laguna

• Austrálie Black Water (více)

Grace, Adam a Lee se po vánočních svátcích strávených u matky v severní Austrálii rozhodnou užít si dva týdny volna a navštíví Krokodýlí zábavní park v Ainsley. Na další den si vyberou plavbu po řece s heslem: “Poznejte divočinu, ulovte rybu.“ Lov ryb si moc neužijí, neboť se z lovců stane kořist jednoho krokodýla. Musí se dostat ze složité situace a zůstat naživu. (oficiální text distributora)

Kingjiri

Pokud vezmu v úvahu, že základní kostru děje celýho snímku tvořej tři (pozdějc dva) lidi na stromě, jeden motorovej člun a téměř neviditelnej krokodýl, tak je úspěch, že jsem se při sledování neunudil k smrti. Snaha o určitou realističnost se docela povedla. Krokouš má totiž normální velikost, jeho chování plus/minus odpovídá zvířecímu (predátorskýmu) a žádná krvavá lázeň, kdy by lítaly kusy lidskýho těla na všechny strany, se nekoná. Celkově mi nepřišlo nic moc okatě přitažený za vlasy a jsem ochotnej uvěřit tomu, že se něco podobnýho fakt stalo. Jako hranej polodokument o honu krokodýla za kořistí fungovala Krvavá laguna obstojně, tři slabší hvězdy. ()

helraiser

Hodně povedený prakticky komorní krokodílí horůrek odehrávající se v parádním prostředí. Slušná atmosféra, dobré uvěřitelné herecké výkony a závěr stál opravdu za to. Prakticky není co vytknout a můžu jedině doporučit. ()

R.I.P.

Film podle skutečné události kdy to co se opravdu stalo vypráví jedna hysterická ženská, která beztak sestru i švagra do té laguny hodila aby se sama zachránila. Jinak čtu zde jak nebyl krokodýl vlastně vůbec inteligentní, řekl bych že byl až moc. Vynořit se a pochlubit se s úlovkem aby manželka viděla, skočit do lodě, čekat na sebemenší chybu. Další věc, oba ty chlapy dostal na jeden pokus, na tu křehkou holčinu mu nestačili ani dva a to ji držel v pase. :) Hold úplně podle skutečné události. ()

Black-star

Tak tohle ne, co bylo záměrem??? Ptám se co to bylo? Bát se umělého krokodýla? Navodit pocit strachu nebo histerie? Hodně špatný film, který se snaží poukázat na přežití v džungli. A podle skutečné události... vtipné, takhle hloupě a uboze se snad nikdo nezachrňuje. Celkově na tom filmu je všechno špatně. Od špatně vybraných herců (nebo spíš neherců?), špatného scénáře, žádná děsivá atmoška... no hrůza............ Proberte se! 10% ()

Eventyrer

Nuda veľmi pekne vystihuje celý tento film. Dokonca boli nudné aj hororové časti, ktoré s hororom nemali veľa spoločného. ()

Hellknight12

Za mňa je to rozhodne o dosť slabší film ako Rogue - Krokodíl 2007. Máme tu štyroch ľudí, ktorý sa vyberú na rieku loviť ryby a napadne ich krokodíl. Fajn nápad ale slabé spracovanie. Horor, ktorý sa snaží hrať hlavne na atmosféru ale absolútne sa mu nepodarila. Zlé napísané postavy hlavne ženské charaktery. Herci sa síce snažia hrať ale ani poriadne nie je čo. Dialógy sú občas fajn občas odveci. Akcia je takmer na bode mrazu. Dráma tu síce je ale keďže sú blbo napísané postavy, tak mi je úplne jedno čo sa s nimi deje. V skratke skoro som pri Tom filme zaspal a nie je to dĺžkou, ktorá je 90 min. Je to skôr o najnudnejšiom spracovaní hororu o krokodílovi aký som kedy videl. Kamera je nič moc. Film môžem odporučiť ale iba raz a nikdy viac. Celkové hodnotenie za mňa je 30%. ()

Euchrid

Aneb jak s trochou kalné vody udělat takovou atmosféru, že bych se Austrálii radši vyhnul. Fajn zábava, jenomže se zrovna díky nálepce "podle skutečné události" bere zbytečně vážně a přitom se ke konci docela často stává hroznou koninou (eh, krokoDýlinou?). Což je škoda, protože ze začatku je prostředí zajímavé, Krok děsivý a opice na stromě správně pitomé...no, ale tak co už? ()

DavidWebb

Tak toto mi zdvihlo adrenalín na maximum, vážne som to skoro nerozdýchal čoveče. Pozor! Nie kvôli výbornému príbehu alebo hororovým prvkom, ale kvôli zase raz "logickému" chovaniu Pozor!(2) ženských postáv, ktoré bolo Pozor!(3) podľa skutočnej udalosti! Ak sa takto chovajú babenky v skutočnosti, tak potom beriem späť všetky svoje výhrady na chovanie postáv vo fiktívnych hororoch, ak sú tieto inšpirované podobnými reálnymi udalosťami a postavami bojujúcimi o holý život, kedy strach zabije všetky mozgové bunky spoľahlivejšie než najsilnejší alkohol pod slnkom. Na druhej strane, ak sa toto naozaj stalo, tak úprimnú sústrasť a moju (zmiešanú) ľútosť jedinej preživšej - musia to byť ozaj nepríjemné spomienky nadosmrti. Ak by ma to tak nerozčúlilo, kľudne by som prihodil aj štvrtú pretože napätie si to vytvorilo a udržalo (aj vďaka slušnému soundtracku) do konca, ale... ()

Knor

Tenhle film vypadá opravdu hodně realisticky, když se krokodýl vynoří z vody tak ve mě dost hrklo. Dost dobře jsem se vcítil do situace postav a nechtěl bych to zažít ani ve snu. Nic moc extra se pravda neděje, ale má to hodně drsnou atmosféru, které působí perfektně. ()

Worry77

No, čekal jsem teda něco víc. Absolutně jsem u toho nemohl udržet pozornost, protože se tam vlastně děje furt to samý. Ani to nebylo atmosferický, jak se film původně tvářil. Vždycky, když to vypadalo na nějaký vzrůšo tak se to najednou celý pokazilo (např. scéna kdy krokodýl vykoukne z vody a začne hrát ta dramatická hudba). Na druhou stranu to na mě působilo tak nějak nepříjemně (v tom dobrém slova smyslu). Nikdy nevíte co se pod tou vodou odehrává a i ty záběry pod hladinou vypadaly dobře. Já prostě miluju scény, který se odehrávají pod vodou nebo ve vodě a to jedna z mála věcí co se tomuhle snímku opravdu povedla. Dá se na to koukat, ale znova bych do toho asi nešel. (40%) ()

neo250

Silná nuda, ani efekty nestáli za to, že by som povedal haha. Na to že podľa skutočnej udalosti tak nič moc. ()

Najt

Krokodýlí béčko jak po stránce příběhu, tak i provedením. Skupinka uvízne na řece, kde řádí parchant krokodejl a zdánlivě jediné, v tu chvíli rozumné řešení je vyšplhat na strom, který roste z vody. Pak začíná jakýsi survival. Koukat se na to dalo a nebylo to špatné, jen škoda horších efektů. ()

LukeSharp

Jejda.To ve mě hrkla tendence na 4*.Black water překvapil.Z těžké sračky se vyklubal slušnej napínák.První půlka hodně o hovnu,druhou už jsem sledoval se zatajeným dechem.Stupidita občas sice funguje spolehlivě,ale vše vymaže několik kulervoucích záběrů,které mi teda pocuchaly nervy.Stejná tématika jako Open water akorát místo žraloků je tady ''croc'' a je to mnohem lepší.Nálepka podle skutečné události mi tam nesedí,ale jestli to bylo alespon z 20% pravdivé tak klobouček dolů.60% ()

Cortesz

Realistický thriler podle skutečné události, možná je to špička v žánru těchto zvířecích hororů, kdy postavy bojují proti masožarvému krokodýlu, ale já se neskutečně nudil po celou délku filmu. A jestli je to opravdu podle skutečné události, tak je mi líto, že si zůčastnění prošli peklem, ale natočit podle toho tak nudný film byla chyba, kdyby rvůrci přidali více postav, více akce, tak bych se bavil více, ale tohle mě nebavilo a spíše nudilo. ()

Nessos

Ve svém žánru lepší nadprůměr. Klasický survival thriller. Pár lidí, chramst chramst, míň lidí, chramst chramst, jeden člověk. Jediné, co mě znepokojuje je fakt, že to bylo natočeno podle skutečné události.. ()