MgrBizzaro

Musim rict, ze film me nijak zvlast nenadchl ani nezklamal. Prvni pulka vcelku nemastna neslana. A jakmile se zacne neco podstatnejsiho dit, tak uz je temer po vsem. Na zkraceni dlouhy chvile dobry. Nic vic, nic min. ()

bocy

V pohode, dalo sa. Len neviem, prečo je na plagáte ten silón s háčikom, keď dej filmu s tým vôbec nesúvisí...alebo mi niečo ušlo? ()

Fanuin

Veľmi slabé, poooooomalééééé a núúúúúdnéééé. Komédia to rozhodne nie je. Ani neviem čo to vlastne bolo, len viem, že to bolo slabé. ()

DoktorQQ

Můstek mezi první a druhou částí je trochu oslí a patřím asi k menšině, které se možná první polovina líbila víc než druhá - humor zde není tak prvoplánový - a film je takový odkaz na Rozmarné léto či Slavnosti sněženek, ale bavil jsem se nádherně. Hercům není co vytknout, všichni tam vyloženě patří, kdo mě v dobrém dorazil byl rybář Forman, barman Kopta a Lenka Vlasáková... Jinak, jak říkal můj děda - Žižkovu a Libni, zdaleka se vyhni !! ()

ToddB

Ale jo. Mezi těma Hřebejkovejma blbostma docela slušný. Nudný rozjezd, ale pak to guyritchiovské finále to napravilo. Takže u mně dobrý. :-) ()

ricous

Spíše jako televizní film na jedno použití. Celkem slušně navozena atmosféra počátku 90. let, hlavně ta burza a kreatury kolem. U mě dobrý, slušných 75% ()

Vic

Film rozdělený na dvě poloviny, tu Hřebejkovskou a úplně novou neohřebejkovskou-akční. Baví asi obě stejně. ()

mfanta

45% - Na Hrebejka poslednich let jsem byl vcelku prijemne prekvapen, jinak ale slo o spise podprumerny film. Pocatecni pulhodina byla nudna slepenice nesourodych zaberu, kde se autori krome jineho snazi nastinit charaktery postav. Ty jsou vsak do velke miry ploche a nevyvinute. Past nastrazena na skorapkare zavani silne Dannyho Partaky, ale uprimne receno, kam se na ne Hrebejk hrabe. Ani ten Polivka me tentokrat prilis nepresvedcil. Zaverecny idylicky vylet - no, posudte radeji sami... ()

elgato

u mě dobrý [pro všechny choleriky] ... český film bez Trojana, Macháčka, Vilhelmové, Geislerové? Nic proti, ale je to vůbec možný? Příjemný film o přátelství, který nikam nespěchá a nic neřeší. -"Vlak by měl jet tak pomalu, aby motýli mohli svobodně létat dovnitř i ven...říká klasik." ()

sirnene

Film se mi moc líbil. Hřebejk se opět vrátil k poetickému vtipu. Možná škoda, že film vyšel společně s Kráskou v nesnázích, a asi nedá divákovi nějakou zásadní možnost stylizovat do některé z hraných rolí. Každopádně se jedná o film, který mohu vidět vícekrát, a přesto se bavit. Proti tomuto filmu jsou dle mého názoru "komedie století od p. Poledňákové" brak. Film rozhodně zařadím do filmotéky. Jeseter a Mletý maso jsou geniálně ztvárněny. Film mě prostě bavil. ()

S.P.I.T

Tento snímek asi nikoho neurazí...ale přeci jen, od dvojice H&J bych očekával trošku něco více. Začátek mi více připomínal takový dokumentární pohled, který bych nazval "Ztracené osudy". Je zde nějaká snaha o nahlédnutí do života hlavních postav, ale bohužel mi přijde, že je to celé jen tak "aby se neřeklo". Budu se opakovat, ale bez Bolka by tento snímek byl ještě níže. Jediným světlým momentem je tak opravdu závěrečná podfuk akce. To je ale, pane Hřebejku, málo! ()

Lenny&Carl

U mě blbý...hodina nudy pak trocha akce na konec. Co ale nechápu je, když mi někdo vypráví retro a kašle na moderní reálie v záběrech, které tam trčí a nikomu to nevadí. Pochopil bych to u někoho, kdo začíná, ale ne u Hřebejka.... No, nic ať maj dětska pomatený palice, až si to budou brát za 30 let po nás za příklad, že to tak skutečně bylo. Ať žijí filmové fialové krávy! ()

Fujin

Už už jsem mel obrovskou chuť to vypnout, když najednou převzal iniciativu děje Bolek Polívka ... nastala změna. Z roztříštěné skládačky obrázku figurek a jejich nudného života se začal utvářet zajímavý plán. Nebýt úvod 60 minut, bylo by to opravdu povedené. ()

Calvus77

Tento film je zvláštně nevyvážený, ale má to své kouzlo. První půle má takovou hrabalovskou poetiku a druhá část jsou takový malý český Dannyho parťáci. mě se to překvapivě (když jsem viděl to hodnocení) líbilo hodně. Všechny ty figury jsou fajn a rozhodně bych uvítal dvojku ()

opicakuz

U mě dobrý dle mého názoru patří k lepším ze Hřebejkových děl. Krásně vystihuje dobu komunismu. Nevím proč, ale působí na mě zvláštním pocitem a s odstupem času se tento pocit zvětšuje. Zvyšuji mu hvězdičky na 4. ()

Zemřel herec Josef Somr

Zemřel herec Josef Somr