Anubiska

To lepší od Hřebejka. Luxusní herecké obsazení a s chutí jsem zavzpomínala na naivní devadesátky. Byl to tady vskutku Divoký Západ :-). Zaráží mě jen zdejší nízké hodnocení,ale pokud převažují uživatelé narození po revoluci,asi se není čemu divit. ()

stuj

Zkraťte na 45 minut a bude to OK. Zbytečně dlouhý začátek pro seznamování s postavami. A než se ukáže hlavní zápletka, uběhne skoro hodina. Až pak to začne být zajímavé. Škoda. ()

Lykos

Jsem dost mile překvapena, uvažovala jsem dokonce o čtyřech hvězdách, ale něco tomu přeci jen chybělo. Rozhodně mě tato komedie pobavila, což se moderním snímkům české výroby povede jen zřídka. Za vidění stojí. ()

quido.morava

Napoprvé se mi to moc nelíbilo, napodruhé a na každé další shlédnutí se mi to líbí čím dál více. Totéž se mi stalo s Dědictvím. Výborné obsazení a výkon všech herců.... ()

sarkikos

..u mě taky dobrý, ovšem naprosto geniální je scéna, kde Vašek Kopta vyleze z mrazáku...to jsme se smáli, až jsme spadli z postele! :) ()

Daevos

Hele, nedaval jsem tomuto snimku pred shlednutim ani pet procent...ale: jak hluboce jsem se mylil. Po hooodne dlouhe dobe fakt hezka ceska komedie bez trapnych dialogu, lacinych vulgarit, Vita Olmera a koz Ani Geislerove. Namet sice neni moc originalni, ale Dannyho partaci po cesku? Proc ne? Bolek Polivka zase ukazuje, ze je casto nepravem podcenovany herec, ale bez nej by tento film byl jak Krkonosske pohadky bez Krakonose... ()

AnkaF

Po všech stránkách přesné a skvělé - ta atmosféra raných 90. let, veksláci a skořápkáři, ušmudlané tržiště, zaplivané nádraží, upocený multi-level marketing, výborně zahraní slizouni (Boris Hybner!), hezky vypointovaná zápletka a svižný střih v závěru filmu. Výstižná byla i sonda do unuděného společenství osady u řeky, kde se vlastně vůbec nic neděje bez ohledu společenské změny. Moc pěkné. Za mě skvělé! ()

Dalajlada

Na tento film koukám vždycky moc rád. Připomíná mi to, jak bývalo krásně, když lidi byli ještě lidi, jak k sobě měli blízko a co s námi udělala západní společnost. Filmu se dá vytknout kde co, ale pro mě je to naprosto úžasný pohled zpět do pořátku devadesátých let. Herbalife přilétá do našich peněženek a dělá z lidí Ee!, anti-McDonald, divoká tržiště. Prostě všechno! ()

rass

Ale jo, proč ne? Hřebejk si zkusil natočit svoji variaci na slavný Podraz a přes dílčí nedostatky se mu to celkem povedlo. Postavy jsou, jako již tradičně od Jarchovského, napsány dobře, líbila se mi i pomalu budovaná atmosféra svérázné komunity na Libeňském ostrově, stejně jako hezky vygradovaná pasáž, kde parta sympatických podvodníků převeze podvodníky nesympatické. Na nic si to nehraje, ničím to nepřekvapí, ale pobaví a o to tu šlo především. Osvědčení herci tu hrají osvědčené postavy, vesměs velmi dobře a všelijaké drobné vtípky taky fungují. Pobavil jsem se, na druhé shlédnutí možná ještě víc. ()

kreyson13

Kdo devadesátky neprožill, nepochopí, jak film skvěle vystihnul tu dneska už neuvěřitelnou atmosféru divokýho západu (východu). ()

Zemřel herec Josef Somr

Zemřel herec Josef Somr