Hrdina americké komedie Jackie Moon se vrací do rodného města, kde chce trénovat svůj basketbalový tým. Jenže Flint Michigan Tropics jsou nejhorší v lize a pokud chtějí přežít, musí zvítězit.
V roce 1976 se Americká basketbalová asociace ABA ocitá na pokraji kolapsu. A právě tehdy se vrací do rodného města Jackie Moon, který se prosadil díky úspěšnému hitu Love Me Sexy. Nyní chce naplnit svůj dávný sen a koučovat basketbalový tým. Jenže ten, na který získal licenci - Flint Michigan Tropics - je nejhorší tým v lize a hrozí mu vypadnutí, zvláště když ABA ohlásí plánované spojení s konkurenční NBA. Pokud chtějí přežít, Jackie a Tropics musí dokázat zdánlivě nemožné - zvítězit. V hlavních rolích americké komedie režiséra Kenta Altermana hrají Will Ferrell, Woody Harrelson, Will Arnett, André Benjamin ad. (oficiální text distributora)

ScarPoul

Jedná sa o ďalší z ferrellových snímkov , a priznajme si to nech sú ferrellové filmy akokoľvek stupídne, rozhodne ma dokážu pobaviť a mám ich rád. Tak isto aj semi- pro . nejedná sa o najlepší alebo najvtipnejší film z jeho filmografie ale osobne sa mi páčilo balansovanie medzi drámou a komédiu. Samozrejme že tu prevládali prvky komédie ale myslím si ze harrelsonova postava bola celkom tragická. Ferrel predvádza ďalšieho svojho hlúpeho ale svojského hrdinu Jackieho Moona, ktorý je hráč, coach, manažer klubu tropicals a zároveň nahral jeden obrovský hit love me sexy. On je najvýraznejšou postavou. Celkovo sa dej nevivíja a celkovo sa mi páčilo na konci radovanie sa nie z úspechu ale skôr z dobrého pocitu a s toho že sa to dá keď sa chce. Z vedľajších postavičiek rozhodne prevažuje harrleson, jackie earle haley, ktorý vymenil svoju postavu pedofila z malých detí na houmlesa bez trička a samozrejme will arnett ako večne opitý komentátor. Celkovo mám s tohoto filmu dobrý pocit a dopozeral som ho. umeleckú stránku hodnotiť nebudem je to film z willom ferrellom aj keď je pravda že taký návrat alebo horšie to už nebude majú nejakú umeleckú hodnotu. Tak či tak. Krásny priemer. P.S. ten medveď na konci. BOOOOHA: ()

Caszidy

Láska k basketbalu v malém americkém městečku ztělesněná hráčem/trenérem/majitelem Willem Ferrellem, jemuž zdatně sekundují André3000 a Woody Harrelson, aneb povedená taškařice v kouzelném retro hávu sedmdesátých let, během kterých se na basketbalových palubovkách ABA běžně odehrávaly kromě pohledných akcí i rvačky a další "radovánky". Možná ze mne mluví právě ona láska k basketbalu, ale já se při sledování party Flint Tropics dobře bavil! ()

Revanx

Treba povedať, že táto ferrellovka patrí medzi tie slabšie. Ale napriek tomu, niektoré momenty (medveď) boli výborné. Takže oprávnené tri hviezdičky. Ale ked už športová komédia- tak jednoznačne Vybíjaná. ()

DEXTER099

Dalši komedie s Willem Ferrellem ,která od jeho jiných filmu se liší v tom,že je sice taky ujetá,ale ne tolik,ale tím pádem chybí víc humoru,který má Ferrel právě na tomto.Potěšila účast Woodyho Harrelsona.Jinak je to film kde se sešla parta kámošů a zahráli si basket a přitom někdo zpovzdálí držel kameru :-).Za mě celkově 50% a tři hvězdy. ()

Kryton

Čekal jsem na nový film s Ferrellem a očekavám oddychovou komedii s prostředí basketu. Dostal jsem ji a ještě něco více. Ferrel zde má nejvíce prostoru , protože jako majitel-trenér-hráč se musí ukazovat často. V jinych filmech toto zastaví 3 lidé :-D . Jeho ztřeštený humor je zde opět obsažen. Ferrel si oblibil mirně hloupé extravagantní postavy a tak Jackie Moon diky ukradene pisni je nabubrelým majiletem tymu ABA. V 70.letech se tedy slučují 4 týmy s NBA a zbytek jde do důchodu. To by to , ale nebyl Jackie , aby jeho sen o NBA se nevyplnila a tak tým looseru s vycnivajicím Coffem a sexy roztleskavačky najíma veterána , který vyhral NBA ze střidačky. Příběh je plný kliše , ale narozdíl od tucty jinych podobně laděných filmů jsou tu komediální osobnosti a ten krásný retro nádech a jeste onen mirny historický podtext. Originální zabava mezi poločasy jako třeba bitka s medvědem nebo přeskok roztleskávaček s pomocí kolečkových bruslí. Sice to u mě nemá na Vybijenou , která je u mě co se týče sportovních komedii nejvýše, tak jsem se dobře bavil a prijemne oddychl. Kdo ví , třeba by jsme nyni četly o Michigan Flint Tropicacs místo třeba San Antonia Spurs ? :-D ()

ladko

"Who the fuck is Bambi?" Ferrella môžem vo veľkých dávkach a na Semi-pro som sa veľmi tešil. Ukázalo sa, že oprávnene, lebo bavil som sa kráľovsky počas celého filmu. Už pri úvodnej piesni Love me sexy v podaní samotného Jackieho Moonea som sa dusil smiechom . A to čo nasledovalo, bola jednoducho našľapaná komédia s vynikajúcimi scénami, hláškami a aj zábavnými vedľajšími charaktermi(napríklad skvelí komentátori). Scény s medveďom, palacinkou, Dukesom a mnoho ďalších je skvelých. A idem si to pustiť znovu, aby som si trochu skrátil čakanie na Step brothers. ()

Zayl

Klasická komedie jako vystřižená pro Ferrella, bohužel se ale moc nepředvedl. Vtipů je pomálu, jedno klišé střídá druhé a velmi slabý a neoriginální scénář tomu taky nepomůže. Marně vzpomínám na nějaký světlejší moment. Zasmál jsem se opravdu po skromnu, a na víc, jak dvě hvězdy, to prostě nestačí. ()

mysiak

Výraz "Ferrelovka" nevzbudzuje vo mne nijaký dobrý dojem...a nemýlil som sa...je tu síce pár dobrých vtipov, ale ako celok je to nevýrazný, bohužiaľ je to prvoplánovo vulgárne, a vôbec nie vtipné...poteší akurát výkon Andreho Benjamina...inač ako celok slabé... ()

Ridick

typicka komedia sita ferrellovi na mieru, ale potencial je nevyuzity a da sa povedat, ze ferrell pomaly, ale isto straca svoje kuzlo kazdou podobnou retardackou komediou... ()

kaylin

Nevím, čím to je, ale Will Ferrell mě poslední dobou nějak točí. Když hraje hlavní roli, nějak moc se nesnaží přizpůsobovat, nechce se měnit, pořád si hraje to samé. Tahle sportovní komedie rozhodně není něco, co by na tom mělo změnit. Ferrell na sebe stahuje pozornost, i když zajímavější jsou postavy Woodyho Harrelsona, ale také třeba André Benjamina. Nic to nemění na tom, že to je komedie spíše podprůměrná, která nijak nesnaží měnit nebo převracet klišé sportovních filmů, ale sama na nich jede. ()

Dexter1

Jedným slovom: sklamanie. Uvažoval som len nad jednou hviezdičkou, ale raz som chytil strašný nával smiechu. Len teraz keď nad tým tak rozmýšľam, tak si vôbec neviem už vybaviť nad čím to bolo. V podstate už po nejakej 15 minúte filmu pochopíte na čo ste sa to dali. Chuť dopozerať to, bude spôsobená zrejme len tým, že nič iné v telke nejde (to bol môj prípad). ()

Kopik

Will Ferrell dokáže v pohodě sám utáhnout celou komedii, ale v tomhle případě se to moc nepovedlo. Předvídatelná komedie o basketbalu, kde to tým loserů může dotáhnout do NBA. Po pravdě jsem se u této komedie ani moc nebavil, spíše se jsem se nějak donudil až do konce. Takže dvě hvězdičky, ale Will umí lepší komedie. ()

maverick10

Az na medveda sem nenasel srandovnejsi okamzik. Will je skvelej, ale pokud se vyda touhle cestou beckovejch komedii, muze se stat, ze v nich uz zustane. Pral bych mu lepsi scenar, lepsi rezii no zkratka lepsi mozkovnu (viz. Marc Forster v Stranger Than Fiction) ()

shyster

Po minulém filmu Willa Ferrella ze sportovního prostředí (Blades of Glory) jsem ho odrazoval ať už to netočí. Jenže naštěstí Will na má slova nedal a natočil vynikající komedii plnou suprových hlášek ("Someone hits somebody", "Who the fucks is Bambi?"). ()

Streeper

Film jsem viděla včera a kdyby jste se mě zeptali o čem ten film byl, řekla bych, že co si z toho vážně pamatuji je basket, samý basket a potom počkejte...jo! Basket! To je vše co si pamatuji a je to docela smutné, protože vůbec netuším o čem ten film byl, děj mi nic neříkal a navíc jsem se u toho nehorázně moc nudila. ()

Kolty a magie

Kolty a magie