Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

woody.birch

Tak ti teda nevím Karlí. Na film jsem se podle popisu docela těšil. Jenže toho nevkusu, který mnozí obdivují je tam prostě až příliš. Pokud je někdo milovník béčkových úleťáren, tak tohle je áčková úleťárna. Normálně by to byla "docela slušná zábava za tři" Ale za nadšené oprcávání nadržených bábinek prostě něco musí jít dolů. ()

CelleDino

Možná být načase natočit filma , kde Amíci dělat legrace sami ze sebe. Ale jít k věc . Je to super komedie. Vtipné dialogy , postavy . Je to trochu absudrní ,ale copak jde pořád koukat na věznice Shawshank , Schidledovy seznamy atd.. ? Nejde. 90% . Je to jofi tofi. ()

CrashHP

Filmy s Adamom Sandlerom mám neskutočne rád, je ten typ herca, ktorý môže hrať akúkoľvek rolu a vždy mu to pôjde. Inak to nie je ani v prípade Zohana, šialeného bojovníka, ktorý ale má úplne inú predstavu o svojom živote a svojom povolaní. Inak Emmanuelle Chriqui je fakt nádherná ženská :) ()

FirstFan

Taková ta oddechová komedie u které si odpočinete, ale rozhodně neusnete ! Příběh někoho kdo jde za svým snem je trochu kliché ale Zohan je zkrátka originální. ()

Profík

Je to tak na pomezí, ale ještě to vcelku úspěšně balancuje na té správné straně hranice mezi vtipností a vtipnou trapností na jedné a nevtipnou trapnou wtf slátaninou na straně druhé. 70%. ()

marunkahen

Podívala jsem se na ten film, jen kvůli Adamu Sandlerovi a docela mě zklamal. Myslela jsem, že ve filmy ve kterých hraje Adam Sandler jsou vždy dobré, ale tento byl obyčejný. Obyčejná komedie. ()

ijera

Najlepšia komédia ! Pôvodne som videl film v anglickej/nezdabovanej verzii a tak trochu chápem horšie hodnotenia ,ktoré sú teda podľa môjho názoru výsledkom zlého dabingu. Film som videl už veľa krát a myslím ,že si ho ešte pár krát pustím. Adam Sandler to zahral perfektne ! ()

fibur84

Výborná komedie, která mi celkem připomínala Diktátora se Saschou Baronem Cohenem (viděl jsem jej před Zohanem). O vtipy a komické scénky není nouze a místy až absurdní film je skvělá oddychovka, u které si moje bránice neodpočinula. Více se mi líbila originální verze než ta česká. Dabing bohužel zničil pár vtípků a taky přízvuk s jakým postavu Sandler hraje. Moje hodnocení 85%. ()

Vonter

Chvílemi dobrá komedie, chvílemi až moc přesexováno. Škoda, že se film neubíral víc směrem Zohanových superschopností. A teď nemyslím překlátit 47 seniorek denně. Scény jako plavání za skůtrem, chytání kulek do nozder apod. jsou opravdu lahoda. ()

FairyTejl

Řekla jsem si, podívám se na to, když to bude kravina, tak to vypnu. Ona to kravina byla, ale tak nehorázně vtipná. Až na český dabing, který hodně hlášek spíš zabíjel. ()

Johny_Blaze

Střeštěná komedie umocněná špičkovým výkonem Adama Sandlera. Tohohle filmu nikdy nebudu mít dost a nikdy se nepřestanu smát. ()

Jinpachi

Zábavná podívaná, která se hodí při jakékoliv příležitosti. To je síla, že i polomrtvou babičku to donutí se zvednout. Sice v tom asi nenajdete George Clooneyho, nebo někoho z hereckého družstva scientologů, ale i tak se, pokud budete na stejné vlně, dobře pobavíte. Mně se to stalo a to jsem si nevzal nic. Vážně. ()

v1791

Hlavný hrdina je mix Chucka Norrisa a Borata. Inak často nechutné stále sa opakujúce narážky, ktoré mi časom ani vtipné už nepripadali. Ani neviem prečo som to dopozeral. Tak preto dávam 2* ()