Noc drůbežích mrtvol (festivalový název)

Poultrygeist: Night of the Chicken Dead

Komedie / Horor / Muzikál

USA, 2006, 103 min

Docela sranda. Točeno nostalgickou formou, chvílema působí trochu amatérsky, ale právě to tomu dodává takový ten nostalgický pocit. Pro někoho nechutné scény, pro mě zábavné scénky, které jsou na tom snad i to nejlepší. I jako muzikál by se tohle chytlo. Písničky jsou melodické, i když hooodně sprosté, ale na to už je snad každej zvyklej.(26.3.2013)

Něco na zbůsob Braindead. Teda čekal jsem něco lepšího než Toxickýho Mstitele, ale tohle je teda o hodně slabší, jak říkam, neco jako Braindead. Průběh filmu nuda, jako pár scén hodně vtipných, hlavně ty gore a samý porno, ale to zpívání? To tam být nemuselo si myslím, posledních 20 minut masakr, proto 3+ no ale na Toxieho to nemá, fakt že ne.(22.6.2011)

„Bože, Arbie, přes oblečení šukáš nejlépe na škole!“ Ať napínám paměť jak napínám, tak si snad nevybavím film, který by mě odrovnal hned první pronesenou větou. Tedy pardon. Už si ho vybavím. Odteď to bude tento. Až jsem se ze začátku lekl, že u mě z trůnu sesadí mou dosavadní tromáckou pecku Terror Firmer. Možná kdyby to bylo trošku kratší a vysekaly by se z toho některé nudnejší pasáže, povedlo by se mu to. Ale je to velmi zábavné, komické, nechutné, debilní, brutální a politicky nekorektní, přesně tak jak Troma umí být.(27.8.2012)

Waaauuu, no páni, skvělý nápad :-) Scény sice dost nechutné, ale za to dosti vtipné. Ovšem musím za ty nechutnosti hvězdičku strhnout... Každopádně pro mě jedno z těch lepších Troma filmů, možná nejlepší... Upgrade po 20 minutách: Já na to kašlu, zamhouřím obě oči, dávám pět, tenhle film si to zaslouží :-)(18.10.2011)

Krev, sliz, zvratky, střeva, výkaly, hnus, kozy a zombie kuřata posedlá indiánkými duchy. Jo, je to sice hovadina, ale plná originálních prvků a zábavných gagů. Navíc se jedná o super parodii, a to nejen na fastfoodový průmysl. Kazí to jen ty ubohé zpívané části, ty si mohli tvůrci odpustit. Jinak typická TROMA.(19.9.2011)

• - Hlavní hrdinové procházejí celým filmem prakticky nezašpiněni. (L_O_U_S)

• - Scény odehrávající se v restauraci se natáčely v prázdné prodejně McDonald's. Vše ostatní se natáčelo ve starém kostele, kde také sídlil štáb. (HellFire)

• - Arbieho (Jason Yachanin) tričko s nápisem „I love monster“ a obrázek Toxiho odkazuje na sérii filmů Toxický mstitel od společnosti Troma. (FMJ)