Noc drůbežích mrtvol (festivalový název)

Poultrygeist: Night of the Chicken Dead

Komedie / Horor / Muzikál

USA, 2006, 103 min

Toto ste ešte v živote nevideli!! Film zaliatý hovnami, slizom a krvou. Tromaville poprvé. Splatter na vysokej urovni, ktorý svojim slizkým spôsobom a hektolitrami krvou prekonáva Braindead. Pri niektorých scenách som nemohol pochopiť, jak niekto môže takú sračku natočiť a poslať ju do sveta, ale potom sa objavil Lloyd Kaufman a hneď mi bolo jasne... Kontroverzné veľmi, čierný humor fakt skvelý, niekedy až prehnané. Takže taká definicia TROMY, ide sa ďalej.(14.1.2014)

Ne, ne a ne. Ani hranice lidského vkusu mi nezabrání, abych Poultrygeistu dal plné a zasloužené hodnocení. Osobně jsem si myslel, že z pekelných filmových pásek od společnosti TROMA už na mě nic úchylnějšího (ve spojitosti s Tromou = geniálnějšího) než Toxie IV vybafnout nemůže. Ó, jak jsem byl naivní. Prozatím poslední tromárna mi dala vše, co jsem si kdy od sebranky okolo Lloyda Kaufmana mohl přát - a to v maximální možné porci.1. Nejnechutnější splatter všech dob (a to se vší úctou k prvotinám Petera Jacksona či předešlým troma snímkům), kde různobarevné tekutiny (převládající barvy jsou samozřejmě hnědá, červená a zelená) stříkají po všem a po všech. 2. mnoho párů obnažených ženských ňader. 3. Epesní muzikálová čísla se skvělými texty (narozdíl od slashera jsem si tyto scény užíval). A tak bych mohl pokračovat donekonečna. Najdeme zde i mnoho popkulturních narážek a samozřejmě nesmí chybět ani kultovní a po milionté použitý záběr na vzduchem letící a následně vybuchující auto. A bonbónkem na závěr pro české fandy je Arbieho nacionalistický proslov, kde je zmíněna i naše Česká republika (ihned za Kanadou, Francií a před Mongolskem). Takže suma sumárum - nářezovka, které drtivé většině populace pocuchá zažívací trakt, ale pro těch pár "vyvolených" se bude jednat o nezapomenutelný filmový zážitek. COCK-A-DOODLE-DOOM!!!(17.7.2008)

Nejnechutnější film, co jsem kdy viděl. Tak hnusné výjevy a střihy, žádný jiný film nemá. Prostě film je komediálni erotický příšerně muzikální horrorový styl. K žánru bych ještě přidal erotický. No, asi si jdu stáhnout neco dalšího od Lloyda Kaufmana :D. Jinak se mě to líbílo, protože já su na takový humor, či hovadinu zvyklý. Pro mě si film zaslouží ctyři hvězdičky. 75%(28.10.2009)

Tak tohle je nehorázná kokotina, ale celý film jsem se tomu tlemil jak blázen. Film je hodně levnej, efekty jsou fakt k smíchu, ale má to luxusní hlášky a spoustu vtipných scén. Filmek je i místy hodně nechutnej a každej ho nemusí pobrat. Já se u toho královsky bavil i když mě nebavili místa, kdy se zpívalo. Dlouho jsem neviděl větší úchyláznu. Z mě 90% :)(17.8.2013)

Snad největší tromácká prasárna, se kterou sem měl tu čest se potkat, všude tečou, potažmo lítaj nebo se rozmátlávaj sračky, střeva, hnis, do toho šílená mutace všech lidí na kuřata, opíchávání mrtvýho kuřete a na oddech tu máme nějaký ty muzikálový čísla s hromadou holek s kozama ven, fakt neskutčný, prostě správná mňamozní chuťovka po který sem dostal chuť si zajít do KFC, i když sem během filmu spořádal řižek, Peter Jackson může jen tiše závidět, akorát škoda, že je to celkem nuda a kvůli tomu jen průměrný tři, ale jestli bych měl hlasovat o nejprasáčtější film všech dob, tak tohle je jasná volba(3.7.2009)