Čivava z Beverly Hills

Beverly Hills Chihuahua

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 88 min

• maverick10

Klasicke, sablonovite hollywoodske klise, tentokrate v psim oblecku. Hnus. Kdybych chtel byt hruby, rekl bych ze Raja Gosnell dostal poradnou ranu invalidnim vozikem pres zada a od te doby chodi po ctyrech, taha pantofle po baraku, okusuje koste a cura mamince na fikusy. Ale ja to nereknu, takovy jsem format.(2.3.2009)

Taky bych chtěla být čivava v kašmírovém svetárku s diamantovým obojkem! Ale pojďme k filmu… Jeden by řekl, že je to v podstatě hodně průměrná rodinná komedie. Zápletka předvídatelná, exteriéry líbivé a hrdinové profilovaní opravdu jednoduše. Takže by se chtělo říct - vopruz, jenže tak to není. Byla to vážně zábava, která pochytila víc vtipných hlášek, než kdejaká top komedie. Prostě pohodová věc, která si na víc nehraje, což byl určitě hlavní záměr.(30.12.2013)

• Rosana

Eh... to snad nemyslej vážně... Já to teda dokoukala, protože jsem byla děsně zvědavá, na co v týhle P*****Ě ještě přijdou. Čekala jsem poslání jako v pohádce (přátelství, hrdinství, poučení) a pak aspoň hudbu (to je možná jediné, co vidělo umění aspoň z rychlíku) ale fakt lidi, fakt ne! Čivaví sekta mě málem přinutila stisknout STOP, ale poblila jsem se až u závěrečného titulku "pokud chcete adoptovat zvíře, musíte počítat s tím, že je to závazek". Při psaní tohohle komentáře jsem si opět ublinkla. Mám chuť na čivaví řízky...(21.1.2010)