poster

Čivava z Beverly Hills

 • USA

  Beverly Hills Chihuahua

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mia...
  ***

  Překvápko. Fakt jsem myslela, že to bude šílená blbost. Byla. Fakt jsem myslela, že dám odpad, když psi začli mluvit. Nedala. Fakt jsem myslela, že mě to rozhodně nebude bavit. A hle ... já se vlastně i bavila.(26.7.2015)

 • Lenny.M
  ***

  Pokud jste úchylní na malé čivavky a nenáročnou zábavnou dětskou podívanou, je to film pro Vás! :)(25.2.2010)

 • Yoshitsune
  ***

  Tak samozřejmně se žádný filmový zázrak nekoná, ale jelikož sám vím jaký je to mít psíka, tak bylo rozhodnuto na co koukat. No myslím že úplně v pohodě, sou horší filmy s psama co hrají hokej, americký fotbal, tenis a já nevim co ještě a tady jako kupodivu, to bylo dobrý. Takže u tohle třeba nic neřešit a vypnout mozek, ideální film na léto. Takový Dany Trejo, Vin Diesl a Randy Orton, tyhle filmy musejí milovat, proč, to je jednoduchý protože mají tyhle psíky doma .(5.3.2016)

 • Wormboy
  *

  Zopar chlpacov bolo v tomto filme celkom milych, no ani oni nesposobili to, aby tento "film" bol naozaj pozeratelny.(15.12.2010)

 • maverick10
  *

  Klasicke, sablonovite hollywoodske klise, tentokrate v psim oblecku. Hnus. Kdybych chtel byt hruby, rekl bych ze Raja Gosnell dostal poradnou ranu invalidnim vozikem pres zada a od te doby chodi po ctyrech, taha pantofle po baraku, okusuje koste a cura mamince na fikusy. Ale ja to nereknu, takovy jsem format.(2.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace