Čivava z Beverly Hills

Beverly Hills Chihuahua

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 88 min

• mandes

rozpočet : ? otvárací víkend : $29,300,465 tržby celosvetovo : $149,281,606(6.11.2008)

• Wormboy

Zopar chlpacov bolo v tomto filme celkom milych, no ani oni nesposobili to, aby tento "film" bol naozaj pozeratelny.(15.12.2010)

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +Piper Perabo, slušná hudba, český i originální dabing, trošku děj, některé postavyčky vyloženě rozesmějou (krysa a leguán) -hlavně zpočátku mírně trapné, rozhodně ne film pro každého, přesněji je to film o psech se psy a pro psy/// Přiznám se, že jsem chtěl jít původně na film i do kina. Velice mě totiž zaujaly trailery a měl jsem za to, že to může být zábavný hudební snímek. Ve skutečnosti je to spíš dobrodružná podívaná ve stylu filmu Neuvěřitelná cesta. Jen s několika rozdíly. Tohle je víc infantilní, víc pro malí děti a možná pro majitelky čivav. Uznat ale musím samotné psy, kteří hrají výborně a věrně při tom vypadají. Na kolik pomohla počítačová animace si netroufám odhadnout. Jestli je to její zásluha, tak to není poznat./// Celkem 63%///(4.7.2009)

Rodinná komedie o nafoukané čivavě, kterou unesou v Mexiku a díky jejímu diamantovému obojku ji chce získat místní podsvětí.Celý film jsou v záběru hlavně pejsci takže ideální pro děti samozřejmě s dobrým koncem.Jamie Lee Curtis je v celém filmu asi jen několik minut.(5.5.2012)

Piper Perabo umí vykouzlit kukuč, který mi pomohl přežít i Divoké kočky. Rád si čas od času propláchnu mozek něčím odpočinkovým. Mám rád psy. Mám doma dva. Oba jsou čivavy... Jak hodnotit? Když vypnete a představíte si, že vám je tak pět nebo šest, budete se bavit. Jinak na vlastní riziko...(5.10.2010)