poster

Čivava z Beverly Hills

 • USA

  Beverly Hills Chihuahua

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HappySmile
  **

  Film byl sice určen dospělým, ale nevím, jak těm by se mohl líbit... Zvířátka se určitě více líbily dětem a taky humor a některé opravdu do krajnosti (absurdnosti, trapnosti) dovedené scény dospělého určitě odradí. Celkově bych řekla, že děti do 10 let to určitě nadchne, ty větší už vás s tím pošlou do háje.(12.7.2009)

 • freddy
  ****

  Velice příjemná rodinná komedie s mluvícími zvířátkami, která hodně rychle utekla, aniž by jakkoliv nudila. Film je zajímavý od samého začátku až do úplného konce, všechna zvířátka od pejsků přes krysu až po leguána jsou zajímavá a i když se dá říci, že tohle je jen další klasická šablonovitá rodinná komedie plná klišé podle zažitých postupů, tak mně se to přesto líbilo. Filmy s pejsky jsem vždy měl rád a budu je mít rád i nadále, v tomhle případě je to doplněno zajímavým dějem a zajímavým přátelstvím mezi vlčákem a čivavou, do toho se po stopě své lásky vydává další čivava, zkrátka ač je mi 23 let, tak film se mi maximálně líbil a zapůsobil na mě tak, jak to asi tvůrci plánovali. Tohle je už šestý film od Rajy Gosnella, který jsem viděl, z těch sedmi, které natočil (dosud jsem od něj neviděl jen Agenta v sukni), a musím říct, že začínám mít pro tohoto režiséra opravdu slabost, protože točí zajímavé filmy, které jsou pro mě atraktivní a které mě dokáží zaujmout. Nejinak tomu bylo i v tomto případě, kdy jsem se opravdu bavil a film jsem si příjemně užil. Zkrátka mám pro rodinné komedie se zvířátky dost slabost a nestydím se za to, film vnímám jeko velice povedený a neváhám udělit po zásluze nadprůměrné hodnocení, z mého pohledu si film čtyři hvězdy zaslouží.(2.6.2010)

 • maverick10
  *

  Klasicke, sablonovite hollywoodske klise, tentokrate v psim oblecku. Hnus. Kdybych chtel byt hruby, rekl bych ze Raja Gosnell dostal poradnou ranu invalidnim vozikem pres zada a od te doby chodi po ctyrech, taha pantofle po baraku, okusuje koste a cura mamince na fikusy. Ale ja to nereknu, takovy jsem format.(2.3.2009)

 • kinghome
  odpad!

  Nechutná sračka, která nikdy neměla vzniknout!(15.1.2013)

 • swamp
  *

  Taková blbost, že se u toho člověk snad ani nemůže nudit. :) Pár vtípků obstojných, jinak velký děs. Nechápu, jak někteří herci mohli tomuto snímku propůjčit svou tvář či hlas. Co na ně sakra Disney má? :D(6.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace