poster

Čivava z Beverly Hills

 • USA

  Beverly Hills Chihuahua

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  ****

  Existenciální hluboké drama o lidech hrané zvířaty a on to, zdá se, skoro nikdo nepoznal !? :) "Já už se tě nebojím ... Tak proč se třeseš? ... Protože jsem ČIVAVA!". Sama jsem překvapená, jak se mi zvrhávají chutě, ale zcela neoriginálně řečeno: bavila jsem se.(24.6.2012)

 • Mysteri699
  ****

  Rodinná komedie o nafoukané čivavě, kterou unesou v Mexiku a díky jejímu diamantovému obojku ji chce získat místní podsvětí.Celý film jsou v záběru hlavně pejsci takže ideální pro děti samozřejmě s dobrým koncem.Jamie Lee Curtis je v celém filmu asi jen několik minut.(5.5.2012)

 • Wormboy
  *

  Zopar chlpacov bolo v tomto filme celkom milych, no ani oni nesposobili to, aby tento "film" bol naozaj pozeratelny.(15.12.2010)

 • juta
  ***

  Čivava kam se podíváš a ještě k tomu všechny mluví. Filmek na zkrácení dlouhých chvil, nepřekvapí, ale ani neunudí. Všechno bylo pěkně načančovaný a pejskové dostali pár lidských vlastností.(29.12.2012)

 • Arkos
  ***

  Komedie, která je určená hlavně pro mladší generaci, ale i přes to jsem se u filmu slušně bavil a párkrát i dost zasmál. Zvířecí hrdinové jsou vcelku sympatičtí /viz krysa a leguán/ a pokud od filmu nebudete čekat nějaká moudra, tak máte šanci se bavit taky.(20.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace