poster

Čivava z Beverly Hills

 • USA

  Beverly Hills Chihuahua

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mysteri699
  ****

  Rodinná komedie o nafoukané čivavě, kterou unesou v Mexiku a díky jejímu diamantovému obojku ji chce získat místní podsvětí.Celý film jsou v záběru hlavně pejsci takže ideální pro děti samozřejmě s dobrým koncem.Jamie Lee Curtis je v celém filmu asi jen několik minut.(5.5.2012)

 • Pluhy
  ****

  Wau! Nejzásadnější dílo 21. století moderní americké kinematografie. Existenciální, hlubokomyslná, dobrodružná romance válcuje divákova očekávání a představuje epickou výpravu rozmazlené čivavy za dobrodružstvím. Čivava z Beverly Hills vás zavede od západního amerického pobřeží osetého nafintěnými blondýnkami, drahými parfémy a luxusními šperky, až po špínu ulice a psí kartel hrůzného El Diabla v Mexiku, aby v závěru poznala lásku svého života. Budete se smát, budete brečet a především si budete říkat zda to co vidíte, není jen skvěle zapadající mozaika těch nejúspěšnějších filmů světové kinematografie. Pokud vám Julia Roberts v Pretty Woman připadala v červených šatech s briliantovým náhrdelníkem neodolatelná, tak jste ještě nepoznali čivavu Chloe v šatičkách, botičkách a s diamantovým náhrdelníkem. Pokud vám připadá, že Harrison Ford aka Indiana Jones již v akčních scénách ztrácí dech, tak jste ještě nezažili čivaví superštěkot, pokud jste obdivovali Clooneyho dokonalou loupež v Dannyho parťácích, tak jste ještě nezažili lsti a intriky leguána Chica a myšáka Manuela a pokud Lars von Trier udivuje diváka naturalistickými erotickými scénami, tak čivava předvádí mnohem tvrdší psí orgie s ratlíkem Papim. Přesah komplikovaného a strhujícího příběhu Čivavy z Beverly Hills ocení pouze úzká skupina intelektuálních cinefilů a zároveň se jedná o nejlepší čivaví film, který spatřil světlo světa.(9.5.2014)

 • mysiak
  **

  Áno je to gýč..ale preto tento film netreba hneď odcudzovať...nájdu sa tu aj pozitíva...dobré hlášky, slušný dabing...a hlavne čo ma najviac prekvapilo bola dosť dobrá kamera...nájazdy slušné...a dobré pesničky...a film?..no tak ten bol taký aký som čakal..farebný, trapný, ale pozerateľný...(19.5.2009)

 • Terva
  *

  Česnek, sůl a kari - to je čivava.(16.10.2013)

 • Smok
  **

  Tento film paradoxne viac zaujal môjho päťročného syna, (aj to len na jedno pozretie) hoci primárne by to mala byť komédia pre dospelých. Takže tie dve hviezdy sú od môjho syna, u mňa by to bol odpad jak prase. Ak by som sa mal ja opakovane dívať na potulujúcu sa a z kabelky stratenú čivavu strácajúcu botičku a náhrdelníček a bojujúcu s dobermanmi, zrejme by niečo s mozgovňou nebolo v poriadku.(1.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace