Čivava z Beverly Hills

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 88 min

• jonyyy

45%(28.5.2009)

Rodinná komedie o nafoukané čivavě, kterou unesou v Mexiku a díky jejímu diamantovému obojku ji chce získat místní podsvětí.Celý film jsou v záběru hlavně pejsci takže ideální pro děti samozřejmě s dobrým koncem.Jamie Lee Curtis je v celém filmu asi jen několik minut.(5.5.2012)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $94,514,402Tržby Celosvetovo $149,281,606Tržby za predaj DVD v USA $61,321,395 //počet predaných kusov 3,626,726║ Suchá planina, ktorá sa len pribúdajúcimi minútami stáva čoraz viac otravnou vývarovou zlátaninou, za celý čas sa tu nenájde lepšej momentky, rovnako tak nehrozí ani zábavnosť, zbytočná umelina. /25%/(6.12.2008)

Překvápko. Fakt jsem myslela, že to bude šílená blbost. Byla. Fakt jsem myslela, že dám odpad, když psi začli mluvit. Nedala. Fakt jsem myslela, že mě to rozhodně nebude bavit. A hle ... já se vlastně i bavila.(26.7.2015)

Čivava kam se podíváš a ještě k tomu všechny mluví. Filmek na zkrácení dlouhých chvil, nepřekvapí, ale ani neunudí. Všechno bylo pěkně načančovaný a pejskové dostali pár lidských vlastností.(29.12.2012)