Čivava z Beverly Hills

Beverly Hills Chihuahua

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 88 min

Z prve jsem chtěl dát odpad jak jsem viděl začátek vypadalo to jako Sex ve městě ve psím podání s nafoukanou rozmazlenou čivavou ale pak to začalo mít aspon příběh a dobrodružství začalo no tak nakonec ztoho sešel nakonec dobrý rodinný film s good soundtrackem.(22.12.2011)

Souhlas s kleopatrou :)(7.3.2016)

• mandes

rozpočet : ? otvárací víkend : $29,300,465 tržby celosvetovo : $149,281,606(6.11.2008)

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +Piper Perabo, slušná hudba, český i originální dabing, trošku děj, některé postavyčky vyloženě rozesmějou (krysa a leguán) -hlavně zpočátku mírně trapné, rozhodně ne film pro každého, přesněji je to film o psech se psy a pro psy/// Přiznám se, že jsem chtěl jít původně na film i do kina. Velice mě totiž zaujaly trailery a měl jsem za to, že to může být zábavný hudební snímek. Ve skutečnosti je to spíš dobrodružná podívaná ve stylu filmu Neuvěřitelná cesta. Jen s několika rozdíly. Tohle je víc infantilní, víc pro malí děti a možná pro majitelky čivav. Uznat ale musím samotné psy, kteří hrají výborně a věrně při tom vypadají. Na kolik pomohla počítačová animace si netroufám odhadnout. Jestli je to její zásluha, tak to není poznat./// Celkem 63%///(4.7.2009)

• jonyyy

45%(28.5.2009)