Pavelghoul

Side story je dost slaba.....sice je originalni poslat Val Kilmera do vezeni protoze je morbidne obezni, ale dozivoti je trochu moc. "Klidne zavrazdim vsechny na tehle planete abych ochranil svou rodinu" ()

elanista1

Velmi silny film, nabuchany vsetkymi moznymi druhmi emocii, perfektne napisane aj zahrane charaktery, uveritelne zobrazenie drsnej reality, plno momentov ktore vas donutia filozoficky rozmyslat nad zmyslom zivota, dojemne sceny, slzy.. Bol som neskutocne zatiahnuty v obrazovke a moja cela mysel bola zamorena len tymto filmom, absolutne ziadne ine myslienky nemali sancu. Neuveritelne posobive, dojimave a skoda ze len take kratke. K piatej hviezde chybaju naozaj len nepatrne percenta a nedavam ju mozno len kvoli tomu, ze na konci som nemal "az" taky oslobodzujuci pocit ako u Shawshanku, Zelenej mily, Prison Breaku. ()

VanBradley89

Točí se ve mě spousta myšlenek. Je pár minut po skončení a já přemýšlím co napsat. Ze začátku jsem byl frustrovaný jako hlavní hrdina. Uvězněný skoro za nic. Líbila se mi jeho přeměna z ucha ve rváče. Původně jsem čekal, že to bude chtít nějak přežít, ale twist ve třetí čtvrtině mě vyvedl z omylu. Vynikající výkony té ústřední mužské trojice. Tak proč vlastně tři? Protože se mi to v jednu chvíli zdálo strašně utahaný a celé to korunovalo sladkobolné finále. ()

Crybaby

Obdobných filmov je hneď niekoľko a predsa len sú v niečom odlišné. Čo sa týka Zločinca, nedáva si až tak záležať na vývoji postáv a divák sa teda skôr dostane do centra diania a je mu vlastne jedno kto alebo čo to tam robí. Jednoznačne som už videl lepšie väzenské drámy, ale ani táto nie je na zahodenie. ()

solisoli

Drsne väzenské prostredie, ako obohraná platňa a k tomu naivne story, V naivite sa to nieslo, až do samotného konca. Rýchli a nepremyslený dej v akomsi žánrovom vypätí. Takéhoto podobného tu už bolo. Zaujímavý systém väzenského života. Najťažších vrahov, s najvyššou ostrahou púšťali na dvor medzi seba, len aby sa za prítomnosti dozorcov domlátili. Pre diváka čo väzenský život neskúsil, to malo pôsobiť reálne a o to viac pôsobivé. Ja si to nemyslím. ()

padress

Film super...ale jedna otázočka...ktorý tam bol Val Kilmer??? ja som ho nejako nespoznal....(už mi nato odpovedala užívateľka Fleur6....vážne budete prekvapený, ako sa zmenil:) ) ()

gu-staff

Slušný film z vězeňského prostředí. Nemyslím, že to takhle opravdu chodí, a nebyla by to Amerika bez happy endu, ale rozhodně to je příjemné pokoukání. A Val Morrison Kilmer je jen třešničkou na dortu. ()

david666

Tak tohle je síla - kam se člověk může dostat, když chrání svou rodinu. Vězení si s Vámi pohrává jako kočka s myší, nevíte komu věřit, jestli a ke komu se přidat. Jen víte, že sámi to nezvládnete. Kromě ústřeního hrdiny mě hodně zaujal namakaný Val Kilmer. Pokud by konečné rozuzlení nebylo tak zrychlené a naopak více propracované bylo by to za plný počet. ()

RomaS

Jednoduchý děj který ve vás probudí empatii a pochopení hlavního hrdiny pro to co udělal a jak se snaží přežít v brutálních podmínkách věznice. Na této podstatě spolu s odhalováním tajemného spoluvězně film stojí. Pokud vám to stačí, budete odměněni úžasným zážitkem. ()

Koky666

Silně emotivní příběh z vězeňského prostředí, který ovšem není lacinou podívanou na mlatící se namachrovaný hovada. Děj filmu je lahodně podáván po správných dávkách, tak aby nenudil. 100% ()

pegg

Od tohoto filmu jsem očekával něco jiného, ale i přesto mě potěšil. Nejvíc mě zaujala postava bachaře, která byla mimochodem perfektně zahraná (Harold Perrineau), v první scéně ve které se objevuje vypadá jako hodnej tatík a rozumnej chlápek, ale postupem času se z něj krásně vyklube krvežíznivej fízl, kterej mimo jiných osolí osud našemu hlavnímu hrdinovi. Tento film má samozřejmě pár chyb, pro mě největší byla konec a to typicky americkej...a jelikož jsem zastáncem konců u kterých netečou slzy radosti, ale slzy smutku, nemůžu to nechat bez komentáře :) Ostatní nedostatky tohoto nízkorozpočtového snímku nejsou podle mě tak zásadní. 75% ()

kedluben

jednoduchý příběh. výborné herecké výkony. uvěřitelná atmosféra... nakonec jsem nechtěl nic jinýho než aby to dobře dopadlo. povedený film. proboha tam to bylo fakt hrozný! ()

nostromos

Zajimavy film, kazdy se muze ocitnout ve vezeni diky nekolika okolnostem. A vezeni cloveka zmeni. Ze zacatlku zajimave ale casem se uz zkuseny fanousek odhadne jak to cele skonci... a proto jen 3 hvezdicky, i kdyz ten pocit bezvychodnosti a neresitelnosti situace je podany opravdu dobre. ()

Callie

Velmi slušné vězeňské drama pro kluky s předvídalným koncem. Ale určitě nenudí, i když tohle tema není můj šálek čaje ()

nubeek

Na prvý pohľad to vyzerá ako obyčajný väzenský film, muž sa v podstate neprávom dostane do väzenia, a tam sa jeho trest tiež neprávom prehĺby. To čo sa deje na dvore, však už ako normálny väzenský život nevyzerá. Je to také menšie oživenie filmu, aspoň viete, čo sa bude diať, keď sa hlavný hrdina cíti podvedení - rozdá sa to v pesťovom súboji s iným väzňom. Snímku tiež dodáva napätie dozorca Lt. Jackson (Harold Perrineau), ktorý toto všetko podporuje a zabáva sa na väzenských súbojoch. Avšak môj dojem najviac dotvoril John Smith (Val Kilmer), ktorý sa zo začiatku javý ako do seba uzatvorený človek, ktorý ma u mnoha väzňov rešpekt, no nakoniec sa stáva najbližším človekom nášho hlavného hrdinu. Dejom trocha netradíčný väzenský akčnák s pekným epilógom od Johna Smitha. ()

Groower

Hodně drsnej pohled na to jak to může chodit v kriminálu. Po takovýmhle filmu už nepojedu asi ani načerno v autobuse. Herci předvádí velmi solidní výkony a díky tomu si film budete pamatovat. ()

cubiczech

Ze začátku to může připadat jako strašně prvoplánové a jednoduché. Prostě jde všechno do háje a jen se to zhoršuje, nemůžu říct, že jsem to už někdy neviděl, ale herecké výkony jsou super a hutná atmosféra z toho teče proudem, ale možná až moc pomalu, v tomto případě by nauškodila delší stopáž aby jste se k postavám trošku přiblížily. Val Kilmer byl ale k nepoznání :-). ()

The Rock zůstane akční

The Rock zůstane akční