Doghouse

Skupinka mužů se vydá na záchranu svého přítele do odlehlé vesnice. Když ovšem dorazí na místo, něco není v pořádku. Neznámý vir totiž nakazil zdejší ženy a následkem toho se z nich staly krvelačné kanibalky. Začíná hra o život, v níž proti sobě budou stát kanibalové a skupinka kurážných mužů, hledajících cestu ven z pekla. (.killer.)

Morholt

Další hororvá ulítlost z Ostrovů, ve které se sešla, alespoň z mého pohledu, elitní britská sestava Dyer-Graham-Clarke, která v čele bandičky sexuchtivých opilců válčí s vesnickými zombicemi. Plno hlášek, britský humor a již výše zmiňovaná trojice zaručovala zážitek, u kterého jsem se chechtal v jednom kuse. 85% ()

bouncer

Stylová zombie komedie. Jasně, je to povrchní a prvoplánovité, ale to od podobných filmů musíte očekávat. Hlavně je to ale zatracené vtipné. Škoda jen, že ke konci dochází nápady a skvělé tempo graduje k nedomyšlenému závěru. ()

evilmind

Z množství horrorových komedií mě v uplynulém roce nejvíc chytnul britský šovinismus, spousta dobrých hlášek a výhradně ženské, a tedy patřičně vyparáděné zombie. Celou dobu jsem měl pocit, že se skvěle bavím, což mi třeba u přehypovaného Zombielandu vydrželo jen první půlku, takže letošní vítěz subžánru byl docela jasný... [2010] ()

corpsy

No nieje to SÚMRAK MŔTVYCH, ale pobaviť sa na tom dá obstojne. A hlavne, keď to vidíte v akejsi jednohlasne nadabovanej kópii. ()

Astaroth12

To začiatočné zoznamovanie sa s hlavnými hviezdami bolo veľmi slušné spracované.Presne takýto štýl humoru vyhľadávam a mám rád.Gore tu je a vo veľmi silnej dávke.Čakal som všeličo ale toto nie a tak ma to prekvapilo v dobrom zmysle.Neholdujem Britskému humoru ale tento film je aj v tomto vynikajúci a konečne som sa schuti zasmial na ináč suchom Britskom humore.Tak nadržané a tak akčné zombie som hádam ani nevidel.K tomuto snímku som sa dostal náhodou a môžem povedať že mi bolo cťou spoznať ho.Stále sa tam niečo deje a vôbec som sa nenudil,lebo každé troška nudnejšie miesto je potom zaplnené akčnou jazdou.Je nás menej a nemáme zbrane ale sme nasraný,takže tam nabehneme trocha negalantným štýlom-to je úryvok s filmu ktorý ma pobavil. ()

PauloZ

Rozhodně svěží vítr do žánru hororových zombie komedií. Je to šíleně ujeté, nekonvenční a opravdu si to z ničím neláme hlavu. Máme tu hromadu absurdních situací, krve, vnitřností a zmutovaných paniček v čele s monstr zombicí :-). Popravdě mě to překvapilo. Bavil jsem se náležitě. ()

ledzepfan

No, není to takový úlet jako Evil Aliens, ale aspoň se člověk nemusí stydět za to čemu se směje :D Povedená zábava se smrtícíma hláškama a dobrými herci.. fajnovka na všední večer. ()

Zayl

Jake West nám předvedl esenciální výtažek hnijících těl, krve, vtipu a nejinak skupinky, kterou tentokrát tvoří mužský sbor. Ačkoli je to z větší části komedie, tak v určitých pasážích na vás dýchne hororová atmosféra. Potěšil mě i fakt, že jde o přímočarou záležitost bez zbytečných odboček a kudrlinek, kde se nic nebere vážně. Porce vtipu je servírovaná rovnoměrně a vyloženě slabou částí tu není nic. Rozradostněné bude i oko lačnící po krvi, i když jde spíše o druhořadou záležitost. Zombíci mají perfektní masky a když chtějí, tak to našim kamarádům umějí dobře zavařit. Mé očekávání to naplnilo a s klidem mohu konstatovat, že jde o infantilně vtipný survival nářez, a pozor, nikdy nechoďte do lesa! ()

kaylin

Britský snímek „Doghouse“ dovede pobavit, ale nesmíte od něj mít přehnaná očekávání. Není to film, který by měl dokázal vyloženě rozesmát. Možná se sem tam usmějete. A pokocháte se docela dobrými maskami, které si na sebe ženské osazenstvo natáhlo. Na ty se opravdu kouká dobře a dovedou i celkem vyděsit. Z hlediska hororové komedie je tohle ale v konečném důsledku spíše průměr. ()

MATADOR

Vtipné, místy horové, ale co si z toho vybrat? Já osobně nevím, nemám rád filmy, u kterých tvůrci nevědí, jakou cestou se vydají. A podobně dopadl i Doghouse zábava na entou je podporována nechápajícím chováním hlavních postav, což se prostě u hororu (i když z části) odpustit nedá. Byla to zábava, to především. ()

Hadža

Perfektni uletarna pri ktere jsem se pobavil jako za starych casu.Parta mladych muzu,katastrofalne nepochopenych svymi protejsky se rozhodnout rozveselit jednoho s nich po rozvodu!A ze se jim to skutecne dari ,je videt ihned po prijezdu do zombicemi ovladane prdele nekde na konci sveta(respektive par kilaku od Londyna).Plni svebytneho sarmu,hrdinskych nalad a neutuchajiciho humoru se rozpadajicim krasavicim postavi ,aby dokazali,ze pany tvorstva,at uz pred smrti nebo po,zustavaji stale testosteronem nabiti samci!:D ()

Chatterer

V posledni dobe anglicke zombie/komedie muzu. Podle meho nazoru dalsi perla po Saun of the Dead, Cottage atd. Skvele zombice :-). Ty me pobavily asi nejvic. ()

beran-ek

Myslel jsem, že se zasměju víc.. Ale na druhou stranu postavy se nechovaly stupidně, jak by se dalo čekat a na film se proto dalo v klidu koukat. Jake West, je asi trochu nasranej na ženské pohlaví.. :D ()

Dexter1

V obdobnom absurdnom čierno-humornom príbehu ako Lesbian Vampire Killers si kráča i Doghouse. Partička chlapov, ktorí sú zničení nežnejším pohlavím prichádzajú na vidiek aby si poradili s nákazou, ktorá mení všetky ženské na mix zombie-cannibal-killer. Ak máte radi humor, ktorý je postavený na zosmiešňovaní žánrových pravidiel, dehonestuje ženy a popritom strieka krv takmer všade vôkol doporučujem túto relaxačnú oddychovku, ktorá vám vykúzli úsmev na tvári. Samozrejme si treba uvedomiť, že v tomto prípade sa ani tak nejedná o horor ako o komédiu. ()

Dubro

Druhá polovica Westovho Evil Aliens je to najlepšie, čo Jake dodnes splodil a Doghouse ju, bohužiaľ, neprekonal. (Démona pomsty som pre nízke hodnotenie radšej obišiel cez mantinel.) Je zrejmé, že na tento zombie hororík dostal Jake viac do vrecka, no očakávanú luxusnú zábavu v štýle Braindead či Shaun of the Dead nenaservíroval. Nesúrodá zmes jednopohlavných, čiastočne zakomplexovaných a len občas hláškujúcich hrdinov a násilné a ľahko predvídateľné gagy ma do kŕčov nedostali. Pochváliť však môžem inováciu v zmysle upgrade(u) ženských zombie v čase, keď sa zdalo, že už film nemá čím prekvapiť. Aspoň som sa utvrdil v domienke, že ženy sú tvory spoločenské a ako také chodia aj srať do lesa v skupinkách. ()

Eldrick

Příručka vykastrovaného "muže". Doslova urážka mužského rodu. Celkově o dost slabší než SHAUN OF THE DEAD. ()

honajz2

Evil Aliens se mi líbilo víc, taky to bylo vtipnější, ale i tak Doghouse rozhodně není špatným filmem, pobavit dokáže (když ne nahlas tak minimálně několika pousmání), je v něm pár zajímavých nápadů (i když teda v Evil Aliens jich bylo víc), hlavní hrdinové jsou celkem sympatičtí a až na pár chvil, kdy se to táhne a utnutý konec se na to i dobře dívá. Taková příjemná blbůstka, kterou nesmíte brát moc vážně (jako někteří uživatelé tady). Za zhlédnutí to rozhodně stojí, ale na víc jak hezké 3* to nevidím. ()

Jino

Stupidní, hloupé, ale zábavné. Pokud přistoupíte na šílenou jízdu Jakea Westa odnesete si větší porci gore, trefných hlášek a laciných klišé v jednom tak trochu přiblblém příběhu, jenž může ve výsledku sice stěží konkurovat výbornému Soumraku mrtvých, ale pro pobavení na jeden večer bohatě postačí. Stačí jen vypnout mozek. 65% ()

bourec

Začátek byl slibnej,a tak sem přivrtanej do křesla netrpělivě čekal,jakym směrem se bude film ubírat.Ale jak se tam objevily ty slintající kozatý zombie baby,a hlavní hrdinové hlavně utíkali,film upadal do průměru,a nudil víc a víc.Jen málo podobnejch filmů mě dokáže pobavit,a tenhle neni vyjímkou.Jen slabší průměr.50%. ()