S nekonečným elánem, stále kručícím žaludkem a slibem sobě samotnému, že tenhle rajón ochrání, se představuje Paul Blart – Policajt ze sámošky. Dobrotivý Paul Blart (Kevin James - Dva z Queensu) vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadšením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí. Blart - bez výcviku, beze zbraně a svou velikostí ideální terč - usuzuje, že nastal pravý čas ukázat ostatním, že je tím největším policajtem v celém nákupním centru. (oficiální text distributora)

Mark1983

Podle mého názoru se jedná o pohodovou komedii na odpočinkové víkendové odpoledne,která neurazí.Já se docela bavil. ()

Pythonator

Smrtonosná past 7: Obchoďák. Naprostý akční nářez zabalený do komedie a bez mrtvol pochopitelně. Pomineme-li, že hlavní hrdina je vyžrané prase (chápej typický Amík) a jeho dcera nafouklá obluda (chápej současné fastfoodové dítko), tak je to příjemná podívaná. Jayma Mays má tak vykulené očiska, že působí komicky i když se nesnaží. Film je hodně o šikaně a snaží se ukázat současnému obtloustlému americkému divákovi, že si nemá nic dělat z toho, že vypadá jakoby sežral vepře. ()

Chlo0opek

Ze začátku, než se to rozjelo, trochu poslabší, ale pak již jsem se místy řechtal jako kůň:). Paul je ve své roli dobrej. Ke konci již opět trošku zavánělo "přeromantikováním", ale dalo se to přežít. Lepší 3*. ()

Desperoux

možná se nedostal k policii, možná není atlet, možná není nejvědší seladon, ale jedna věc je jistá Paul Blart tenhle obchoďák ochrání před pakourovým komandem a ještě si stihne najít os 125 kg lehčí bábu.... to je story. Sečteno, podtrženo super zábava, která paroduje filmy od 300 až po Ramba ()

dogzila

Prosim pochopme to , snímok nepojednáva o oslobodení obchoďáku od zlodejov, ale K.Jamesovským spôsobom si robí dobrý deň z USA, tučnoty, citov, akčňákov atď atď.. Navyše si svoje roličky vychutnávajú všetci včítane B superstárov kt. si tu užívajú vedlajšie postavy. Ak by bol film nápaditejší zožal by u mňa jasných 5. ()

BT4U

Pro mě příjemné překvapení, když člověk nic nečeká, může ho to jen příjemně překvapit, Kevin James mě upoutal v Hitchovi a proto jsem se na tento film mrkl... Kromě toho, že přibral, mohl tady naplno rozvinout svůj komediální talent a jeho pohybové kreace vzhledem k tělesné stavbě jsou až neskutečné... Neurazí, nenadchne, zábava pro celou rodinu bez fekálních a sexuálních vtipů, dvě hvězdy akorát ;-) ()

Hologos

Řekl bych, že jeden z mála filmů v dnešní době, které se hodí na volné odpoledne.. Nemusíte moc přemýšlet a docela se i pobavíte, když si budete představovat, co se tak stane v dalších 5 minutách. ()

cookman

Přiznávám,bavilo mě to,i když občas to byla pořádná nuda.Ale myslím si,že Kevin James by mohl hrát i v lepších filmech.Vždyť v Když si Chuck bral Larryho podal skvělý výkon v úžasné komedii.U tohoto filmu se to říct nedalo. ()

Vytla

Na první shlédnutí lehké zklamání, ale hned na druhé je to neopakovatelné. Skvělá parodie vlastně tak nějak na všechno.. P.S. Všimli jste si jak málo dialogů má Jayma Mays? ()

RealNasgharet

Průměrná americká komedie na jedno podívání. Scénář bych popsal asi jako "klasická americká hovadina". Herci hrají vesměs dobře a nechybí ani dostatek vtipných scén. Musím uznat, že jsem u sledování celkem dobře pobavil. Dávám 4 hvězdy i když objektivně je to tak za 3. ()

Thrakan

Nic extra jsem nečekal a to se také potvrdilo. Ale jako relax komedie nad kterou se nemusí dlouhe důmat neurazí... ()

limalama

The Maker to napsal za mě. Super komedie, na kterou se asi znova nepodívám, ale pobavil sem se úžsně mohu jen doporučit, Kevin James prostě nezklamal ()

godina

i komedie by si zasloužila trochu víc, ale věřím, že pokud si někdo oblíbil americký vtip, užije si to.. ()

Ejvi

Ulítlá americká komedie o obtloustlém superpoldovi z obchoďáku a jeho problémech. Pár zábavných scén, které ten film dělají jakž takž koukatelným. ()

MirecRKK

Práve som tento film dopozeral a pocity su vysoko pozitívne :) Na začiatku to vyzeralo ako bežný americký priemerný film ale postupom času to bolo stále lepšie a lepšie! Človek si tam nájde všetko čo chce vtipné scény, romantiku, akciu u mňa film splnil najprísnejšie kritériá! Vrelo odporúčam :) PS: kiežby to tak fingovalo aj v skutočnosti ()

Lekce páření od zvířat v zoo

Lekce páření od zvířat v zoo

25.05.2009

Možná to zní bulvárně, ale přesně tohle bude námětem romantické komedie The Zookeeper, kterou se Kevin James pokusí navázat na svůj nečekaný úspěch s Policajtem ze sámošky (ten si nakonec nenašel… (více)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (více)