Britská tajná služba je znepokojena, zločinecká auta z celého světa se spojila a plánují kriminální akce. Závodní auto Blesk McQueen se vrací z vítězného tažení po světě zpět do Kardanové Lhoty, aby strávil prázdniny se svým nejlepším přítelem, starým odtahovým autem Burákem, ale i s přítelkyní, sporťákem Sally. Okolnosti ho však přimějí zúčastnit se celosvětového závodu Gran Prix, kde se má rozhodnout o nejrychlejším autě na světě. Na cestě ho doprovází Burák, který se v Tokiu zaplete do mezinárodní špionáže. Stane se z něj tajný agent s důležitým posláním, kterého čeká náročná jízda plná nebezpečí. (TV Nova)

vyfuk

Oproti jedničce to je propadák... je fakt, že i tento díl je trochu "čurina", avšak i přesto se jedničce nemůže vůbec rovnat. ()

Kurikmoon

Nie som fanúšik aut. Film zameraný na efekty a akčné scénky na mňa pôsobil umelo. Asi som viac zvieratkový. Neživé predmety ma moc neberú.... A dej rovnako tak nič moc. ()

Ravi

Auta 2 bych nejraději vymazal z paměti... nejslabší Pixarovka. Film založený na tom, že s postavičkami lze udělat jakýkoliv děj a lidi na to daj prachy. A to je dost nízké od Pixaru ()

Liqid

Dvojka je malinko slabší, ale stále je to vrchol mezi animáky. Velice se mi líbilo detailní a přesné zpracování od Fiatu 500 až po Bondovský Aston Martin DB5. Příběh byl dobře sestaven a měl hlavu a patu, ale co je u filmu pro děti nejdůležitější, je to prostě sranda. ()

latvar

Ve dvojce převzal hlavní roli Burák místo závodníka McQueena a to byla podle mě chyba, protože to na mě nepůsobilo, tak legračně jako tomu bylo v prvním díle. Burák a další auta si zaslouží průměrné hodnocení 55%. ()

Trapper33

Tak.. po jedničce, která byla naprosto bombastická jsem čekal lepší nebo alespoň vyrovnané pokračování. Ale toho jsem se (asi i očekávaně) nedočkal. Filmy jako jsou tyhle je těžké rozvést dál a dle mého názoru je tento film zbytečný. Burák tajný agent? Parkrát se zasměju ale to co se mi v prvním díle líbilo tudíž závodění je tu málo. Příběh strašlivě klesl a jak bych to řekl. Zabaví to jen malé děti. 2 hvězdičky dávám jen díky oblíbeným postavám a protože se jedničce dá těžko vyrovnat. Na závěr jen, že mi první závod "Světové Grand Prix" přišel jako jednokolový okruh.. pokud nebyl. ()

shabazza

Tak takhle asi ne. Ta Bondovská stylizace Autům prostě nesedí. Nevím jestli chtěli Pixaři vytvořit animovaného Johnnyho Englishe, ale vyšel jim z toho spíš major Meisner. Na jedničku se dalo ještě docela koukat, ale tohle už byl vysloveně galimatyáš všeho možného ... nedivím se dětem, které z toho v kinech nepochopily ani polovinu :-D ()

Drnqonovic

Auta 2 - v hlavní roli nejotravnější animovaná postava všech dob (ano, otravnější, než Oslík ze Shreka). Vážně bych nečekal, že Pixar postaví příběh na situaci 'Burák, nejdementnější a nejneschopnější auto pod sluncem se shodou náhod stane špionem, rozhádá se s McQueenem a posere, na co šáhne, aby to všechno v závěru napravil, odhalil záporáka, usmířil se se všema a našel si holku'. Animace je jako vždy perfektní, ostatní stojí za hovno. A jestli někomu přijdou vtipné scénky jako: Burák a wasabi, Burák a japonské záchody a podobně, tak je mu buď deset, nebo si při jídle slintá do klína. Jenom poznámka: Proč mají ve městech chodníky? ()

Hollohlaway

Nijak ohromující animák, byť klasicky výborně nakreslený. Burák už mi lezl krkem, a jediné co mě fakt bavilo, byly národní atributy, které krásně vykreslovaly typické detaily určitých zemí, s tím si fakt vyhráli. Japonsko, Francie, a bezkonkurenční Anglie mě dostaly. Královna, bobící...paráda. Jinak se to dost vleklo, a nebýt záplavy milých detailů, skoro mě to nudilo. ()

jenik71

Pokračování auťáků už sice nemá to původní kouzlo, i tak jde ale o solidní zábavu. O tu se tentokrát postará hlavně odtahovka Burák, který tu hraje hlavní roli. Roli blbečka, který se se svou prostostí nechtěně dostane mezi agenty, z čehož pramení veškerá zábava. Moje hodnocení je tak 3-4 hvězdičky a já se přikláním spíše k té čtyřce. Špičková animace a celková grafická stránka si to jistě zaslouží, i když samotný příběh oproti jedničce přece jen trochu pokulhává. ()

Germanotta

Jediné čo sa mi na tomto animáku páčilo bolo pekné vyobrazenie miest Tokyo, Londýn, Monaco..Dialógy boli niektoré trápne aj samotný Mater bol trápny. Chlapy si tu samozrejme prídu na svoje ale ženské moc nie. Niektoré časti boli svetlé a niektoré zas nie, smiala som sa naozaj málo. ()

skinny

Nuda, nuda, nuda, sem tam nějaký vtípek, na který stejně rychle zapomenete a Burák, jako hlavní hrdina je pěkně trapný a celý příběh ala James Bond mi příjde pro děcka trochu nesmyslný (střílení, výbuchy, bouračky, apod.) Dětští diváci to nepochopí a dospělí se unudí k smrti. ()

fox171cz

Byl to pro mě jeden z nejočekávanějších filmu tohoto roku. Příběhová linie mě nijak nenadchla, jednalo se spíše o splácaninu, aby tam nějaký děj vůbec byl. Pak na řadu přichází asi největší lákadlo filmu a to opravdu úžasná animace, kterou jen tak neuvidíte. Ale jedná se asi o jediné lákadlo filmu, které nadchne jen opravdu věrného fanouška série. Je to pro mě vcelku zklamání a jedničce to nesahá ani po kotníky. Jestli někdy vůbec bude Cars 3, tak snad to nedopadne tak jak dopadlo tohle. ()

ZkuKol

Varování: pouze pro děti! a to tak maximálně do 8 let. Obrázky jsou to hezký, občas pár pomrknutí, bondovská parodie a národní stereotypy nic-moc a Bourák jako hlavní postava je dýka do zad už tak průměrnému prvnímu dílu. Doba Pixarovské neomylnosti je definitivně pryč... 40% ()

KR4T4S

2* jen s velkým sebezapřením za tu pěknou audiovizualní pastvu. Ale sorry: auto dělá karate, vyplazuje jazyk, nekonečně dlouze se zdraví, skáče a další nesmysly. Chování aut v jedničce už bylo u mě hodně přes čáru, ale tohle je zlo. Teď se do popředí navíc sune pitvořící se Burák (jak já tuhle postavičku s vymytým mozkem nesnáším) se svými zatrolenými lapáliemi a nemyslitelnými piškuntáliemi i nejstupidnější vtipy od pixaru, který snad ani děti nemůžou pobavit nebo je zase pochopit. Hrůza děs 15% ()

LuciusWlk

První Auta mě dostala a i přes dospělácký věk, jsem si je pustil dokonce vícekrát. Dvojka, něco postrádá s kouzla jedničky. Ale jako špionážní akčňák jsem to nečekal. Tady by možná i Bond ztrácel páru. Nicméně jde o animák a proto odpouštím vše co jen jde. ()

kenkaku

Díky dvou věcem (vlastně třem) mám dvojku raději než jedničku. 1) nese hlavní myšlenku v duchu "tajných agentů" (což mám raději než točit se okolo Nascaru), 2) cestuje se po světě (a to je mnohem větší zábava - obzvlášť Japonská pasáž - než dřepět jen Kardanové Lhotě), 3) otřou se tam o svůj "nedostatek" očí místo předního skla (viz můj komentář u prvních Aut). ()

Sdoom

Nejslabší film z dílny studia Pixar, a to celkem jednoznačně. Neskutečně infantilní a trapné scény střídají hodně akční, takže si na své nepřijdou pořádně ani děti, a už vůbec ne dospělí. Prostě přehmat, který se doufám dlouho nebude opakovat... ()

"Spravedlivé" Zlaté glóby

"Spravedlivé" Zlaté glóby