poster

Dostaňte agenty Bruce a Lloyda

 • USA

  Get Smart's Bruce and Lloyd Out of Control

 • Slovensko

  Dostaňte agentov Brucea a Lloyda

Akční / Komedie

USA, 2008, 69 min

 • genetique
  ***

  Pochopiteľne slabšie ako Get Smart, ale nie je to úplná blbosť. Pár nápadov stojí za pozornosť, herci pekne parodujú, párkrát som sa zasmial a ubehlo to navyše naozaj rýchlo, takže som sa ani nemal kedy začať nudiť. 60%.(11.11.2013)

 • KarelR
  ***

  Na to, že jde jen o doprovodnou DVD šmíru, překvapivě slušná práce. 5/10(1.11.2008)

 • Sysel_CZ
  ****

  Prostě výborná špionská komedie pro výborný den s lehkou náladou a pro diváka, co rád filmy.(19.10.2008)

 • blackrain
  ***

  Slušná parodie na špiónské filmy hemžící se bláznivými technologiemi a nápady. Dvojice agentů byla zábavná. Délka naprosto ideální.(27.1.2010)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// PLUS: Masi Oka, Jayma Mays, občas vtipné dialogy a parodické prvky na špionážní filmy, navíc je to krátké MÍNUS: Nate Torrence opravdu nezaujal, spousta scén vyzní naprázdno a často je děj i nudný***Celkem 47%***Dost jsem se těšil, ale žádná sláva to není. Snad mladší publikum se zasměje. Já se tedy taky občas smál, ale ne moc často. Rozhodně ale musím vyzdvihnout nápaditost tvůrců, ať už se jedná o název země nebo vymyšlené politické události, ale především za tvůrčí schopnost ve vynálezech, jejich provedení a používání./// PS: Mě osobně by se víc líbilo kdyby si film hrál na vážnou notu. Postavy bych neměnil, ale přitvrdil bych, protože jako komedie to zase tolik nefunguje.(5.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace