Dostaňte agenty Bruce a Lloyda

Get Smart's Bruce and Lloyd Out of Control

Dostaňte agentov Brucea a Lloyda

Akční / Komedie

USA, 2008, 69 min

Asi každý ví, že Maraguay leží mezi státy Paraguay a Uruguay. Poněkud méně známou skutečností je fakt, že prezident této země se dostal k moci cestou úplatků, vražd, svobodných voleb sponzorovaných USA, následovaných masakrem a potlačením lidských práv. To je ale zloduch. A nyní ještě k tomu ukradl vynález Brucovi a Lloydovi, kteří musí opustit bezpečí laboratoře a vydat se hrdinně do akce. Z takového námětu by se jistě dala vykouzlit mnohem zábavnější záležitost, ale já jsem to bral jen jako hodinový doplněk stravy k neporazitelnému agentovi Smartovi a celkem příjemně jsem se u něj pobavil.(13.1.2016)

V době, kdy agent Smart plní v kině svou první bláznivou misi, vyšla na dvd mise jeho dvou kolegů vynálezců. A kupodivu to není taková katastrofa, jakou tituly direct-to-dvd většinou bývají. Není to sice megavtipný jako hláškující Carrel a je tam dost slabých míst, ale je tam taky překvapivě docela dost vtipných okamžiků. Navíc hlavní dvojice Masi Oka a Nate Torrence jsou sympaťáci a zachraňují co se dá a jejich vynálezy jsou docela fajn. Pobaví i camea z áčkového bratříčka (hlavně Anne Hathaway) a celý je to naštěstí až moc krátký na to, aby to začalo nějak extra nudit. Na Smarta to nemá ani v nejmenším, ale svůj účel to myslím splnilo.(17.9.2008)

Na to, že jde jen o doprovodnou DVD šmíru, překvapivě slušná práce. 5/10(1.11.2008)

Neškodná blbůstka, která je jako bonus u agenta Smarta. Výhoda tohoto filmečku je jeho kratká stopáž a pak dvojice sympatických ajťáků/inženýrů. Btw. kde je ten Maragai?(7.2.2010)

Prostě výborná špionská komedie pro výborný den s lehkou náladou a pro diváka, co rád filmy.(19.10.2008)