poster

Dostaňte agenty Bruce a Lloyda

 • USA

  Get Smart's Bruce and Lloyd Out of Control

 • Slovensko

  Dostaňte agentov Brucea a Lloyda

Akční / Komedie

USA, 2008, 69 min

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// PLUS: Masi Oka, Jayma Mays, občas vtipné dialogy a parodické prvky na špionážní filmy, navíc je to krátké MÍNUS: Nate Torrence opravdu nezaujal, spousta scén vyzní naprázdno a často je děj i nudný***Celkem 47%***Dost jsem se těšil, ale žádná sláva to není. Snad mladší publikum se zasměje. Já se tedy taky občas smál, ale ne moc často. Rozhodně ale musím vyzdvihnout nápaditost tvůrců, ať už se jedná o název země nebo vymyšlené politické události, ale především za tvůrčí schopnost ve vynálezech, jejich provedení a používání./// PS: Mě osobně by se víc líbilo kdyby si film hrál na vážnou notu. Postavy bych neměnil, ale přitvrdil bych, protože jako komedie to zase tolik nefunguje.(5.12.2012)

 • blackrain
  ***

  Slušná parodie na špiónské filmy hemžící se bláznivými technologiemi a nápady. Dvojice agentů byla zábavná. Délka naprosto ideální.(27.1.2010)

 • KarelR
  ***

  Na to, že jde jen o doprovodnou DVD šmíru, překvapivě slušná práce. 5/10(1.11.2008)

 • Tuxedo
  *

  Když má komedie prostý děj a morální klišé, je to v pořádku. Když má navíc nesympatické herce a nefunkční gagy, je už něco špatně.(19.9.2008)

 • Flipper
  *

  Náš Hiro (Masi Oka s Heroes) asi nemal dosť peňazí, keď prijal úlohu šprta v tejto komédií. Agenti správajúci sa ako nerdi a cvoci kde vtip uzrel svetlo sveta málokde je výsledok tohto skoro len hodinového prepadáku. Balenie Torrenca bolo asi najhorší pokus o vtip tohto roku, na ktorom sa zasmeje len menšina američanov. Beta verzia Get Smart´s na ktorú sa radšej nepozerajte.(9.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace