Dostaňte agenty Bruce a Lloyda

Dostaňte agentov Brucea a Lloyda

Akční / Komedie

USA, 2008, 69 min

• Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 5/10/// PLUS: Masi Oka, Jayma Mays, občas vtipné dialogy a parodické prvky na špionážní filmy, navíc je to krátké MÍNUS: Nate Torrence opravdu nezaujal, spousta scén vyzní naprázdno a často je děj i nudný***Celkem 47%***Dost jsem se těšil, ale žádná sláva to není. Snad mladší publikum se zasměje. Já se tedy taky občas smál, ale ne moc často. Rozhodně ale musím vyzdvihnout nápaditost tvůrců, ať už se jedná o název země nebo vymyšlené politické události, ale především za tvůrčí schopnost ve vynálezech, jejich provedení a používání./// PS: Mě osobně by se víc líbilo kdyby si film hrál na vážnou notu. Postavy bych neměnil, ale přitvrdil bych, protože jako komedie to zase tolik nefunguje.(5.12.2012)

Celkem to ušlo, ale Get Smart byl lepší, tady ta zábava je víc uměle vytvořená(10.11.2008)

Slušná parodie na špiónské filmy hemžící se bláznivými technologiemi a nápady. Dvojice agentů byla zábavná. Délka naprosto ideální.(27.1.2010)

Asi každý ví, že Maraguay leží mezi státy Paraguay a Uruguay. Poněkud méně známou skutečností je fakt, že prezident této země se dostal k moci cestou úplatků, vražd, svobodných voleb sponzorovaných USA, následovaných masakrem a potlačením lidských práv. To je ale zloduch. A nyní ještě k tomu ukradl vynález Brucovi a Lloydovi, kteří musí opustit bezpečí laboratoře a vydat se hrdinně do akce. Z takového námětu by se jistě dala vykouzlit mnohem zábavnější záležitost, ale já jsem to bral jen jako hodinový doplněk stravy k neporazitelnému agentovi Smartovi a celkem příjemně jsem se u něj pobavil.(13.1.2016)

• Flipper

Náš Hiro (Masi Oka s Heroes) asi nemal dosť peňazí, keď prijal úlohu šprta v tejto komédií. Agenti správajúci sa ako nerdi a cvoci kde vtip uzrel svetlo sveta málokde je výsledok tohto skoro len hodinového prepadáku. Balenie Torrenca bolo asi najhorší pokus o vtip tohto roku, na ktorom sa zasmeje len menšina američanov. Beta verzia Get Smart´s na ktorú sa radšej nepozerajte.(9.8.2008)