Dostaňte agenty Bruce a Lloyda

Dostaňte agentov Brucea a Lloyda

Akční / Komedie

USA, 2008, 69 min

• Flipper

Náš Hiro (Masi Oka s Heroes) asi nemal dosť peňazí, keď prijal úlohu šprta v tejto komédií. Agenti správajúci sa ako nerdi a cvoci kde vtip uzrel svetlo sveta málokde je výsledok tohto skoro len hodinového prepadáku. Balenie Torrenca bolo asi najhorší pokus o vtip tohto roku, na ktorom sa zasmeje len menšina američanov. Beta verzia Get Smart´s na ktorú sa radšej nepozerajte.(9.8.2008)

Slušná parodie na špiónské filmy hemžící se bláznivými technologiemi a nápady. Dvojice agentů byla zábavná. Délka naprosto ideální.(27.1.2010)

Pochopiteľne slabšie ako Get Smart, ale nie je to úplná blbosť. Pár nápadov stojí za pozornosť, herci pekne parodujú, párkrát som sa zasmial a ubehlo to navyše naozaj rýchlo, takže som sa ani nemal kedy začať nudiť. 60%.(11.11.2013)

• Tuxedo

Když má komedie prostý děj a morální klišé, je to v pořádku. Když má navíc nesympatické herce a nefunkční gagy, je už něco špatně.(19.9.2008)

Prostě výborná špionská komedie pro výborný den s lehkou náladou a pro diváka, co rád filmy.(19.10.2008)