Želví nindžové

• USA Teenage Mutant Ninja Turtles (více)

Rodinný film o čtyřech želvách a jedné kryse, kteří v kanále přijdou do styku s neznámou chmeikálií a zmutují. Nepřirozeně rostou a zvyšuje se jim i inteligence. Krysa byla mazlíčkem japonského mistra bojových umění a v klícce se naučil nejrůznější pohyby, které želvy naučil. Sám si říkal Mistr Tříska a své "děti" pojmenoval Leonardo, Michelangelo, Donatello a Rafaelo. Želvyčky jsou hodné a svou znalostí bojových umění pomáhají lidem. Spřátelí se s žurnalistkou April a podivínským ochránce zákona Casey Jonesem, který používá jako zbraně sportovní pomůcky. Společně želvy způsobují nemalé problémy asijskému gangu, který vede tajemný Trháč a ten se rozhodně želvy odstranit. Když ovšem Trháč unese Mistra Třísku, naši nindžové to nenechají jen tak a rozhodnou se ho zachránit. (Sharlay)

Fash

Ackoli mnoho lidi tento film zde silne strhava pro svou kvalitu,...v dobe kdy jsem ho videl prvne to byla solidni pecka! Do dneska na TMNT koukam se silnou nostalgii v oku a novejsi adaptace zelenych bratru v podobe 3D filmu me az tak nechyta. Jasne, dneska uz ten film asi nebude nic moc, nic mene takhle to je ve vetsine pripadech se starsima filmama pro uzkou cilovku. ()

Birkhoff

Trochu se divimí tolik vysokému hodnocení od místních "znalců". Já jsem ve své době taktéž propadl kouzlu želvího Animáku. Když jsem však jako správný obdivovatel kreslené série poprvé shlédnul tuto filmovou adaptaci (bylo mi asi 10) byl jsem dost nasranej. Kvalita je i na dobu svého vzniku naprosto katastrofální a to po všech stránkách.Nejhůř je na tom asi kamera a střih. Všechny postavy vypadají tak hnusně, jako by to byly figurky, které právě vylezly z nějáký umělohmotný dimenze X. Paradoxem je, že po těch letech a s možností hodnotit tento film až nyní, kdy už jsem odproštěn od zarytého zbožňování kreslené předlohy, se nebojím dát tomu alespoň 1*. ()

xxxblade

Já nemužu dát jinak , Film jako takovej hodnotím 3 hvězdy ale když si vzpomenu jak sem jako dítě byl u vytržení. Proto maximum :D ()

nezdula

podle mě na to v jaké době se to natáčelo tak super...láska mého dětství ať si každej říká co chce,želváci sou prostě nejlepší!!!!!! ()

LUCCKE

Nedokazem sa tomu ubranit a musim dat plny pocet. Ked to pozeram tak zistujem ze mam vela spomienok na detstvo. Leonardo je moj hrdina :D V tej dobe to bolo TOP! Takze podla mojho nazoru nemozeme hodnotit tento film na zaklade aktualnych kriterii :) ()

70s80s90s

Infantilne pozeranie..ale malo to vzdy nieco do seba. Klasicka New York atmosfera spinavych ulic, kanalov a kriminality. Pre mladeho divaka v 90. rokoch to bol velky tahak. Trefny dabing a pizza to len doplna :) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Ehm, ten frajer s pizzou dostal třicet vteřin." - "Poslyš, Micky, přemýšlel jsi o tom, co nám dneska řek Tříska? Myslím to, jak říkal, jaký to bude... Až odejde?" - "Hm... Už to přetáh! Tři doláče dolů!" Tohle je poctivá filmařina! Žádné CGI efekty, ale ručně dělané triky. V klasickém příběhu: O zrodu želv ninja, kteří bojují se zločinem a Trhačem. Ten je od pradávna jejich úhlavní nepřítel. Tady navíc opravdu pouští hrůzu. :-) 5* z nostalgie a za řemeslo. - 100%. ()

hmyzovrah

Bomba i dnes. Trhač výborný, humor výborný, Casey jakbysmet. Ale ano, je to starší a zub času se na tom již podepsal, ale já si to pouštím i po 30ti letech. ()