Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

BlackTom

Najdôležitejšie veci na svete sú prachy a úspech. Poteší Crispin Glover, Cusack, aj to hovado Lou. Inak strašná slabota... ()

Holina

Hluboké zklamání, které pramení zřejmě z regionálních rozdílů při prožitcích osmdesátek. Prostě osmdesáté roky v Americe holt asi vypadaly jinak než u nás, nepoznával jsem je. Jako důkaz může posloužit také to, že v kině, které navštívilo celkem osm lidí, se hurónsky (a velmi nevybíravě) smál jakýsi homosexuální pár hovořivší anglicky. Uvažoval jsem o dvou hvězdách, ale není nárok. ()

kery-

Nuda to rozhodně nebyla, ba naopak, spousta výborných hlášek a scén, které bych tu jmenoval dlouho (scénka kouření, Black Eyed Peas, vidlička...). Navíc téma 80. let je vyobrazeno parádně..V poslední době pro mě nejlepší komedie když vynechám Pařbu ve Vegas.. ()

Hanys_

Pohodovka o kámoších, kterým výlet na místa, kde trávili své divoké mládí, přinese něco víc než jen živé vzpomínky. Trošku možná zamrzí nevyužitý Chevy Chase, který na plátně stráví dohromady jen pár minut. Ale i bez něj tady zůstává dost povedená čtveřice, která dělá vše proto, aby zábránila efektu motýlích křídel...(anebo nedělá? :). 80. léta v celé své kráse a čekání na useknutou ruku dělaj z "HTTM" nenáročnou a místy dost humornou podívanou. Objektivně by to bylo asi za 3*, ale tentokrát musím přivřít oči, protože jsem se prostě a jednoduše výborně bavil. 7.5/10 ()

Rssa

Průměrná až lehce podprůměrná komedie, která sice rychle uplyne, ale hodinu poté už si nevybavíte o čem byla. Koncept sliboval zajímavou zápletku, herci byli (až na Craiga Robinsona) celkem špatní a hráli na půl plynu. Zklamání. 55 % ()

Orthank

Ak chcel tento film konkurovať Phillipsovej pecke Vo štvorici po opici, tak sa tu niekto ale poriadne zmýlil. Vo svojej podstate to síce nie je až taká tragédia, no tento fakt zachraňujú výhradne dobre napísané dialógy a slovené či fyzické gagy. Keď už tvorcovia chceli riešiť nejaké tie dôvody cestovania časom, či zápletku postaviť na tom, že sa v minulosti nič nesmie zmeniť, bolo tragédiou dať logike dlhodobú dovolenku. Suma sumárum, až na to, že Hot Tube Time Machine je ten najtupší názov aký som kedy počul, a o nejakej širšej zmysluplnosti si divák môže nechať len zdať, jedná sa o maximále oddychovú, silne "partyoidnú" a miestami aj úsmevnú záležitosť, ktorá však (ako som už spomínal v úvode) nesiaha Hangoveru ani po päty. Jednohubka ako vyšitá.... ()

MareT.

Ze začátku se mi film zdál dost ujetý na to, aby mi přišel legrační, ale pak jsem se s tím smířil a celkem s úctou jsem se dodíval. Žádnou hlubší myšlenku to nemá, herci si to viditelně užívají a scénaristi měli slabé chvilky, když vymyšleli scény jako sázku o kuřbu kámošovi nebo sex ve trojce. ()

cab

Setkani starych dobrych kamaradu, kteri ale nejsou v zivote moc spokojeni, se diky teple virivce se zabudovanym cestovanim v case zmeni v navstevu sveho mladi na horske chate, kde melo par dulezitych veci svuj pocatek. Zmena muze byt nekdy dobra a nekdy zase naopak. Komedie, ktere se nebo s ni tezko smeje opeprena nekolika zbytecne nechutnymi epizodkami. Navic herci nejsou sympaticti a tema nijak originalni, jak nekteri tvrdi, ale provarene. 40% ()

Pitrson_CZ

Tenhle film se snazi vyuzit svuj potencial a napad ,ale to se ve finale moc nedari i presto v celku dobry prumer...sem tam i dobry forek :) 3 hvezdy za veverku a Roba Corddryho-vsechny sceny jsou super hlavne ta zaverecna s pisnickou Hero od Enriqua Iglesiase + (osobni vzpominky) ()

showxman

Mám rád ztřeštěné komedie, mám rád filmy, ve kterých se kalí, proto se mi tento filmek trefil do vkusu. Některé vtipy jsou opravdu dost povedené, většina jich ale není. Spoustu věcí ve scénáři bych udělal úplně jinak, proto si myslím, že film zaostal za svým potenciálem. ()

Paity

Na jeden večer je to jistě dobrá zábava, alespoň něco co dokáže komediální žánr trochu oživit. Nečekejte bůh ví co, ale zkuste se sami vrátit do roku 1986 a udělat všechno znova a řadu věcí napravit. Navíc šílený mladistvý účes Craiga Robinsona a dokonalý závěrečný gag s Louglem, to mě prostě odrovnalo. Tohle by chtěl zažít každý. :D ()

Merkin

Mě osobně nejvíc mrzí, že na něčem podobném se podílel John Cusack. Myslím si totiž, že takovou skvrnu na kariéře si mohl odpustit. Každopádně snímek, v jakém se objevím, zrcadlí i mou osobnost. Nicméně doufám, že osmdesátá léta vypadala i jinak a Pink si vybral jen ty nejubožejší a nejstupidnější části, z nichž vytvořil cosi, o čemž se domnívá, že by snad mělo být hodno obdivu, úsměvu či poplácání po rameni za dobrou práci. Jediné, co si po ztrátě 99 minut říkám je:,, Díky bohu, že jsem takovou dobu nezažila!", byť chápu, že podobná individua se poflakují po zemi i nyní :( ()

lukasch

Párkrát jsem se fakt zasmál (scény s portýrem), ale tvůrci si mohli odpustit ten fekální humor. Ke čtyřicátníkům mi to vůbec nesedělo a až jsem se za Cusacka styděl, kam to dotáhnul. Robinson si střihnu dobrý "Let's get started". ()

noby

Nějak se mi podařilo odfiltrovat asi povinné (jinak si to vysvětlovat nechci) americké zvracení a pár méně, ale přeci nízkoúrovňových vtipů, a většina, co mi zbyla, byla mile ztřeštěná bromance z cestováním v čase v modelu Back to the Future. Scenáristicky neinvenční, ale s překvapivým množstvím dobrých a skvělých momentů i hlášek, kterými jsem se bavil málem celý film. A nejlepší otázka všech dob ke zjištění, jestli hrdina právě cestoval v čase: What color is Michael Jackson? ()

ThomasCrown

Príjemná komédia na spôsob The Hangover, hoci dostatočne zaostáva. Nie však v celej svojej dĺžke. Vtipných momentov je naozaj dostatok, najmä čo sa prvej polovice filmu týka, k záveru nasleduje mierny útlm, ale finále je pekne rozbalené. Nevadia ani spomínané fekálne vtípky, ktoré zase až také nechutné nie sú, práve naopak. Sú dotiahnuté dokonca, a preto nevyznejú úplne trápne. Veľké plus za skvelý soundtrack, vďaka ktorému som si film vlastne aj pozrel. ()