Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

VasaX

To byl zítra flám je snímek, který měl být směřován spíše do DVD distribuce v rámci trhu USA. Tam se totiž uchytí všechno, co bylo myšleno jako skrytě zábavné. Protože jinak kostra příběhu změkne na rosol... tedy... příběhu. Stará dobrá písnička o vracení v čase, kontinuitě času, determinismu a skotačení o dvacet let zpět, prostě moc nefunguje. A bez hereckého obsazení, které si tento snímek a jeho scénář nějakou záhadou získal, by to spadlo naprosto jasně a bez skrupulí do kategorie "odpad!". Jenže ono to není nakonec tak jednoduché. Herci se snaží, jsou dobří a užívají si to (což je možná důvod jejich účinkování v "tomhle" - jít se pobavit na natáčení, bez ohledu na výsledek). A jen díky tomu si tento film možná i užijete (tedy v mezích bezduché zábavy nudného dne). ()

Danny F.

Snad jen ty některé hlášky stojí za to. Film není špatný, ale je o něco ochuzen. Není to až takový krvelačný útok na bránice. Něco tomu ještě chybělo. Putování časem už není tabu. Ale ve vířivce? Za vtip. 65% ()

VanTom

Dobrý nápad a hlavně skvělá, nostalgií zveličená atmosféra 80. let; s fórama už je to horší (rozuměj trapnější a fekálnější) a kdybych hodnotil jenom je bez té omáčky kolem, bylo by to za **. ()

Sany33

Príbeh: Návrat do minulosti môže byť pre niekoho frustrujúci pre iného zas nostalgický. Herecké obsadenie: Oproti štandardným výkonom Cusacka či Duka jasne vyčnieva Rob Corddry bez ktorého by bol film iba béčkovou komédiou s triviálnym potenciálom. Prevedenie: Ak už návrat v čase, tak určite do 70 rokov na nijakú mega žúrku na ktorej pozadí sa toho v minulosti veľa stalo. Tento časový harmonogram bol vo filme viac ako naplnený. Pocity: Humor trocha obscénny, ale ja som sa mega bavil. Scéna so semenom na tvári vo mne bude ešte nijakú dobu rezonovať :) Pridaná hodnota: Radím film medzi tie lepšie novodobé komédie a rád si ho v budúcnosti ešte pozriem. 74% ()

s.e.p.p

I když jsem se docela slušně pobavil, musím být trochu objektivní. HTTM totiž vykrádá, kde se dá a jedná se spíš o slepenec několika různých filmů. Scénář je opravdu MOC špatný a až příliš velký zlomek vtipů je fekálního rázu. V některých momentech jsem kroutil hlavou jak přímočarý a absolutně bez nápadu děj je. Pár vtípků mě ale dostalo... ,,Dasvidania! Dasvidania! ... Martina Navrátilová!" ()

Mr.Dogman

Zábavné a s mím oblíbeným tématem - cestování v čase. 80 léta jsou podaná zábavně a stylově. I když jsem je nikdy nezažil, po tomhle bych je rád viděl :D Líbili se mi taky herecké výkony, a to hlavně Craiga Robinsona. Tenhle film je vtipný, stylový a plný "odkazů". ()

Ichabod

Ačkoliv The Hangover ještě nezestárla a I love you man jsem úplně nezapomněl, máme tu opět další "bro-mance" o tom jak by se měl držet člověk kámošů za všech okolností a užívat si život na plno. Tentokrát se nejede do Vegas, ale do osmdesátých let a není to kupodivu o nic menší legrace. Hot Tub Time machine je poměrně povedená komedie, kde jsem se několikrát skutečně nekontrolovaně smál a to se nestává zrovna často. Humor je podle někoho za hranicí vkusu. No a? Zrovna prohraná sázka o orální sex je podle mne zcela nejvtipnější co jsem letos viděl. Navíc má člověk místy pocit nostalgie (navozenou výborným soundtrackem) a opravdovýho přátelství (čím starší tím lepší Cusack a Corddry), který mi u ostatních komedií lehce chybí. Lizzy Caplan je velmi příjemným doplňkem a hraje svoji typickou roli . ()

R1CH1E

Mě prostě překvapuje ta americká mentalita. Vezmu zápletku, postavy a příběh z nějakého filmu a kopčím ji a kopčím ji... Hlavně že se mi sypou prachy a lidi na to chodí. To je přesně příběh tohoto filmu. Je to úplně totální podprůměr, ve kterém jsem se zasmál asi jen jednou, maximálně dvakrát a u kterého postrádám jakoukoliv kulervoucí scénu, která by se mi vryla aspoň trošku do paměti. FIlm jsem viděl před pár hodinami a už vůbec nevím o čem byl, což mluví samo za sebe. ()

blackJag

Nevím čím to je, ale pokaždé když přijde podobný film (hlavní hrdina/ové dostane/ou možnost prožít znovu část své minulosti), scénář svým postavám nedovolí si tento časový "defekt" patřičně užít. Na omšelou dějovou kostru se tak lepí klasické pitomosti jako morální status nebo pošahaná logika a zapomíná se, že má jít především o zábavu (co všechno se dalo vytřískat z konfrontace současnosti a 80. let se radši nebudu domýšlet, ale mohla to být pecka). Po klasické hollywoodské prefabrikaci tak z filmu zůstane polo zábavný produkt, který vnadí ale neuspokojí. Oblíbený motivační trojlístek (srajdo-chcanko-blitky) samozřejmě nechybí ani tady. 50% ()

wenca

Když pominu logiku filmu, tak je to super kousek. Pár věcí přímo ukradl z Návratu do budoucnosti .. viz zpěv písničky z budoucnosti, jméno McFly a otce Martyho :-D, ale nevadí, mě to potěšilo a zasmál jsem se. ()

Guzo

Někdo si chtěl asi natočit svůj Návrat do budoucnosti, ale dost se mu to nepovedlo. Za celý film je jen jedna scéna opravdu vtipná (ano, veverka), to není moc na komedii, která i z trailerů lákala na zábavnou část. Nic nezachraňuje ani John Cusack, spíš bych řekl, že se sem vůbec nehodí.. ()

Henk123

''Excuse me Miss, what color is Michael Jackson? '' - ''Black'' - ''Aaaaaaaaaahh''...... Až na 1-2 prdící vtipy, které bych vynechal, jsem byl se všim absolutně spokojen. Ti chlapi si to naprosto užili. Kdo z nás by se jednou nechtěl vrátit na největší mejdan co jsme zažili ? A hlavně s bláznem jako je Rob Corddry. 100%-ně schvaluji *****Thumbs up***** ... Takže tak. ()

HomeAlone

Velmi potesil navrat k 80tym rokom , ktore vo filmoch velmi oblubujem . Jedna sa o zaujimavy namet o cestovani v case , premeny hlavnych hrdinov boli idealne komicke a osobne mi tento film aj ked v nom miestami pouzili fekalny humor - neprisiel vobec ako trapna vec . Skvela komedia , pri ktorej som si na konci prial aby este pokracovala dalej aspon chvilu . Hodnotenie - 100% ()

jenik71

Pro diváky je cestování v čase většinou zábavnou podívanou. V tomto případě to nějak neplatí. Moc jsem se nezasmál, i když pár lepších momentů se tu dá najít. Je zvláštní, že ačkoliv se čtyři přátelé vrátí do roku 1986 na to samé místo a do toho stejného hotelu, kde tou dobou byli ubytovaní, přesto ani jednou nepotkají sami sebe. To by nepochybně měli a bylo by to zajímavější. Na můj vkus je tohle jen podprůměrná komedie. ()

nickfisher

Cestování časem je moje nejoblíbenejší filmové téma a to proto, že bych sám jim rád cestoval. Jen si musíte dát bacha abyste nezměnili minulost, protože se vám to může vypomstít. Uf ještě, že to dobře dopadlo a nakonec jsou ze všech prota"h"onistu boháči. Pěkná pohádka :-) ()