Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

Darik odpad!

Sice koukám ,že má tenhle film docela dost vysoké hodnocení, ale mě to prostě nepřišlo ani vtipný, ani nijak dobrý. Nudil sem se a přemýšlel, že čas, který sem strávil u tohoto filmu jsem mohl strávit mnohem lépe u čehokoliv jiného. ()

Hyb_rid

Tak já vám nevím ... na to, že to má být komedie jsem se nasmál pramálo což zavání tím, že je něco špatně. Obsazení je vcelku slušné a funguje poměrně dobře jenže ono to prostě není vtipné a nevytrhne to ani těch pár wtf momentů co se tu sešlo ()

IvoB

Na to, jaká je to blbost, je tento film vlastně docela snesitelný. Hot Tub Time Machine vyrukoval s docela dobře ujetým nápadem, ale také s poměrně mizerným provedením. Celkově mi film svými kvalitami a docela trapným humorem připomínal spíše některé české filmy. Jakoukoliv logiku je zbytečné hledat – veškeré dění je vycucané z prstu, a slouží tak především k ustavování bizarních situací a (mnohdy rádoby) vtipných skečů. Film je to veskrze průměrný, ale zabít čas a zasmát se u toho dá. Pokud jej tedy budete brát s určitou rezervou. 3* (5/10) ()

Charon11

Možná jsme byl dobře naladěn a tak mi to přišlo celkem vtipné. bylo tam pár opravdu dobrejch hlášek! Pro večer u televize myslím dobré, do kina bych na to nešel. ()

Ricky_CZ

Neee...Johne proč? Kdo ho přinutil tu roli vzít?? A za kolik?? Tohle je špatně! Tenhle film je zdárným příkladem rčení: "Tonoucí se stébla chytá"..Když už máte tendence to vážně vypnout, vytáhnou tvůrci nějaký ztřeštěný kýč, nebo Chevyho Chase (WTF??)...Nebo už stárnu?? Je to mnou?? ()

Bucounit

S pivkom v ruke som si túto komédiu maximálne užil. Na veveričku alebo telefonát 9 ročnej manželke len tak nezabudnem. ()

Phorbo

Klasika časového kontinua. Na jednu stranu člověk ví, že se chlapci vrátí do současnosti a na druhou stranu neví kdy Phill přijde o ruku. Je to klidová komedie se skvělým obsazením... Hlavně Rob Corddry, který to všechno zachrání je v tomdle filmu skvělej. Lizzy Caplan v tomdle filmu vypada spíš jako Zooey Deschanel... trošku jsem se splet :D ()

Marys

Taká, zábavka na dlhé chvíle osadená do prostredia stretu retro 80-tych rokov a súčasných výdobytkov. Nič zlé, ale ani nijak extra zapamätateľné, taká obyčajná americká komédia skrátka. ()

mosnak

Lehl jsem si a v poklidu vypnul... a sledoval... je to jen další z mnoha komedií, která upadne do zapomění... 35% ()

Zombi

Smíchejte Prcičky, Pařbu a cestování časem a dostanete tento snímek. Čekal jsem větší švandu, ale i tak mě film bavil, za což může hlavně netradiční časový motiv. Osmdesátková stylizace pobavila a čekání na ztrátu ruky je super :o) Slabší 4 hvězdy. ()

rcorp

Film o tom, že butterfly effect by se měl přejmenovat na squirrel effect, že tělesné tekutiny útočí zákeřněji než lstiví afghánci, že utrženou paži si mohou přát nejen kanibalové a že jablko někdy padne veeeelmi daleko od stromu. ()

dickadonna

Rozjezd o něco slabší, těm pár clichovitejm momentům se to nevyhne, ale jak se to rozjede, tak pecka. Nadprůměrná pohodová zábava.Scénky s amputací ruky nejlepší! :]] ()