Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

Deratizer

Hrozná hovadina, která je komedií, jenž zafunguje jen občas, ale ono to aspoň na slabý tři hvězdy nakonec bylo se vším všudy, ale jen na slabý tři. Ta slabá třetí spíše za ten nápad s loogle :-) Ale podruhé už to vidět nechci. ()

mala_kea

Totální zhovadilost s překvapivě solidně vyprofilovanými postavami a skvělými dialogy. Nechutná tak akorát, aby nebyla nevkusná, nekorektní tak akorát, aby nebyla oplzlá, černohumorná tak akorát, aby nepřestala bavit. Skvěle vypointovaná (parádní práce s hudbou) a příjemně zahraná. Great White Buffalo a 4 hvězdy s těžkým náběhem na pátou. A komu se to nelíbí, ať mi třeba pobleje veverku.. ()

drankeryth

Podarena komedia, kde je nudza o humor.ktoreho je tak priemerne v tomto filmu. Pribeh nebol zly a celkom aj zaujimavy. Je to taka priemerna komedia, ktora nikoho neurazi a skor pohladi na srdci:) ()

Rockerman

Tak cestování v čase řeší hodně filmů. Některé jsou lepší, jiné horší. Tento je tak někde na průměru. Velmi vtipné scény(nejvtipnější jsou ty scény, kdy se neustále čeká kdy už konečně přijde hotelový sluha o tu ruku), střídají ty trapné. Nejhorší na tomto filmu je ta uřvanost a pak také přemíra vulgarit. Bylo by zajímavé spočítat to neuvěřitelné množství sprostých slov, které se na nás valí po celý film. Našemu kultovnímu filmu "Dědictví aneb kurvahošigutentag" se vytýkají ty sprosťárny, ale proti tomto snímku je Polívka a spol. žabař!!! Já jsem pro "Cimrmanův šrapnel"! Sprosté slovo zařadit tam, kam opravdu patří a ono to tam pak krásně zasvítí. Ale dost snění. Mé hodnocení je 2 a půl *, čili 50%. ()

zelda82

Takova mila ptakovina na rychle spotrebovani. Parkrat jsem se zasmal, parkrat citil trapne, ale ani jednou jsem nemel chut to vypnout... ()

BOURQUE

Jediným cieľom pána režiséra Stevea Pinka a štvorici (J. Cusack, C. Duke, C. Robinson, R. Corddry) bolo to, aby nás zabavil. Myslím si, že napriek všetkým chybám, ktoré daný film obsahuje, sa im to podarilo. Výber hudby je veľmi impozantná a šťastná (otvárajúca Turn Up the Radio od Autograph až do zatvárajúcej Home Sweet Home od Mötley Crüe). PS: R. Corddry je neskutočne dobrý. „To nemôžeme spraviť! Mysli na butterfly effect!“ „Oh, vieš čo mi môže butterfly effect...“ Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Harts

vtipy ubohé, scény mnohdy také, ale dokoukat jsem se chtěl, ať vím, co tam ještě vymyslí za blbosti a jak to skončí:-) jako oddechovka to bylo fajn. ()

Skleni

Tak tento film je ten naj vulgárnejší počin roku, hádam. Toľko nadávok nemá ani 50 Cent v klipoch. Ale tak aj to je forma prilákanie pozornosti. A podarilo sa. Tento ochočený a 100 razy zrekonštruovaný príbeh, kde sa otočí čas je už ošúchaný a opotrebený, ale tu nám dávajú niečo nové. A to je jeho beztrestné využitie pre vlastnú potrebu, čo ma najviac zaujalo. To tu už dlho nebolo. A to bolo zároveň aj jediné čo ma držalo pri tomto filme. 64% ()

Mr.FreeZer

Pozoruhodný a určitě zajímavý nápad cestování v čase. Vířivka to tu ještě nebylo. Ale jinak klasická komedie, která končí happy-endem jako Brno. ()

guri

Staci vypnut akukolvek logiku (co pri americkej komedii nie je problem...) a z Hot Tub Time Machine sa stane velmi prijemnych 100 minut :-) ()

Torgal

Kým sa partia neprenesie do minulosti je to dosť o ničom, potom sa to ale veľmi slušne rozbehne. Fekálneho humoru je tu na môj vkus trochu priveľa, ale sú tu aj veci, čo sú fakt skvelé (najlepší je chlapík, ktorý má prísť o ruku, ten nemá chybu). Celkovo je film ale dosť nevyvážený, vynikajúce pasáže sa striedajú s priemernými. John Cusack hrá ako neprebudený, zvyšok osadenstva je na tom chvalabohu lepšie (ale Chevy Chase je dosť wtf). 7-/10 ()

Petyas

Takový průměrný film o cestování časem. Škoda, že autoři celý námět neuchopili úplně jinak a nevytřískali z něj mnohem více. Já se dostat zpět do 80 let, tak bych určitě neřešil nějaký morální status a pořádně bych si to užil. Přitom určitý náběh na to, že by to mohl být pořádný odvaz tam je, ale pak se to celé překlopí do té morální roviny a to celý film víceméně zabije. Škoda. A ty výsledný nelogičnosti na závěr ala Toogle, to už je jen taková smutná tečka :-( 50% ()

foundation

Tak neviem ci som bol len v naozaj dobrej nalade alebo to bolo niecim inym ale ja som si to celkom uzil. Treba hlavne pretrpiet tych prvych 15 minut. Potom to zacne byt celkom dobra odviazana komedia kde postupne sice pribuda nelogicnosti a kiksov ale nie na ukor zabavy. Zopar krat som sa dokonca zasmial naozaj od srdca. Samozrejme ze sa tu najde aj kopu tradicnych hovadin na ake sme zvyknuty z inych teenagerksych komedii..Vsetci su v pohode, vsetci chlastaju, kazda zenska je nadherna a 90 percent z nich je nadrzanych ale tuto sa to az tak nepodpisalo na celkovy dojem resp. nebolo to zakomponovane do filmu tak hrozne okato ako inde. Herci : Vyzdvihol by som hlavne vyborneho Roba Corddryho ktory sa totalne vzil do svojej role a uzil si to se vsim vsudy. Dialogy postav takisto velmi dobre, obcas nejaky ten dobry vtip, obcas trochu trapny vtip. Celkem vzato to je ale film ktory som pozrel bez toho aby som sa pozeral na hodinky co je az neuveritelne. Chvilami som dokonca uvazoval o 4 hvezdach ale ako to slo ku koncu stavala sa z toho coraz vacsia tuctova hovadinka s tuctovymi ,,vtipmi,, . V kazdom pripade tie 3 nechavam, myslim ze si to z mojej strany film zasluzil a to som na komedie velmi prisny. Ak hladate dobru komediu na vecer Hot Tub Time Machine moze byt pre vas celkom dobrou volbou aj ked urcite nie tou najlepsou :) ()

Cruchot

" It´s the fucking bullshit", pronesl v jedné ze scén jeden z hlavních protagonistů. Nenapadá mě vhodnější zhodnocení tohohle dílka. ()

pepa3rd

Vcelku průměrný kousek, který se ovšem do průměru dostává díky velké nevyváženosti, kdy opravdu dobré vtipné scény vzápětí srazí na kolena odporný fekální "humor". Logiku, vyplývající z cestování časem, tomuhle filmu nejde vytýkat. Rezignoval na ni už v prvních dvaceti minutách a cestování časem tak dostává docela na -píp-. Na druhou stranu si tak mohl, díky odproštění od zavedených a očekávaných konvencí, ze všeho toho cestování časem docela slušně utahovat. 40 % ()

cerbygerby

pohodová komedie, která se pomalu rozjíždí pak když se dostane do varu je pomalu konec, ale nevadí... bavil jsem se... čekal jsem tedy víc, ale muselo by být super se takhle vrátit zpět.. pěkná scénka byla jak jim překazili ten sex a ten jejich mladej jak zmizel :))) takže celkově slaboučký 4* ()

Viky.05

Uchvatna a sprosta komedie, u ktere se rozhodně nebudete nudit. Doporučuji všemi 5 prsty na jedne ruce toho neboheho pigla :) ()