Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

qvark odpad!

Neoriginální fekálně-vulgární hovadina, která ukazuje pouze to, že na idioty a veverky narazíte kdekoliv a kdykoliv...( nic proti veverkám ) ()

SergioCamp

Naprosto jsem nemel naladu koukat na nejakou trapnou americkou komedii (dle hodnoceni), nakonec jsem se do toho pustil a perfektne me to sedlo nalady. Vyborna komedie, parta kretenu, ktera to slusne rozjizdi, slusne sproste hlasky a nejvic scena, jak vycita neveru svy 9lety zene :-D Jako fanda The Black Eyed Peas jsem ocenil i Let's get it Started v podani Craig Robinsona. ()

Looka

60% při sledování této komedie máte neustále pocit, že ze slibného tématu šlo vytěžit o hodně více. ()

Hexa

Prokrista pána, upravte už někdo obsah obsahu! Nejsou to ČTYŘI kamarádi ze studentských, ale TŘI kamarádi a jeden synovec, který v době minulé, kam se všichni čtyři přesunou, ještě nebyl na světě. Buď to autor tupě opsal a film neviděl, nebo viděl ale nekoukal. Jinak film bezva, 4 hvězdy ()

DadysGirl

Já nevim, ale na tyhle filmy jsem asi moc mladá/stará... Kdo ví... Každopádně moc vtipný mi to nepřišlo... Rob Corddry se v hraní buranů a idiotů vyžívá, aale tady mi to nepřišlo vůbec vtipný... Spíš všechno takový zoufalý... No prostě nic moc a znova to vidět nehodlám... ()

Ashnobe

Jo, je to příšerná ptákovina, ale místy jsem se řezal smíchy. Některé vtípky mi přišly vážně povedené, bohužel jich nebylo až tolik. Nejedná se o žádné veledílo, ale jako pobavení při sychravém odpoledni super :). ()

masino

Vidiet Cusacka v komedii je pre mna trosku raritne a musim povedat ze to naozaj nebolo zle. Sice to bol len dalsi funny movie o cestovani v case, ale velmi ma bavil. Nebolo to nic silene a trapne, skor prijemne zabavne.**** ()

El Patron

Trochu mimo komedie z cestováním v čase, tentokrát vířivkou. Trochu mimo herci. Trochu málo vtipu. Dočkal jsem se jen poloviny z toho co jsem očekával. Fakt z toho šlo vymáčknou víc. ()

topi80

Jsem v rozpacích. Na jednu stranu námět, který nemůže zklamat, originální nápad s ponecháním "omládlých" hrdinů v podobě, v jaké jsme je poznali na začátku filmu, návrat do svěžích osmdesátek, Poison, Motley Crue, teenager si hlídá své vlastní početí, jeden z kámošů (Rod Corddry) slušně hláškuje, parádní černočerný humor, i na nějakou tu romantiku dojde. A teď mínusy. Hrdina Johna Cusacka absolutně bez života, jeho zbytečnost až unavuje. Craig Robinson nevýrazný, takže všechno zachraňují zbývající cestovatelé v čase. Jenže celý pobyt v minulosti je jeden velký překombinovaný chaos a nedá se ani poznat, o co všem čtyřem vlastně jde. Jsem na rozpacích. Chvílemi jsem se bavil na 4 hvězdičky, ale rozpaky ze zpracování slibného námětu to hází o poznání níž. Házím tam tedy průměr s tím, že to hodnocení je nevystihující. Buď mělo být vyšší nebo nižší. ()

vieriX

Příběh je celkem jednoduchý trojice přátel, kterým nevychází život se rozhodne vrátit se zpět do míst, kde jako mladí si užili nejlepší okamžiky života a co čert nechtěl najdou tam vířivku a přes ní se přenesou zpět to 80.let a teprve tam začne pravý mazec. Trojice přátel je celkem vtipná a ujeta není nouze o vulgarismy a spoustu narážek. Měl jsem trochu strach jestli tam zapadne John Cusack, ale dokázal že když chce umí být hodně ujetý. Podle mě od Pařby ve Vegas tu nebyla lepší komedie a 80.léta, kde se přenesli časem jsou hodně drsné. ()

MarsVl

Ale jo vtipný to bylo a sám jsem víc nečekal. John Cusack by sice mohl přijít s nějakou velkou peckou ale budu trpělivě vyčkávat dál. Dějově myslím, že se odehrálo přesně to , co se dalo čekat už od názvu (originálního , jak na ty české překlady chodí nepochopím). 3* ale myslím, že i přes nějaké slabší chvilky to by dobrý film. ()

Fearoth

Od této komedie jsem nic moc neočekával a možná díky tomu mě příjemně potěšila a občas jsem se i lehce zasmál :) ()