Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

Mr.Roman

Dosť veľký úlet, ktorý neurazí, no ani nenadchne. Pričom hlavne scenár mohol byť oveľa hravejší a viac sa na ňom jeho tvorca vyblázniť. Takto potešilo zopár scén (vyčítavý telefonát svojej budúcej manželke, ktorá v tej dobe mala 9 rokov a pod.) a obsadenie niektorých mojich obľúbených hercov, ktorých nevidieť tak často ako by som rád. ()

Peter-1307

Áno, komédia. Odlejeme scénare a postavy s American Pie, Back to Future a iné. No čo už. Postavám pridame nejaký ten rok naviac, vrátime ich nejaký ten rok späť. No dobre. Ale prečo sa tak snažiť to ešte viac domrviť. Kým samotný námet – „starci“ si môžu návratom do minulosti opraviť to čo pokazili v mladosti je krokom smerom nahor, potom nielen scény podľa scénara, ale aj postavy (napr. pre mňa úplne nezmyselná postava Jacoba - Clark Duke) sú už šliapnutie mimo, je samotná réžia rozhodným krokom špliapnuť do ho...a. Dve hviezdy som dal len kvôli nadupanému výberu hudby, a snahe Johna Cusacka a Craig Robinsona. ()

frxXx

Musím uznať že som sa pár krát riadne zasmial!Možno to z hodnotením preženiem ale 3*** a pol*! "Počkajte! Akej farby je Michael Jackson?""Čierny ... ?""Nieee!" :D ()

Marcus.das

Sakra tohle byl narez! Asi budu znit jako totalni pubertak, ale vsehny ty " Shity, Fucky a Motherfuckeri" tomu dodavali slusnou stavu, takze kdo ma rad tenhle typ komedii, rozhodne by dnes nemel jit spat driv, nez zhledne tuhle. Napad s casoprostorovou virivkou byl dost originalni. No on vlastne cely scenar byl absolutne netuctovy. Verim, ze fanousci American pie, Billshitu atd. si budou vychutnavat kazdou vterinu, a ti ostatni nejspis jenom nechapave zirat a nadavat. Co uz:) ()

angel.CZ

Povedené vtipy, scénky hudba. Jediné co by se dalo vytknout je abnormalita a hlavně linernost. i když to koncem filmu vyjede ze zajetých kolejí a to je možná i chyba. 50% ()

sovereign

Hm... dobry zaciatok, ale od prvej tretiny to bolo miestami az velmi crazy a take akesi... no narychlo zbuchane... Najvacsie napory na branicu sa samozrejme tocili okolo nosicovej ruky :D ()

jafuska

bohužel tato podivná komedie, je snad určena výhradně pro mladé lidi, kteří se snad u tohoto filmu budou bavit, ne že bych nebyla mladá, ale přeci jen tento styl filmu nemusím, starší muži se vrátí o mnoho let zpátky do svých mladých let, ale tohle na mě prostě nefungovalo bohužel, ()

curfew77

Jestli snad někdo z producentů tohohle filmu snil o jakémsi BACK TO THE FUTURE pro třetí tisíciletí, a plánoval v duchu pokračování, musel rychle vystřízlivět. Viděli jste snad v Zemeckisově legendární trilogii nějaké blitkózní a spermatózní nechutnosti? Ach tak, to byl jen pokus svézt se na vlně s HANGOVEREM... Těch pár slušných fórů a přímo geniální (opět!) Crispin Glover se svou motorovkou a výtahem prostě všechno nezachrání - nadání Johna Cusacka trefovat herecky i producentsky naprosto promarněné příležitosti je zřejmě nevyčerpatelné. 50 %.PS: Stále přemýšlím, jestli byla ta "ruská" pasáž s Martinou Navrátilovou opravdu jen vtipem - nedivil bych se ničemu... ()

Kubi21

Já bych to nazval povedenou, vtipnou a rychle ubíhající komedií. Pařbu jsem neviděl, tak nebudu srovnávat, ale toto mne opravdu bavilo. Je pravda, že i na můj vkus tam bylo moc vulgarit, které tam hlavně byly na efekt. Proto jsem šel s hvězdou dolů. Jinak musím říct, že jako absolutní a nenucená a oddychová zábava to funguje na 100%. ()

MartinTerran

Průměrná komedie, kterých je dost, jen trochu ozvláštněna zápletkou o cestování v čase. Jinak ničím nepřekvapí, prostě taková klasika. O vtipné momenty nouze není čili se i zasmějete a o tom to přeci je. Možná si zde najdete i důvod k zamyšlení, ale to už je na každým či je svým životem spokojen nebo ne. Příjemně překvapil dobrý soudtrack. Hodnocení: 58/100. ()

Brano

Celkom sympatická komédia, so zaujímavý príbehom. Takisto sa tu človek parkrát dobre zasmeje, ale na druhej strane tiež to nie je ani žiadna sláva. Po vzhliadnutí som nebol sklamaný, ale mohlo to byť aj lepšie. Vôbec ma nebavila postava Cusacka, hlavne jeho zbytočná romantická zápletka. A aj postava a herecký výkon Dukea bol otrasný. Nechápem prečo to nemehlo pchajú do každej komédii. Najviac pobavil Corddry, ktorý mal niekoľko skvelých gagov. Ku koncu to už strácalo na tempe a trochu aj nudilo. + Dávam ešte za dobrý soundtrack. ()

Renie42

Ač jsem osmdesátky zažila jako škvrně, líbilo se mi to. Někdy si říkám, že by něco mohlo zůstat a něco být tak jak to je. Příběh se mi líbil a bylo to i vtipné. ()