Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

Maczin

Po Prcičkách přišla konečně další komedie, kterou si pustím opravdu i 50x a pořád se budu smát! A taky se skvělým a povedeným českým dabingem. Nebudu rozebírat děj, nebo nějak pitvat jednotlivé scény. Celkově plný počet za skvělé pobavení, slzy radosti v očích a celý seznam hlášek, které budeme se známými opakovat ještě několik let, ne-li celý život! :) ()

emdvojka

Cesta do minulosti lemovaná dávnymi nepriateľmi, minulými priateľkami, životnými pravdami, ale aj bielym Jacksonom, inou módou a jedným divným stretnutím. Celkové hodnotenie je priemerne, pretože námet cestovania v čase je niečo čo si zaslúži lepšie spracovanie, aj keď Hot Tub Time Machine nieje tým najhorším čo moje oči videli. ()

chrispe

Ty vážně dobrý vtipy jsou bohužel zaházený těma ubohýma. Škoda. Logičnost či nelogičnost tu rozebírat nebudu. ()

SamanthaM.M

Fantastická komédia o cestovaní v čase, v ktorej mi, prekvapivo, takmer žiadne vtípky nevadili. Najviac som sa ale bavila na Sebastianovi Stanovi, lebo po Winter Soldierovi mi jeho úloha vo filme, kde sa váľa v snehu a nadáva na Rusov, prišla neskutočne smiešna. ()

Kingjiri

Pohodová komedie, která těží z "návratu do minulosti", když nabízí spoustu popkulturních odkazů tehdejší doby (Alf nebo barva Michaela Jacksona), ale taky odkazy na dobu současnou (Miley Cyrus, Black Eyed Peas, Google apod.). Padne pár hlášek a humor (včetně toho vulgárního) je většinou víceméně povedenej. Jasně ale vedly gagy se "ztrátou ruky" v podání Crispina Glovera. Svoje taky udělalo sympatický herecký obsazení. Najít komedii, u který se člověk zasměje víckrát než má prstů na rukou, je v dnešní době docela umění, proto přihazuju čtvrtou hvězdu. ()

dalziel

моя любимая комедия.до свидания,до свидания. Мартина Навратилова, Мартина Навратилова 😂😁🤣 ()

Vabr odpad!

Čekal jsem takovou dobrou vtipnou klasiku, ale že dostanu takovej hroznej odpad a sra*ku fakt ne! Myslel jsem, že tématika s cestováním v čase do minulosti, bude sranda, ale tady to bylo utrpení tak jako tak. Sledovat partu čtyřicetiletejch tatíků, kteří mají nudnej a zes*anej život, kteří si vyrazí s nějakým dalším nevtipným kidem na výlet na chatu a přitom poslouchat ty jejich absolutně trapný a nevtipný vtipy, který se opakují pořád dokola a k tomu neustále říká jeden z nich slovo fuck nebo fucking a má to být opět vtipný, nemá ani trochu blízko ke spokojenosti. Takovej námět s tatíkama můžu vidět všemožně všude a tyhle vtipy dovede na lepší úrovni i TikTok. A to i ty, kde se zvrací a má to působit vtipně. Navíc, mě dost zklamalo, že se z nich nestali puberťáci, ale zůstali těmi stejnými blbci (s pivním pupkem a nadváhou). Ani nechápu, čím je tahle komedie tak ikonická nebo dobrá, protože je tuna jiných, který tohle na plný čáře předčí. Vyhodnocení: Byla to megální ztráta času (to mi samozřejmě hned po 5 minutách došlo), a tak jsem to po půl hodině minutách s radostí vypl ()

Zenithgirl

Film vlastně ani za moc nestojí - fekální "vtípky" a hrubozrný rádoby humor, ale za celou dobu filmu mě nenapadlo odejít z kina nebo litovat vynaložených penězech :) Je to prostě hujovina, ale i ty jsou někdy třeba, tak nějak mě dostal jednorukej chlápek a atmosféra osmdesátek (Jessie's girl), tu veverku jako bych už někde viděla a What colour's Michael Jackson? nemá chybu ()

nwx

Jakoby Sandlerovka, jenomže né od Sandlera. :) Stylově podobné filmu "Grown Ups", dále vymazlená hudba, kamera, střih. Sranda. Wow! ;) ()

Slimakovec

Veverka - good. Výsledný zamotání s časem taky. Ale jinak slabý, čekal jsem víc, čekal jsem další film stylu Hangover a to to nebylo ani náhodou. Tentokrát Loogle zklamal, že mi našel tenhle film. ()

Shakaar

Šlápot vedle. Jak filmařů i můj protože jsem se na to najivně podíval. Hodinu a tříčtvrtě jusem se snažil z toho vidět něco dobrého a vyšla mi možná hudba a snesitelní herci. A to je hodně málo. Jak už to tady někdo z uživatelů uvedl tak i já jsem měl potíže s tím pro jakou věkovou skupinu tenhle film zařadit a stále nevím. Ono jse sice super že protagonisté řeknu 10x za scénu pomyslne slovíčko "fuck", ale na kvalitu snímku to nepřidá. Jde totiž o další ze zástupu filmů se scénařem čtyřicátníci si vyjedou na panskou jízdu zavzpomínat na staré dobré časy na střední, protože jejich běžný život je nudný a neuspěšný. I z části toto bylo dějem filmu Back in the time a těch 20 let se to jen trochu upravilo. Jako příklad mohu vzít Mládí v trapu. Tam to bylo trochu vtipné, což se u tohoto filmu říct nedá. Celkově je to odfláklé a oslava života na střední americké škole mě taky nebere. Ono je to zřejmě i v kanadsko-americké kultuře zafixované že nejlepe bylo na střední škole. Vždyť to vydíme i na dalších filmech jak je těžké tam studovat, první lásky, sex, kalby, kapitáni fotbalových týmů, rostleskávaček. Prostě furt. Tady to zas tak o tom nebylo, ale kdyby si s příběhem trochu pohráli učitě by to tam nějak procpali. Takže 1* za hudbu a 1* za herecké obsazení. Celkové hodnocení: Podívejte se na Back in the Time, má lepší kvalitu a vtipnost v mladším hereckém provedení. ()

E lan

Dobrá oddychovka, která si na nic nehraje. Všichni hrají přesně v intencích toho co vždy hrávali, scénář nenabízí nic originálního, ale přesto je zábavný, některé scény jsou nechutné, některé více a některé méně vtipné. Celkově je to ale správná odpočinková podívaná, kterou televize nebo lesklý disk v pohodě snese... ()

Design

tento film trpí nedostatkem legračních scén. Párkrát se zasmějete, ale když je děj skoro nulový tak je to slabé. ()