Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

McLushi

Tato komedie má hodně dobrej námět, kterej se ovšem dal mnohem líp zpracovat. Ale stejně mě to bavilo a dost mě potěšil soundtrack, který obsahoval pecky od mých oblíbených kapel Mötley Crüe a Poison. ()

agathon

WTF?? Ok, tři čtyři dobré fóry a kupa trapných, resp. nevydojených, jak by se hodilo a slušelo. Nápad jinak ale docela zajímavý a ochota sem tam složit poctu např. Návratu do budoucnosti i sympatická (přinejmenším všem milovníkům 80´S kinematografie). Jinak si ale nedokážu vznik tohoto filmu (natož jeho uvedení na našich plátnech) vůbec rozumně vysvětlit. ()

necisty

Příjemně pobavilo. Pár dobrých vtípků, nechutnosti v normě a zajímavý námět mi z toho vykouzlilo slabší 4 hvězdy. Nakonec mi to přišlo i krátké, být režisérem nebo scénáristou, určitě bych tam přihodil pár scének navíc, prostě mi přišlo, že to skončilo dřív, než se začalo dít něco pořádného. Vážně jsem dychtivě čekal, kdy ten týpek ztratí tu ruku:)! ()

Juto

Vďaka ostrým riffom na križovatke popkultúry 80. rokov a kultúry 21. storočia je tento stroj času zábavným ponorom do bazéna spomienok. 7/10 ()

c.tucker

Komedie je to slušná, i když podobné věci tu už byli. Ale je pravdou, že pár věcí mě nehorázně dostalo (např. seřvání své budoucí manželky). Zábava ve středním proudu, některé věci jsou průměrné a některé trochu nadprůměrné, ale nic neupadá do trapasů a podobných sraček. ()

Ruuzha

Pohodová komedie o partě, mužů středního věku, kteří se dostanu do osmdesátých let. Nic extra jsem nečekal a nic extra jsem taky nedostal. Poměrně příjemný humor, samozřejmě nesněla chybět postava typu Stifflera z American Pie, zde v podání Roba Corddryho. Film, je ale plný gagů a zvlášť konec stojí za to. Prostě příjemná průměrná komedie. 60% ()

campix

Hot Tub Time Machine je taká pohodová komedie na příjemné ztrávení nedělního odpoledne s celkem zajímavým obsazením ( Cusack, Robinson, Duke a Lyndsy Fonseca) a vcelku slušným námětem. Dokonce zde bylo i pár vtipných a zajímavých momentu. Příjemné 3 hvězdičky. ()

SHI-SHA

Perfektně jsem se bavil. Začátek byl možná trochu slabší, ale poslední minuty v 80' (let's get it started) a hlavně konec filmu neměly chybu. ()

Icefist

Téměř celou dobu jsem si u tohoto snímku říkal, že tohle už jsem někde viděl. A to není dobře. Na vrcholu tak potom zůstává jen seriál o portýrově ruce, jenž se zdařil brilantně. Z toho zbytku místy vystřeluje tu a tam solidní fór, ale já od komedie očekávám víc, než jsem našel zde. Proto jí zařazuji do pořadače mezi ostatní filmy z kategorie "jednou a dost". Když totiž přičtu i hromadu do očí a mozku bijících nelogičností, které právě kvůli jejich viditelnosti nelze jednoduše ignorovat, nedostanu se na víc než 80 %. Edit: asi stárnu a po opakovaném shlédnutí zvedám o 20 procent. Oblíbená část- dodělání dítěte ()

Šimpy

Miluju cestování časem, mám rád ulítlý komedie a tohle se mi dost líbilo...a závěrečná pointa je přesně podle mého gusta..ať žije Lougle! ()

dr.fish

Jsem holt už sentimentální dědek, jinak to nelze ani říct. Vůbec nic jsem nečekal a jízda to byla veliká. Samozřejmě nejde o nic objevného, stará variace na kamarádství třech chlapů, které život rozvál do všech stran a oni najednou zjistí, že jeden bez druhýho nedá ani ránu, protože sami ten život absolutně nezvládají. Já už jsem ve věku různých "reunionů ze zvědavosti" jak střední školy tak i jiných, člověk se zkrátka častěji dívá i zpátky a ne jen dopředu. Proto mám tenhle typ filmů rád, jsou si všechny dost podobné, kámoši jsou to jediné, co člověk v životě má jistý. Úroveň vtipů ve stylu American pie je dostatečná a většinou v mezích snesitelnosti, několik dobrých nápadů a herecký ansámbl, který je přesvědčivý, co víc člověk k tomuto typu zábavy potřebuje. Ještě pěkný ženský a dobrej soundtrack. To tam je taky, takže retro do černého. 80% ()

okkac

Další Hangover se bohužel nekoná. Náběh to mělo slušný, ujetá zápletka, sympatická čtveřice hrdinů, ale vtipy fungovaly jen tak napůl. Hodně se utahovalo ze stylu osmdesátek a vyloženě odpustit šly vtipy s tělními výměšky (psí lejno, moč, zvratky - ale u chudinky veverky jsem se zasmál a sperma - naštěstí to bylo nakonec něco jiného). A větši šovinistické prase, než je postava Roba Corddryho se ještě dlouho neobjeví. UPDATE: Na párty s kámoši a alkoholem to funguje báječně. Zvedám z 6/10 na 8/10. ()

sir-dave

Úsměvná komedie vzpomínající na 80. léta s plno hitovkama doby (Salt-N-Pepa a další). Dekorace, chování a hlavně oblečení velice trefné ale všechno to jelo jakoby na půl plynu. Ve srovnání s jinou úlítlou komedii Pařba ve Vegas málo odvázané a vtipné. Chevy Chase otravný, Crispin Glover famózní, vířivka moc sci-fi. ()

bartias

Byla by to typická teenagerovská komedie o cestování časem zpátky do 80. let, vyrovnávání se s jejich podivností, paření, zvracení a kopulování. Kdyby jejím hrdinům nebylo přes čtyřicet. Tatíkovští „staří chlopi“ přidávají filmu s vyloženě nelogickým českým názvem (proč ne včera, když se dostanou do minulosti?) o špetku vážnější rovinu, v níž se musí vyrovnat se svými životy. Nebo přesněji řečeno můžou. Jestli chcou. Nesofistikované ale vtipné fórky „poctivě“ vyvažují vyložené nechutnosti. Nechybí Chavy Chase. A kozy. ()

Radiq

Tak kamoš z toho byl uplně unešenej, tak jsem se na to těšil, že to bude fakt prdel, ale asi má kamoš jiny představy o humoru. Jo, bylo tam dobrejch pár situací, ale fakt málo. Nejvíc mě tam bavil Crispin Glovek jako jednorukej nasranej hotelovej pikolík. Asi bych se bez téhle šarády 80. let docela aji obešel (ale ještě že se tam neobjevil aji Šíp s Uhlířem) ()

StanislachKo

Nikto s IQ nad 50 nemá rád sexuálno fekálne humory. Tu ich bolo síce nespočet, ale napriek tomu to bola celkom slušná sranda (asi 5 krát som sa zasmial aj tak, že nahlas). Cestovanie v čase a motýlí efekt tiež neboli nejak inteligentne využité a najviac som nasraný (SPOIL!) že keď už načali toho terminátora a Clarkova manka bola fakt šleha, nie, že mohol, ale MUSEL ju dať dole a stať sa vlastným otcom... Nestalo sa.. Napriek týmto negatívam 100minútovka však ubehla ako voda a ja z nejakého dôvodu tomu filmu celkom fandím. ()

Cedr

Nenadchlo, ale místy celkem pobavilo. Škoda, že většině vtipů chyběl... vtip. Pár světlých výjimek, který tenhle film vytáhly aspoň na průměr, se však naštěstí našlo, takže o úplnou ztrátu času nešlo. Hangover byl však mnohem lepší. Třetí hvězdička je spíš ze soucitu za ten tragický český název. ()

TomStall odpad!

Řekl bych o sobě, že mám dost ujetý vkus na komedie, viz Santa, Irena a podobně.. Dokážu se zasmát ultračernému či fekálnímu humoru. Takovouhle ubohost jsem ale opravdu dlouho neviděl. Pokusy o humor zoufalé, všechny hlavní postavy (bohužel i Darryl z Office) aspirují na nejnesympatičtější osoby na plátně za poslední léta (zvláště ten plešatý zakomplexovaný zastydlý kretén, který měl asi vyvolat soucit). Nebudu kecat když řeknu že z tohoto veledíla mi bylo chvílemi až vyzicky špatně. A Cusack se u mě touhle sračkou definitivně herecky pohřbil. ()

vadic

Nepopírám, že jsem se několikrát hlasitě zasmál, a že některé scény jsem si pustil hned po zhlédnutí znovu, ale prostě tolik klišé pohromadě jsem dlouho neviděl. Celkově způsob, jakým se v tomhle filmu zachází s fetama a chlastem mi přijde úplně mimo, jako pro 13leté retardované americké děcka. Například, aby dospělý muž prohlašoval drže obyčejný energy drink, "hlavně, že to je ilegální", mi příjde úplně mimo. To samé, když mladý vyžehlený krasavec Cusack vytáhne kufřík, za který by se nestyděl ani Terry Gilliam v nejlepších letech. Krom Robinsona, který mě dostane vždy, nezaujal nikdo z ansámblu. Takže přidávám 1 hvězdu za perfektního Robinsona. MARTINA NAVRATILOVA a Enrique Fucking Iglesias! ()