darkrobyk

,,Pravidlo 3 - nenechat se nachytat na záchodech!" (Jako první přišli na řadu tlouštíci). Po delší době, konkrétně po Soumraku mrtvých (líbil se mi více, ale tohle je fakt povedené), konečně zábavná zombiárna! Masakrování zombíků je tvrdé, nekompromisní, krvavé a vtipné (pálkou, puškou, víkem od záchodu, dveřmi od auta, klavírem...). Zombíci snad ještě více, od Úsvitu mrtvých, zrychlili běh na krátkou i dlouhou trať. Sentimentální scénky se včas zvrhnou, než spadnou do červené knihovny (když Harrelson při vzpomínkách pláče, suše poznamená, že takhle naposled bulel u Titanicu). Dívčí osazenstvo jsou neskutečné mrchy, které však postupně čeká vývoj. Nejlepší je, když naši hrdinové vybíjejí energii demolicí obchodu, a pak veškerá zombie-řež-akce. A k tomu slušná porce skvělé muziky např.METALLICA, SEA WOLF, BAND OF HORSES, VAN HALEN, METRIC, VELVET UNDERGROUND, PAUL ANKA, RAY PARKER JR., BLUE ÖYSTER CULT, W.A.MOZART... ,,Poprvé jsem si pustil holku k tělu a chtěla mě SEŽRAT!" ()

Hrabka

Komedie, co si dělá hodně velkou prdel ze zombie tématiky. Začátek je vážně nářezovej. Některé scény jsou velmi vtipné i se skvělými efekty. Herci byli vybráni opravdu dobře. Abigail Breslin opět parádní. Už jsem ji viděl v tolika filmech, a to ji není ještě ani 14 let. Woody Harrelson přesedlal z vážných rolí na úplný dementy, ale celkem mu to sedí (Zombieland, 2012). Škoda že film začne postupem času ztrácet a nedrží si tak vysoké tempo jak na začátku. (Pravidlo č.1 - fyzička :D). Konec je už potom celkem úlet, co už i zapomíná na nějaký věci, co se reálnosti týče. Např. jak mohli na ty atrakce naskočit a vyskočit z nich, když byly v pohybu, atd. Ale jinak to je vážně dost dobrá komedie, co se s ničím nemaže. Pohodová odreagovačka. 75% ()

kinej

Kdyby se Zombieland zkrátil na desetiminutový krátkometrážní film, velká škoda by to nejspíš nebyla. Většinu stopáže totiž zabírá nepříliš zajímavý děj s nevysokou frekvencí fórů. Bohužel film nenabízí ani svižní akční sekvence al Sam Raimi. Kromě Billa Murraye, jehož role zafungovala, se mi zdál film nepříliš vtipný. Ještě je zde pár vydařených sekvencí, jako například úvodní titulky, či boření regálů, které poukazují na talentovaného kameramana. ()

cheyene

Solidní oddechovka. Komediální a odlehčený tón zombie hororu sluší. Snímek je svižnou dobrodružnou jízdou s dobrými herci v hlavní roli, kteří si svůj prostor očividně užívají a zejména Woody Harrelson zde vévodí. Film se nebere vážně a tím získává své kouzlo a unikátní postavení v rámci počinů o zombících. Uvidíme, jak se bude dařit letos druhému dílu. ()

balone

Na dnešní úroveň Hollywoodských filmů je to určitě dobře mířená druhá rána jistoty. Nemám žádné výtky na herecké obsazení, režisérovi určitě nevytékala krev ani nic jiného z pusy, když je obsazoval a jsem si jist, že z nich byl tak nadšen jako já. Šlo určitě vycucat ze žánru komedie ještě více, možná trochu černější, ale to by podle mě běžný divák neunesl. I tak Harrelson zazářil svým černým vtipem. A Bill Murray byla opravdu třešnička na dortu. Ještě teď hodinu po filmu si přemítám scény a směji se u nich. ()

Jamal

Díky, díky, díky, konečně zase po roce opravdu bomba zážitek, jedna z nejlepších ČSFD předpremiér (opravdu nejlepší), bavil jsem se od začátku až do konce, a atmosféra v kině byla naprosto skvělá. Určitě půjdu na tento film za týden zas. ()

juta

Celkem zábavná komedie s občasným strachem o hlavní postavy. Na konci jsem se do toho tak trochu vžil, když jsem nedávno hrál hru Left 4 Dead 2 a v ní misi právě v luna parku. Je to děsivý, když se na vás sesype horda zombíků a máte takový hřejivý pocit, když vytáhnete samopal a sejmete jednoho po druhém. Nějaké scény mohly být strašidelnější, ale když to je tak trochu i komedie, tak mu to odpustím. Těším se na pokračování. ()

Fiftis

Priznám sa, že nakoľko som videl v distribučnom materiále napísané aj slovko komédia, čakal som tých humorných scénok viac. Nielen tie s Billom Murayom. Vy sa však možno zasmejete viac ako ja a nájdte si tam toho humoru viac. A tak mi vychádza Zombieland ako film, ktorý človeka neurazí, zabaví sa pri ňom a je to ideálne dielko na nejaký sobotňajší večer v kine s kamarátmi. ()

DJ_bart

Zábavná pohádka o tom, kterak Mark Zuckerberg, kraví kluk z Floridy, Emma Stone se svou ségrou a týpek z Krotitelů duchů před zombíkama utíkali. Nezapomeňte na kardio. ()

Shakers

Chcel som isť na to do kina ale komédiám zas tak nelahodím. No a na DVD ma čakalo prekvápko. Woody Harrelson a jeho zabijacký štýl, kaďour a parťák pri-posraný Eisenberg ťahali cely film bez problémov. Zvyšné dve kočky už len pekne doplnili prázdne miesto po ich boku. Akcii a humoru tu bolo neskutočne dostatok a naviac vydarené. Komédia, ktorá sa s takým štýlom, len tak nevidí! 89% - 4* ()

KlárkaS

u normálních komedií se tak párkrát uchechtnu, a jsem spokojená, jenže tady jsem měla tříminutové záchvaty smíchu (pravidla, Bill Murray...), a to mě maximálně uspokojilo. ()

Big Bear

Začátek je na 4 hvězdy konec na dvě, takže průměr tři. Zombieland paroduje zombie road movie, kdy parta hrdinů (přeživších či nenakažených) většinou jede apokalyptickým světem kamsi, kde ještě má být normální svět... Vzpomeňte Road, Book of Eli atd... Tady je to Eisenberg, kterej cestou potká Woodyho i s jeho obrněnou károu. Cestou se jim pod nohy připletou ještě dvě vnadné kočičky, takže lidstvo může pokračovat.... I tahle parta jede tam, kde podle zpráv zombíci ještě nesežraly starousedlíky... Cestou míjejí města a vesnice plné zmaru a zkázy. Zacpané dálnice plné opuštěných a vyrabovaných aut, ohořelé vraky vozidel po nehodách v křižovatkách, tam či onde stojí opuštěný M1 Abrams či APC jak se snažila armáda střežit pořádek, Boeing 747 rozlomený přes dálnici, vyrabovaná ambulance a vytažená nosítka v trávě vedle ní... Divák si zkrátka musí říkat, proboha tudy to šlo rychle... V těchto momentech jsem si moc neuvědomoval, že koukám na komedii ale spíše na pokračování 28 dní poté....... Všechny tyhle kulisy byly skvěle zpracovány a už jen takto kvalitně zpracované exteriéry jsou dle mého názoru tím pravým prostředím pro řádný katastrofický film.... Bohužel, partička pak přijede po vtipné zastávce v Hollywoodu do lunaparku, kde road movie šmahem skončí a i bohužel zajímavé nápady scénáristy... Než se nadějete je konec. -- Jinak jízda je to šlušná, akcí se zombíkama se také nešetří. Woody Harrelson je ideální týpek pro takovouhle akci a jsem si zcela jist, že si to řádně užíval. Celkem to je takový hodně slušně zpracovaný zombie úlet .-) * * * ()

JohnnyD

Dal som si repete po 11tich rokoch a neviem, či som zo zombie komédií vyrástol (podobne ma nebavil ani Shaun of the Dead), ale Zombieland je strašný priemer a to menovanie pravidiel je skôr toporné ako vtipné. Ale pasáž s Billom Murraym je stále fantastická a casting je výborný, takže na 3* to stačí. ()

Boogeyman

Geniální úvodní titulky, famózní Bill Murray a hustej badmotherfucker Harrelson. To všechno smícháno s opravdu vychytaným zombie masakrem a máme z toho Zombie film of the year. Snad jen to mohlo být trošku komplexnější a mít začátek a konec. ()

hippyman

nemůžu si pomoct, ale musím jít na plný počet. tahle kombinace zombíčí krve, nepřetržitého humoru, postapokalyptické atmosféry bez nějakého většího vysvětlování, jednoduchého příběhu a předprodukčního i poprodukčního dokreslení dojmu staropramenem byla prostě mňam. super! 100% ()

Disk

Vynikající příspěvek do subžánru. Není to sice nic zásadního, ale jako oddychovka plní svou roli parádně. A Woody Harrelson s _______________jsou super. ()

Deimos

KINO/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +akce, humor, postavy -mohlo být delší, už aby tu bylo pokračování/// Velké překvapení a obrovská zábava, která určitě nejednoho z vás překvapila. Už ani nepamatuji kdy jsem se tak skvěle bavil u hororu. Emma Stone i Abigail Breslin jsou neuvěřitelně sexy (ta starší rozhodně) a milé (ta mladší především). No a oba borci se nevšedně doplňují. Bill Murray je kapitola sama pro sebe, tak dlouho jsem se u žádné scény ještě neřehnil. Prostě celkově paráda./// Celkem 88%/// ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku