Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku. (oficiální text distributora)

elisabetha

Začátek trochu nudný a hodně předvídatelný, ke konci už docela dobrá zábava, která díky akčním scénkám velmi rychle ubíhala, i když to bylo trošku "přepísknuté". ()

Pythonator

Ášton Kačer není Bradd Pitt a tohle nejsou Pan a Paní Smithovi. Kačer se hodí spíš na pózování v luxusních slipech než do filmu. Ještěže to zachraňuje okouzlující Katka Hajzl. Bohužel jí nezbývá než to značnou část filmu zachraňovat vystavováním svého materiálu v podprsence či aspoň hlubokými výstřihy. Docela jsem se pobavil, ale nejvtipnější byla usrkávající Catherine O'Hara. No a jestliže nějaká mamina ze Sám doma přehraje ústřední dvojici, tak asi něco není v pořádku. ()

pajuscherry

Na tuhle komedii jsem se opravdu těšila až jí uvidím, věděla jsem, že to bude na motivy MR and MRS Smith a po jejím shlédnutí musím uznat, že se mi líbila ještě víc než jsem čekala. Chtělo by to víc takovejch akčních, vtipných komedií. ()

Snakefinger odpad!

Čekal jsem rodinnou oddychovou komedii s trochou vtipu. Dočkal jsem se. Ne vlastně nedočkal jsem se. Pitomost pro kterou bych ušel fakt světa kraj. Marně hledám důvod alespoň na půl hvězdy. ()

AmunRa

Film z ranku akčních komedií, kde jeden (případně oba) partner je agent-zabiják a druhý to o něm neví. Nedosahuje kvalit filmů jako Grosse Pointe Blank nebo True Lies, ale pořád se drží na přijatelné úrovni. Z velké části je to díky Katherine Heigl, která strhává film pro sebe a Ashton Kutcher ji nestíhá. Tom Selleck, Catherine O'Hara v roli rodičů stojí také za shlédnutí. Děj je za vlasy přitažený a zasloužil by si trochu rozletu, ale není vyloženě špatný. Na komedii bych očekával víc humoru. ()

Carcooli

Nemám ráda Katherine Heigl jako herečku a ani zde se můj názor nezměnil. Bohužel mi přijde až moc afektovaná, její projev přehrávaný a rozhodně bych ji neoznačila jako komediální herečku. Ashton to sice "celkem" zachraňuje, ale film mě prostě nijak nezaujal. Ani dějově, obsazením ani scénářem. Prostě průser. ()

johny.duch

Tnhle ten poči mě dost potěšil. I když rozhodně nepatří do sorty kvalitních filmů. TEnhle film je pro mě zařazen do kolonky oddechových filmů. Kdykoli bude nuda a budu se chtít podívat na něco nenáročného určitě v tu chvíli bude mít u mě své místo. ()

Maya.Angel

Mě se film líbil. Katherine Heigl se stále zlepšuje a tento typ filmů jí sedí, je pohotová a má skvělé grimasy. Třešinkou na dortu je Catherine O´Hara, u které jsem se smála, vždycky když byla nma plátně :D ()

koumes.

ani jsem to nedokoukal. Kutchera mám docela rád, ale tady svojí roli hodně odfláknul - prý zabiják. Ani v jednom záběru jsem neviděl, že by se tak aspoň na vteřinu choval. NUDA ()

Pattrick

Takový pohodový film, Katherine je stejně kus =) Ashton se tam vůbec nehodil, přišel mi někdy dost k smíchu. Pár zábavných scén tam bylo + nějaká ta akčnost .. ()

Sinueth

Oddechový film, na který podruhé nepůjdete a na DVD si ho asi také nekoupíte. Ashton Kutcher opravdu není vůbec špatný - je dobrý, ale svým chlapeckým vzezřením by se spíš hodil do Muzikálu ze střední, než do role tajného agenta & manžela. Vedle „ženy“ Katherine Heigl čas od času působí dojmem jejího mladšího bratra. Druhá část filmu na můj vkus až moc připomíná film Pan a paní Smithovi & Jiráskovo Proti všem. Kníratý otec Tom Selleck & alkoholní matka Catherine O´Hara jsou nevtíraví a vtipní. ()

Slavusko

Napriek tomu, ze tento film je v principe dost jednoduchy a mimoriadne dejovo predvidatelny, ja ho hodnotim ako maximalne pohodovy, mierne akcny, celkom komedialny, nie pridlhy, jednoducho taky akurat pre free time vecer : ) Urcite ho mnohi ocharakterizuju ako "nic nove, primitivne s mierne skopirovanou pointoui ci napodobeninou cohosi, napr. dvojiteho manzelskeho zivota Mr&Mrs Smith" .. Ja ho ale hodnotim dost kladne a nie len kvoli sexi Katherine Heigl.. : ) Film sa "poriadne" zacina nezabudnutelnou scenou s povestnou vetou: "Bonjour Madame !", prechadza zvadzanim dokonaleho Ashtona Kutchera, zosokovanymi scenami Katherine Heigl pri odhlaleni manzelovej identity, nasleduju komedialne akcne sceny s mierne necakanym zaverom : ) Happyend je samozrejmostou. Fanusikovia, ktori miluju takyto tip filmov, budu spokojni... Nadmieru. ()

misiacik

Nudaaaaaaaaaaaa. Toto tu už bolo, nepodarená napodobenina Smithovcov, či čo to bolo, neviem, ale za veľa to nestálo. ()

dadiak22

Sympatická akčná komédia s vynikajúcim Ashtonom Kutcherom sa mi páčila ale niečo tomu chýbalo.Veľa tomu chýbalo. V celom filme skoro nebola žiadna zábava a už vôbec žiadna akcia. K vyššiemu hodnoteniu sa priklaniam kvôli Katherine Heigl. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky