Epizody(16)

smajki

Vynikající výtvor. Úplně jako u nás na vsi. Okresní přebor opravdu zachycuje situace z reálného života a každý, kdo někdy navštívil mistrovské utkání okresního přeboru nebo zázemí této úrovně kopané mi dá za pravdu, že je to všude stejné. V každém týmu se najde talentovaný lenivec, simulant, přehnaně zapálený fanatik, hulič, kalič, nekopa a mecenáš, který ale fotbal viděl jen z rychlíku. Vynikající jsou především David Novotný a Ondřej Vetchý. Tohle prostě nemá chybu. ()

Lykos

Je to docela dobré, takže za tři. Ale možná bych si ráda nechala vysvětlit, proč se to stalo takovým kultem. Byly tam dobré momenty, ne že ne, ale zas až tak? Jo a už jednou provždy prosím přestaňte zbytečně obsazovat Táňu Vilhelmovou. Připadá mi, že tam ta její postava byla jen proto, aby si mohla zrovna ona zahrát. ()

Luke13

Ten kdo nehraje fotbal, nepochopí! Tvůrcům se dokonale povedlo zachytit krásu a útrapy vesnického fotbalu. Naprostá dokonalost. Toto se TV Nova opravdu povedlo! :) ()

Sasory

Ve svém životě jsem o fotbal zakopl pouze 2x, kdy jsem hrál v jednom nejmenovaném klubu a hrál jsem strašně. Podruhé, když jsem viděl hrát TJ Slavoj Houslice. Ať jsem viděl Ondru Vetchýho v jakékoliv roli, tak byl skvělej. Tomuto seriálu opravdu chybí pouze pokračování, místo nějaké Ordinace v červené zahradě. 5 hvězdiček je UJČITĚ zaslouženě. ()

Martin29 odpad!

Ty dialogy psal někdo postižený nebo rovnou někdo z psychiatrické jelikož jsou to slušné perly. Adolf bude mít dítě a druhý na to kdo co proč. 0 procent ()

killer1992

Okresní přebor je svým způsobem geniální dílo. Děj není nikterak složitý, scénář neoplývá žádnou nápaditostí, humor i hlášky také, postavy jsou vcelku jednoduše vykreslené a jejich vývoj takřka nulový. Přesto všechno to funguje naprosto skvěle a je až k nevíře, jak se v tom dokáže najít každý venkovský čutálista od Aše po Bukovec. Možná že právě v tom tkví jeden z úspěchů tohoto seriálu. ()

matej773

TV H**** udělá jednou za čas něco pořádného, předtím Comeback, teď Okresní Přebor. Ale vzhledem k tomu, že sám hraji na vesnici, tak je pro mě Okresní Přebor jasně něco lepšího. Ovšem jaká smůla, že u pořádných kousků udělá jednu, max. dvě řady, či přidá jako pokračování film, ale ty největší s**čky natáčejí donekonečna. Nebo to je možná dobře, přece jen, i kvalitní koncept po nekonečnu omrzí. Stejně si ale myslím, že jedna dvě řady navíc by určitě prospěly. ()

Dobry_clovek

Preboru nejvic slusi prirozenost hlavnich akteru, kteri se, kazdy ve sve postave, bezvadne nasli a vsem vevodi bezchybny Vetchy, jehoz postava vesnickeho burana s mnoha predsudky je zahrana temer na Oscara. Nejvic mi vadi, ze Prusinovsky s Koleckem sazeji na sprostarny a sex jako na centrum vseho vtipu, podobne jako ve Ctvrte hvezde. Odmyslime-li si totiz prisprostle hlasky a sexualni narazky a sceny zjistime, ze skutecneho humoru je tam jen velmi pomalu. Ano, vim jak se na vesnici mluvi a ze to neni akademie ved a ano vim, ze se na vesnici i soulozi, ale musi se vse prehanet ad absurdum? Mam spis dojem, ze autori tak maskuji svoji neschopnost postavit scenar na vtipnych dialozich a narazkach, ktere by byly nosne i samy o sobe a ne jen obalene v balastu sprostot. Presto vsechno nektere dily snesou i prisnejsi meritko. Napriklad Schuze je temer Formanovska ukazka vesnicke zabavy, jakou jsme mohli videt v Hori ma panenko. Nemam nic proti zobrazovani buranstvi, ale buranstvi by melo byt smesne, protoze ve skutecnosti takove je, nemelo by pusobit jako neco, co je hodno nasledovani. A v tom je nejvetsi chyba tohoto serialu. ()

jiradvo

To co předvádí Ondra Vetchý alias jirka Luňák je místy na Oscara nebo minimálně na cenu v anketě fotbalista roku :-) Ale největší vtip je v tom, že tento seriál hodně věrně popisuje "fanatismus" a šílenství fotbalu na malých vesnicích, kde si opravdu hodně lidí hraje na Abramoviče, na Ronaldy apod. ()

MirecRKK

velmi sa mi to pacilo akurat ten konec pokazili a tymi par textovymi spravami viac menej znemoznili pokracovanie co je velika skoda ()

Zikfryd

Absolutně odpočinková záležitost se skvělým hereckým obsazením (i výkony). Jak je u dua Prušinovský-Kolečko běžné - skvělý scénář. V každém dílu bylo něco dramatického a hlavně hodně legrace. ()

Adam.Kubin

Za mě výborný seriál. A musím zkrátka konstatovat, že Sobota je v této poloze překvapivě vynikající. Víc takových rolí pro Luďka aneb blbců bylo dost. A hráči/herci? Charaktery dokonale rozdané a zahrané. Vetchý perlí ač občas přehrává. Prostě Houslice rulez! ()

antalyan odpad!

Vulgární seriál s přízemním humorem pro nižší vrstvu české společnosti, která je až překvapivě početná. A pak se může člověk divit, že je úroveň češtiny čím dál horší a slovo "vole" lze zaslechnout už prakticky všude. Aby ne, když k tomu člověka vede i ta televize... ()