Kouzelná školka je cyklickým a inspirativním pořadem pro děti předškolního věku. Důraz je zde kladen na jemnost, „hladivost“ a především srozumitelnost nejmenším divákům (3-6 let). Jeho posláním je děti zaujmout, navázat s nimi dialog, povídat si o světě, který vidí kolem sebe, seznamovat je se základními etickými hodnotami a přitom jim nebrat dětství a pomocí her a „hraní si“ v nich rozvíjet jejich fantazii. Pořad je doplněn dvěma až třemi pohádkami a snahou je, aby jedna byla zahraniční provenience a druhá z tradiční české školy. (oficiální text distributora)

Danulinda

Falešné a neupřímné přetváření Michala Nesvatby, který se snaží být vtipný a je bohužel velmi trapný, si zaslouží označení odpad. Jednu hvězdu dávám díky výborné paní Havelkové a pánům Kostelkovi se Zindulkou. ()

cunicekb

Na to, že jde o novodobý pořad pro děti si myslím, že je velmmi zábavný. Mrzí mě, že se zde objevují spíše zahraniční pohádky a české málo. František je borec, ale Fanynka mi teda trochu saje krev :D ()

ZHODNOTITEL

TO ZNALI VŠICHNI Co jiného mohli děti v televizi kromě večerníčků sledovat víc, než právě Kouzelnou školku. František, pohádky, vystřihovánky a zase pohádky. ÚŽASNÝ POŘAD ()

Nikolas__

JOOOO! Tenhle seriál je absolutní nářez!! Poslední díly sice trošku zaostávají ale i tak má Magic Kindergarten absolutně pomalé tempo a tisíce rad do života!!!!!! Když zkouknete všechny epizody alespoň prvního roku vysílání,,, máte zaručený bohatý život!!!! Kromě absolutně přehrávajících a tupohrajících herců tu máme totálního drsňáka Františka Beznohu a jeho gang trpaslíků!!! Kdyby tohle běželo v kině, nenechám si ujít ani jednu zatracenou epizodu!!! A to do kina moc nechodím!! Tahle show je vlastně totální masakr pro blázny a doporučuji si vám koupit necenzurovanou verzi - to pak bude teprve zábava. Pro děti tohle 100% není ale můžete jim alespoň pustit francouzskou vykrádačku tohoto pořadu!! Objektivně za 6* bohužel jsem se překlikl na 3* a jsem líný to spravit. ()

Teachman

Tento televizní pořad je vhodný pro děti navštěvující mateřskou školu, dozví se přitom mnoho zajímavých informací. ()

lisma

Pro malé děti to určitě není špatná "show", ale Dádu bych odkamžitě odeslal někam daleko a je jedno kam. ()

MorraEddie

František je děsný a jeho lidští kolegové taky. Pohádky jsou otřesné,jako bych je maloval já. Chtělo by to změnu v podobě nějakých vtipných a zajímavých pohádek. Např. Phineas and Pherb ()

Nerdvana

Když byl brácha malej a sveřepě se školky dožadoval, tak to ještě šlo. Ale dneska se z toho stala docela hrůza. ()

Trilobajt

Jak píše kolega TheMaker: František je trapák, tak nemá pravdu, František je Masák :D :D Ale pohádky stojí za prd. Divím se, že ještě neproběhla demontrace předškolních dětí za kvalitnější pořady... ()

unclejack

Kedysi bola škôlka fajn - pochopte, pozeral som ju odmalička. Fajnové animáky, Michalove výmysly z farebnej izolepy a aj Františka išlo skúsnuť. Lenže potom došla Babička, Dedeček a dokonca aj Františkovi pribudla kolegyňa. Ale hlavne - kvalita výberu animákov klesla o 200 percent... ()

Emperor1

Pokud zprůměruju hodnocení své a mé dcerky, vychází to na 2,5 bodu. Dobře, dám tři, a to proto, že mám svou dcerku rád. Kladně hodnotím účinkování Molavcové, ta jediná tam působí docela přirozeně. ()

Grimaldi

Školka spatřila světlo světa v stejném roce jako já a snad i proto že jsme vyrůstali společně,je moje vzpomínka na ní jen dobrá. Ať už tam byl děda,babička Majda s Fanynkou,nenudil jsem se. Nejlepším ze všech ale byl Michal a František,ti byly nepřekonatelní. ()

Vendys958

Společně s Kostičkami vrchol české tvorby pro děti, Michal s páskou je český MacGyver a Františka bych si klidně natrvalo připevnil k zápěstí. ()

james11

Z mého pohledu, který viděl kouzelnou školku jako starší, nedokážu říct, jak působí na děti, pro něž je určena... Moji malí sourozenci se u ní baví (ale ty baví snad všechno :-), proto dám průměr. ()