Scooby-Doo a samurajův meč

Animovaný

USA, 2009, 74 min

Thomas Chase
  • strougy

Občasné připomenutí humoru a poetiky klasického seriálu ve mně vyvolaly nostalgické vzpomínky na krásné staré časy, ale bohužel snaha Scoobyho zmodernizovat vedla pouze k tomu, že se nakonec ničím neliší od všemožných hloupých současných akčních animáků pro děti a film tak končí v horoucím pekle šedivého podprůměru.(21.12.2009)

• kishi_SO

a zase nic moc. Som rad ze uz sa konecne blizim k poslednemu filmu.(5.3.2011)

bojové umění a scooby doo= super nářez!!!!(27.12.2011)

Jeden z těch povedenějších filmů se scoobym a jeho přáteli. Navíc v prostředí, které mám rád, takže i přes ty klasické vrtochy nesmyslnosti záhad, které tato partička řeší se mi to líbilo. Některé nápady byly fajn a uvítal bych je v nějakém vážnějším filmu než jen v této rádobyhumorné pohádce. Jako třeba fantasy pojetí čtyř elementárních bran. 7/10(31.10.2011)

Päť dôvodov prečo 5* - Naháňačková hudba bola chytľavá, najmä tá prvá, Japonsko, drak, Scooby (samozrejme) a ten najúžasnejší pes Hachiko. Jeden dôvod prečo nie - lietajúci Čierny samurai. Bolo to divné ale jeden dôvod neovplyvní tých kladných 5. Dostala som chuť na ázijskú kuchyňu, a preto si hneď idem aj niečo kúpiť... ešteže som v práci dnes.(11.6.2014)