Scooby-Doo a samurajův meč

Scooby-Doo a samurajov meč

Animovaný

USA, 2009, 74 min

Thomas Chase

Tržby za predaj DVD v USA $4,145,900 //počet predaných kusov 295,045(28.2.2010)

Priemerný animák so Scoobym a Shaggym, ktorého dej je pre tentokrát situovaný do Japonska, takže sú do deja zasadené všetky artefakty a zvyky pre japoncov charakteristické.(14.9.2009)

Skvelý animák, Scooby-Doo opäť nesklamal.(29.10.2009)

Jeden z těch povedenějších filmů se scoobym a jeho přáteli. Navíc v prostředí, které mám rád, takže i přes ty klasické vrtochy nesmyslnosti záhad, které tato partička řeší se mi to líbilo. Některé nápady byly fajn a uvítal bych je v nějakém vážnějším filmu než jen v této rádobyhumorné pohádce. Jako třeba fantasy pojetí čtyř elementárních bran. 7/10(31.10.2011)

• strougy

Občasné připomenutí humoru a poetiky klasického seriálu ve mně vyvolaly nostalgické vzpomínky na krásné staré časy, ale bohužel snaha Scoobyho zmodernizovat vedla pouze k tomu, že se nakonec ničím neliší od všemožných hloupých současných akčních animáků pro děti a film tak končí v horoucím pekle šedivého podprůměru.(21.12.2009)