Luk Skywalker

Uvažoval jsem o třech hvězdách, ale dvě jsou přiměřené. Jednička je o hodně lepší, beru, že doba pokročila a beru, že stejně to natočit nejde, aby z toho nebyla vykrádačka, ale tolik emocí a romantiky tam být nemuselo, u mě to sráží hodnocení. Na romantiku a city máme jiný žánr. Nejlepší scéna je na večírku, kdy se objeví v jedné scéně Charlie Sheen a prohodí pár vět s Douglasem. ()

agassi68

Sklamanie. Neviem prečo som čakal čosi viac. Keby nie M.Douglasa tak sa na to asi vykašlem. Kde je napätie a dynamika prvej časti?! To si Stone fakt myslí, že letecké pohľady na Manhattan a umelecké zbierky finančných žralokov dnes ešte niekoho ohúria? Láska je silnejšia ako peniaze - ó, aké dojímavé! A mobil LaBeoufa musel zvoniť viackrát, aby aj tým menej znalým filmovým fanúšikom docvaklo, kto hrá najstaršieho za okrúhlym stolom.. ()

strikeman

Tak bohužel - žádné milé překvapení se nekonalo. Zápletka mi přišla tuctová, šablonovitá až trapná. Holt hvězdné herecké obsazení není všechno... 50% ....poté, co jsem znovu po letech zhlédl původní snímek, musím jít s hodnocením ještě více dolů:-( 30% ()

sbl

Srovnatelné s prvním dílem a možná o chlup lepší. Ten kdo trochu rozumí ekonomice a vnitropodnikové politice bude jásat. Řežii nemám co vytknout a musím říct, že jsem se ani minutu nenudil, i proto, že scénář je solidně napsaný. Ono to vlastně ani jinak udělat nemohli, jelikož skoro všechny nápady "vyprskali" na prequelu. Mě osobně se nejvíc líbila opět postava Michaela Douglase, u které jsem do poslední chvíle nevěděl, jaké kuje pikle. A navíc, když jsem si pustil oba filmy ihned za sebou, výsledká katarze byla lahodná. Herecké výkony byly od všech zúčastněných parádní, ovšem chtěl bych vyzvednout Carey Mulligan, která podle mě zválcovala celý lineup v čele s Douglasem a LaBeoufem. Potěšila účast Eli Wallacha a vyzvánění LaBeoufova mobilu určitě taky potěšilo fanoušky Sergia Leoneho.:-) ()

Joll

Pořád jsem čekal a čekal, kdy se stane něco co by mne alespoň trošku vtáhlo víc do děje, aby se už konečně ukázal pomyslný vrchol filmu, ale místo něj jsem dostal naservírovanou frašku rozchodu a usmíření... Na všechny zůčastněné velmi slabý počin.. ()

DHDV

Zcela zbytečné pokračování. Film nepřinesl nic nového ale možná je to krásné rozloučení Douglese s filmovým světem. (Doufám, že ho uvidíme ještě v dalších filmech) ()

BOURQUE

Gordon Gekko (Michael Douglas) po 23 rokov je späť. Nič sa nezmenilo, len on je trošinku starší :). Čo sa mi najviac páčilo, je to, že pán Stone myslel na súčasnú ekonomickú situáciu a to zakomponoval aj do pokračovania. „Wall Street 2“ je niečo iné. S jedničkou sa to dá len ťažko porovnať. Napriek tomu je tu zase opäť skvelý Gordon v podaní pána Douglasa, ku ktorému sa pridá Shia LaBeouf. Réžia a hudba je opäť v poriadku. Mne osobne sa strašne páčil (a považoval som to za jeden z vrcholov vo filme), keď sa stretli (aj keď len na malú chvíľku) Michael Douglas (Gordon) a Charlie Sheen (Bud Fox). (Mimochodom, nemali ste pocit, že sme videli Charlieho Harpera (Two and Half Men) a nie Budyho Foxa? :) ) A jedna dôležitá pripomienka na záver: Gordon Gekko nás opäť prekvapí. Osobné hodnotenie: 83% (****) ()

Rokle

Dvojka sice nedosahuje agresivity prvního dílu, nicméně Stoneova verze Gekkova mladého zetě, jeho dcery a globální krize mě moc bavila. Je to zásluha dokonale přesně obsazené herecké party (Frank Langella tam má pár minutek a přitom stačí i za tak krátkou dobu oslnit), líbivých lokací a záměrných narážek a připomínek na původní snímek. 70% ()

FilmWave

Velmi pěkně a profesionálně natočeno (kamera, střih, lokace, herci, ...), ale asi tak od poloviny je jasné, že zápletka je strašně přitažená za vlasy, ztrácí to drive a uvěřitelnost a nejvíc to pohřbí konec. Koukatelné to ale v pohodě je (skoro na tři hvězdy). ()

Olík

Myslím, že jde o celkem důstojného pokračovatele rodu........LaBeouf sice zdaleka není strejda Charlie, ale. Trhy ,makléři, akci, analýzy, fúze, transfúze, vodníci , podvodníci.....zajímavé je, že co se týče snímků s podobnou tématikou (Riziko, Margin Call), tak vůbec nevím "vo co go" v pracovním světě hlavních hrdinů, což mi nikdy nebránilo tomu být pohlcen dějem.....platí i pro Wall Street na druhou. Zároveň však musím dodat, že snímku hodně napomáhá charisma Michaela Douglase či Joshe Brolina. ()

Folky

Kvalitní podívaná. Od jedničky to má daleko, prakticky by to mohl být úplně jiný film. Nedivil bych se kdyby se někdo rozhodl, že to bude pokračování až na poslední chvíli. Ale i když už Gekko už není takový mizera, charakter pořád má a Shia je důstojný nástupce Sheena (btw jeho cameo potěšilo). Nejvíc to tedy kazí patetický konec a celá romantická linka, u níž jsem zpětně ocenil, že v prvním díle nebyla podána tak tradičně. Takže nakonec mohu říct, že oba díly jsou zábavné, ale jednička přeci jen vítězí. ()

radaza

Celkem zábavný příběh, který trochu zkazil nepravděpodobný happy-end. Ani tento film však na prosperitě Goldman-Sachs nic nezmění. Herci jsou skvělí, vyplňovací záběry trochu laciné... a bod nahoru za pěknou hudbu. ()

Stíba

Wall Street je po 23 letech zpátky a společně s ním i po 8 letech ztrávených za mřížemi věznice a dalšími roky vyplněnými nabíráním sil tu je i naše hvězda "Ulice snů" Gordon Gekko. Druhý díl poměrně výrazně odkazuje na první nicméně i ten kdo ho neviděl nemusí mít strach, že by mu unikla nějaká výrazná dějová zápletka, vše se děje spíše prostřednictvím odkazů jako jsou krátká setkání starých známých a podobně. Celkově je to opět podívaná vyplněná skvělými scénami, kterých je zde pro mě tolik jako v žádném jiném srovnatelném filmu a přesto, že je zde oproti jedničce o něco více trochu pomalejších míst kde spád není tak hutný, jsou zde věci, kterými tenhle film konkurenci nechává daleko za sebou a já mu těch pár drobností mile rád prominu. Dialogy, hlášky, vizuální záběry a několik opravdu perfektních scén mě tak nutí dát 5*. "Je jedno kolik budete mít peněz, nikdy nebudete bohatý..." ()

Jeand´Boa

Dobré, dobré...leč nikoliv jako snímek původní...přes veškeré to mistrovské propracování, které prostě ukazuje, jaký je Stone borec, pokulhává za svým starším bratrem...až moc zamotané, až moc záporných plánů kolem jednoho chlapce, až moc dějových odboček...a k tomu ten sladký konec a až zbytečný odkaz na dnešní dobu za pomoci zelené energie a krize...ale žádné velké zklamání, které také klidně přijít mohlo... ()

Castielo

Docela jsem se na tenhle film těšil...a byl jsem zklamán. Spoustu věcí bylo zbytečně složitých, nevysvětlených. Nikdy nejde pořádně do hloubky. První půlka filmu je mentorování mladíka, druhá řeší na hlavu postavený vztah dcery a otce s pozdějším rozpadem vztahu zasnoubených. To jsem si rovnou mohl pustit nějakou červenou knihovnu. Těšil jsem se na tvrdý život byznysmenů a napínavý děj-a tyto dvě věci tam možná byly, ale na to, že se film jmenuje wall street jich tam mělo být mnohem, ale mnohem víc. Celkově pro mě zklamání - 2* ()

Modus

Oliver Stone asi začíná ztrácet dech, protože jeho filmy se stávají víc a víc předvídatelné. Kde jsou ty časy kdy válcoval filmy které byly kontroverzní, urážející a rebelské? Ve většině svých filmů kritizoval vládu jak v politice tak na válečné scéně. I zde nepatrně kritizuje společnost která „vládne" nám průměrným a obyčejným ale není to tak silné, jak by to dokázal natočit před 20 lety. Snaha o natočení Wall Streetu v reálném chodu se víc přiblížila v prvním díle.V díle druhém vsadil všechno na Shiu a nevydařilo se to podle plánu, na tuhle roli se nehodil, jeho topornost na plátně je přímo do očí bijící, konkurent z dílu prvního Charlie byl daleko přirozenější. Ano, je to skvělí herec ale tady vyloženě ztrácí. O dvě třídy ho totiž přehrál jak Michael Douglas tak i Josh Brolin, role sobeckých parchantů pro které to „není osobní ale jen dobrý obchod" si vyloženě užili. ()

Stoneova divočina

Stoneova divočina