Když se maloměstská dívka jménem June na letišti seznámí s tajemným cizincem, má pocit, že našla muže svých snů. Roy je ale tajný agent, který na sebe vzal nelehký úkol chránit geniálního vynálezce Simonse, jenž vyrobil baterii, která se nemusí dobíjet. Proto je Simons cílem obchodníků se zbraněmi. A Roy jim stojí v cestě. Hned na začátku spadne letadlo s Royem a June a oni jediní pád přežijí. A pak už se rozjíždí nekonečná honička, kdy June zjistí, že je pro lásku schopná dělat neuvěřitelné věci, a Roy jí v tom výborně sekunduje. Rozjíždí se superakční podívaná, kdy se tento pár vyhýbá kulkám v Bostonu, skáče po střechách v Rakousku a na motorce ujíždí před býky v Seville. Nepřátel je ale daleko víc, a tak se June se Simonsem octnou v zajetí obchodníků se zbraněmi a je jen na Royovi, aby je zachránil. Akce se ale úplně nezdaří a Roy skončí postřelen v hluboké řece. Na hladinu se už nevynoří... (TV Nova)

Jebak8

HAHAHAHA!!!:D O nic víc v tomhle filmu nemůže jít... Když Kruiz, mezitím co je jeho fuckbody (hádejte odkud je tento název..:D) na toaletě, sejme letadlo plný zabijáků, pak jí dá drink, přistane v kukuřičným poli, dívka omdlí z jeho supermanských schopností, pak se natočí z profilu a teprve pak to bouchne, tak to už je pro vaše bránice pořádnej záhul....:P:D Jinak to bylo o ničem, ale sranda děsná!!:) ()

yatan

Velmi prijemne osviezujuco neOriginalne prekvapenie leta 2010. Kaslem na vsetky naspeedovane a nadopovane americke nahanacky s efektami..James Mangold na seba uputal moju pozornost pretoze zobral lahucky limonadkovo-idylkovy zaner a spravil z neho presne to na co sa do kina chodi s popkornickom a colou-light a pri tom dokazal byt pol korku pred divakom a prijemne nepokazit zaver..Tom Cruise velmi dobry, Cameron Diaz prekvapivo vyborna, ale James Mangold - with me! 8/10 ()

IZFNP

Nič prevratné, za to jednoduché, milé a vtipné. Ústredné duo vybrané skvele, soundtrack príjemný a situačný humor vychádzal. Obľúbený film to nebude, ale film, ktorý si rada pozriem znova určite ano. Na tých 7/10 to u mňa vytiahlo. Už len kvôli scénam s narkotickými oknami :D ()

sinom

velmi vtipny vyplach na akukolvek prilezitost! kludne by som si dal aj dvojku, len neviem ci by stacila s dychom skvele odsypajucej jednotke...viacej takychto kvalitne obsadenych a sviezo natocenych blbosticiek:) ()

Blazis34

Tato drama komedie od Jamese Mangolda se mi líbila. Správná herecká dvojka složená s dvou megastar se skvěle doplňuje a vytváří to nejlepší na celém filmu. Ani mi zde nevadilo, že Tom Cruise po vzoru Jamese Bonda likvidoval jednoho protivníka za druhým a skákal přes auta jako by se nechumelilo. K pěknému scénáři se přidala i exkurze po světě, například Washington, Sevilla ve Španělsku či krásné zimní Rakousko a v neposlední řadě nádherné ostrovy. U pár scén jsem se i pousmál a ačkoliv se dal děj hodně předpovídat, dávám 75% - čtyři hvězdy. ()

miistr

Oddechová zábavná špionážka. Tak nějak bych zhodnotil tenhle film. Nesnaží se člověk zahltit ohromným množstvím akčních scén ani nějakým velkým množstvím humoru. Všechno je tak dobře namixované, že to člověka prostě baví. Tom Cruise i Cameron Diaz jsou ve svých rolích velmi přesvědčivý a když k tomu člověk přidá ve správnou chvíli správně podanou vtipnou scénku tak to prostě baví. Já jsem si to naprosto užil a jsem naprosto spokojený. ()

x_ander

Řekněme, že je to za 3 a půl *. Je to zábavné, je to něco, co se v kinech v současnosti už moc často nevidí, Cruise i Cameron to pořád mají na háku a umí utáhnout oddychový film, ale chybí tam něco, co by mě nadchlo. A ty nejlepší momenty filmu byly vyplácány už v traileru. Ale pořád to lze doporučit. ()

Bobofon

Příliš naivní a odfláknutě působící akčňáček, sázející všechno na ústřední duo. Cruise ale nijak moc zvlášť neoslňuje a Cameron je už setsakra odkvetlá, to jsem se při záběrech zblízka parkrát až leknul. Svižný začátek a pak už jen nuda prošpikovaná všemi možnými klišé. Po pár dnech mám potíž si vzpomenout, o čem to vlastně bylo. ()

ellessar01

Povedena akcni oddechovka, ktera nicim neurazi...ja sem od toho nic necekal a byl jsem prijemne prekvapeny:-Dosobne muzu jen doporucit... ()

sosko

Velice pěkná pohádka (pravda s trochou toho násilí). Kde ke konci se dá trochu i předpovídat vývoj děje. ()

megajalec

Ja za to nemôžem. Som proste naviazaný na Cameron Diaz...V tomto filme jej to s Cruisom pristane spolu, krásna súhra. A navyše je Cameron v plavkách...:) Inak film v podstate priemerný, s fajn námetom ala Bourne, potešia rôzne destinácie, ktoré dodávajú filmu rozmanitosť. Pomohla by však väčšia uveriteľnosť niektorých scén ()

Plague.

Právě ona přehnanost, kterou bych u většiny filmů odsoudil dává Knight and Day to správné kouzlo. Film si totiž na nic nehraje a opravdu chce být "ujetý" a jemně parodický. ()

Cannonball

Pekne sa to rozbieha ani mi neprekážalo prítomnosť Cruise a Diazovej, hlavne ta časť keď June stráca vedomie a pri každom prebratí je niekde inde. Prvých 50 min je jednoznačne na 4 hviezdy. Potom príde to čo asi vždy prísť aj musí keď sú hercami hore spomenutý. Druhej polovici film prechádza plynule do priemernosti keď Vám nezostane nič viac len dúfať, že to nebude "happy end". Keď už Vás ani "happy end" neminie tak poteší aspoň to, že je tu koniec. Škoda určite to malo na lepšiu zábavu. ()

Saljack

Tohle se opravdu nedá. Tom Cruise má opět svůj typický trapný běh a s ledovou tvář. Po Valkýře pro mě obrovské zklamání. Tenhle film mu vůbec, ale vůbec nesednul. Cameron Diaz snad vůbec neumí hrád a hezká také zrovna už taky není. Prostě jsem si tuhle krávovinu protrpěl a mohu se zapřísáhnout, že s těmahle dvěma Hollywoodskými esy už nikdy nic vidět nechce. ()

BradleyT

Hmm, agent 007 hadra. To ma byt jako parodie? Pripada mi, ze nas neustale cpou americkym kycem furt dokola. Dej je predvidatelnej, ubohej, okopirovanej a vubec naprosto smesnej. Je mi jedno kdo v tom hraje a jak je slavnej, tohle je pro me proste dalsi americkej vyplach mozku, nic vic a ackoliv je to mozna zabavny a da se na to koukat az do konce, vic jak jednu hvezdu ode me nedostane. ()

Pistolníci nevymřeli

Pistolníci nevymřeli

23.12.2010

James Mangold to už s westernem jednou zkusil, když natočil remake klasiky 3:10 Vlak do Yumy. Letos se vrátil do současnosti a zkusil akci v rozpačitě přijatém Zatím spolu, zatím živi. Teď tyhle dva… (více)

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

12.06.2010

Postava plešatého, chlupatého a tančícího „tlustého parchanta“ Lese Grossmana byla pravděpodobně to nejvtipnější, co nabídla Tropická bouře. Tom Cruise vklouzl do masky fu**ujícího producenta i pro… (více)

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

28.10.2009

John Woo sice kvůli problémům s rozpočtem nenatočil svůj epos z dob čínské revoluce 1949, zřejmě se ale vrátí do podobného období s válečným velkofilmem Flying Tigers. Ten by měl vyprávět skutečný… (více)

Cruise v Hobitíně? Cože?

Cruise v Hobitíně? Cože?

30.08.2009

Nejdřív seriózní informace: následujícím filmem Toma Cruise bude prozatím nepojmenovaný špionážní thriller, předtím známý pod názvem Wichita. Tom si v něm zahraje agenta, který se prostřednictvím… (více)