Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

kwoky

Tento film je průměrná oddechovka, která staví na ústřední dvojici a jinak nemá naprosto co nabídnout. Anistonka je fakt kus a asi bych se zaprodal ďáblu, abych s ní mohl strávit romantickou dovolenou v hotýlku :) ()

ThomasL

To, že u nás kokoti překládají názvy filmů, jsem si už zvykl. Jediná chyba tohohle filmu je asi jeho délka. Mít to o takových 25 minut méně, odcházel bych z kina daleko spokojenější. Jinak to byla docela prdel. Hlavně při scénách, ve kterých Milo přechcával Nicole ať se snažila jak moc chtěla. A té jeho škodolibé radosti se ani nedivím. ()

Darik

Nebylo to úplně nejhorší, ale rozhodně to nenaplnilo mé očekávání. Doufal jsem, že Jennifer tomu dá štávu - a povedlo se. Ale tím všechna pozitiva končí. Ne že by obě hlavní postavy neshráli své role dobře, ale při tak stupidním příběhu plném ještě stupidnějších situací to už nebylo možné zachránit. Pro mě podívaná hodna jen pro zaplnění prázdného místa v programu televize Nova nebo Prima. 30% a to ještě přidávám za Jennifer. ()

ThomasCrown

Priemerný priemer, ale aj tak film radím k príjemným oddychovkám. Koniec filmu bol jasný už na začiatku, ale tak je to vždy, preto sa hnevať nemôžem. Trochu som sa čudoval prečo rolu v tomto filme zobral Gerard Butler, ktorý je tu mimochodom mimoriadne zábavný, ale ja by som si s Jennifer zahral v akomkoľvek filme, tak ho chápem:) A veľké plus za skvelý výber hudby. ()

Prochy38

Celkem svižná a pohodová komedie. Nevím, co se Vám všem na tom nelíbí. G. Butler úplně v pohodě a J. Aniston dokonce nad očekávání. Mně se to líbilo, asi jsem divnej. Průměrná americká komedie, tak taky průměrné hodnocení. Když to srovnám s Butlerovým Chceš mě, chci Tě, tak jsem o dvě třídy výš.... ()

vander19

Romantické nuda ktorá konči happy endom nie je film hodný pre mňa, videl som, nebavilo ale ani nepokazilo náladu 3,5/10 ()

jasiska

Nebola to vyslovená nuda, ale aj keď zvyčajne bývam pomerne benevolentná voči okukaným romantickým komédiám, nemôžem s čistým svedomím nazvať tento film ani príliš romantickým, ani práve najvydarenejšou komédiou. Navyše celá tá romantická zápletka značne logicky krívala, keďže hlavná dvojica nikdy vlastne nevyriešila nič z toho, čo spôsobilo ich pôvodný rozchod. Ale aj na Gerarda, aj na Jennifer sa dobre pozerá, čiže im to čiastočne odpúšťam :-) ()

Tomin88

Akční komedie bez akce a vtipu, výborní herci, kteří bohužel nemaj co hrát, to je základní věc, kterou sem si při sledování filmu neustále opakoval. Butler by pro každého režiséra byl jistotou v akčních scénách, ale je trestuhodně nevyužitý. Většina replik ve scénáři pochází jak ze špatné telenovely a o příběhu a zápletce nemůže být ani řeč. Zklamání od režiséra, který natočil svěžího Hitche. Po shlédnutí ve mě zůstává nuda při sledování a promarněná šance s tak dobrým obsazením. Doufám, že reputaci párovým komediím zachrání parádně akčně vyhlížející Knight and Day! Tohle byl totiž průser a ani ty písničky ve filmu nestáli za nic! ()

El_Rabbit

Nenáročné, odpočinkové a s dávkou zdravého vtipu. Má to spád a na oba hlavní herce se dobře kouká, co na tom, že je to místy dost přehnané, však se nejedná o vážně myšlený film. Příjemné osvěžení v návalu komediálních stupidit poslední doby. ()

Marys

Opäť ďalšia klasická americká romantická komédia. Veľa zápletiek, často dosť hlúpych, predvídateľný koniec, celkom vtipné, no nič prelomové. A Jennifer už v tvári pôsobí vážne staro. So sladkou Rachel z Priateľov sa už dá len ťažko porovnať. ()

katchi

Stejně se mi to líbilo..ale povězme si na rovinu..bez Jennifer A Gerarda by to byla příšerná nuda! Ti dva podle mě k sobě patří..:) ()

sona123

Brak, kterému nepomohla ani Jennifer Aniston (ale přiznejme si, tvářička už není tak vyhlazená, jak bývala, a herečka to nebyla nikdy nijak oslnivá). Pokud se film snad snaží jet na vlně Pana a paní Smithových, tak tu někdo hodně nedával pozor. Bavilo mne asi tak pět minut někde těsně před koncem a ještě jedna scénka na dostizích, ale když říkám bavila, myslím tím, že se na to dalo dívat. Těch zbylých 120 minut jsem sledovala jen se skutečně velkým přemáháním a proto, že se prostě ze zásady snažím na film vždycky dodívat, pokud to jen aspoň trochu jde. Jestli ale není už konečně na čase tento přístup přehodnotit... ()

kikka20

Vážně dobrý film pro volné chvilky. Kdo dá odpad tak vážně neví co je dobré, když nenašel žádnou pozitivni věc na tomto vážně dobrém filmu. Dobré obsazení - první*, dobrý děj - druhá*, vtipné scénky - třetí*, zajmavý konec - čtvrtá*... takže 4*.. ()

Gumrice

Z celkového pohledu je film nudný a dlouhý, ale musím uznat, že několik momentů bylo hodně povedených. Jennifer je v jistých situacích vtipná, takže jsem se i zasmála. ()

Santino7

Hoci to je trošku na hlavu postavené, jedno pozretie by uškodiť nemalo. Je to tak akurát, viac radšej nie... Tým nechcem povedať, že by to bolo až tak zlé, to netvrdím. Taká klasická víkendová oddychovka. Jedna z tých, pri ktorých okrem samotného filmu ide aj o momentálne rozpoloženie. V správnej nálade to môže spríjemniť večer, v hocijakej inej zas útrapy a okamžité stopnutie po zopár úvodných scénach. Možno sa to mohlo trošku viac vymedziť v komediálnom smere, už na prvý pohľad to na môj vkus až príliš balansuje niekde na hrane. A to pri oddychovkách zväčša nie je dobrý nápad. 2/5 ()

H4ku11

Keď sa stretnú moji dvaja obľúbenci Jennifer Aniston a Gerard Butler v jednom filme ako ústredná dvojica, muselo by to byť veľmi zlé, aby som nebol veľmi spokojný. A to sa nestalo. ()

M1k9

Opakovaný vtip není vtipem! Je to sprosté nakopírování úspěšných scének a herců. Film s Aniston a Butlerem si nechá ujít jen málokdo a na tom jsou ty tržby založeny. Dokud bude výhodné takové filmy točit tak se točit budou. Pak se přejde na Avatary a podobné 3Dka a naše neviditelné názory v americe nikoho nezajímají. Na druhou stranu z čeho si můžeme vybrat? Žádná kvalitní protiváha k americké vlajce v současnosti není! Mimochodem Aniston zahrála velmi dobře a už pomalu přestávám pochybovat o jejích nedostatcích. Za zasloužené sympatie k ní hvězda navíc. Kdyby to nebylo už tak ohrané tak bych uvažoval i o pěti. 3.5/10 ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)