Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

Spiker01

Já úplně chápu, že v té době to žádná hitparáda nebyla, ale když vidím, jaké vznikají rom-comy dnes, tak jde o poklad. Poklad se sympatickou dvojicí, kterou jsem si dost užil. Klidně to bere jako guilty pleasure..75% ()

Falko

Taktiez som cakal od tejto komedii viac, ale treba jednoducho vypnut mozog, nic neriesit a bavit sa. Ked som si vsimol scenu, kde Gerard Butler nasilu a samozrejme proti voli hodil do kufru auta Jennifer Aniston pred desiatkami ludi, ktori sice vsetko videli, ale akoze si nicoho nevsimli, uz len pri tejto scene som si pomyslel, ze tu bude takychto zaberov viac a jednoducho to netreba riesit. Obcas sa tu nasli sceny, pri ktorich som sa zasmial, ale zial ich nebolo az tak vela, ale treba to brat cislo len ako nenarocnu hollywoodsku zabavu. Pre nic ine tento film nebol natoceny. Reziser Andy Tennant natocil napr. romant. komediu so Salmou Hayek JEN BLAZNI SPECHAJI (1997), rozpravku o Popoluske s Drew Barrymore VECNY PRIBEH (1998), historicko-romanticku dramu s Jodie Foster ANNA A KRAL (1999), dalej romant. komediu s Reese Witherspoon HOLKA NA ROZTRHANI (2002) alebo i komediu s Willom Smithom HITCH: LIEK PRE MODERNEHO MUZA (2005).________ Gerard Butler - (Milo Boyd) +++ Jennifer Aniston - (Nicole Hurley) +++ Gio Perez - (Strýko Sam) +++ Joel Garland - (Dwight) +++ Jason Kolotouros - (Gelman) +++ Matt Malloy - (Gary) +++ Jason Sudeikis - (Stewart) +++ Adam Rose - (Jimmy) +++ ()

viperblade

Exmanželka za odměnu (což je opravdu debilní název, mimochodem) je mým pátým zhlédnutým filmem od Tennanta. A čím více jeho filmů vidím, tím více se utvrzuju v tom, že je to rutinář, který nerad mění své zvyky a točí komedie, které jsme v různých obměnách viděli už mockrát. Nicméně, tentokrát si k tomu přizval jednoho velkého sympaťáka (aneb Butler zachraňuje, co jde) jednu řekněme dobrou herečku (podle traileru jsem si myslel, že Aniston je už hodně stará maškara, nicméně ve filmu se zdála hodně, hodně sexy, takže se jí zde omlouvám) a jednu lepší herečku v menší roli (ale že si tu roličku Christine Baranski vychutnala :-)). Na rovinu, není zde nic, co byste neočekávali už dobrou půlhodinu předtím, než se to skutečně stane, nicméně (moc) to nenudí a uběhne to vcelku rychle. Čekal jsem průser (jak říkám, trailer mě spíše odradil, než navnadil) ale dostalo se mi stravitelného filmu (záměrně neříkám komedie, zasmál jsem se asi třikrát). Nicméně pochybuju, že budu mít někdy chuť si tenhle film zopakovat. Ale na jedno zkouknutí, když večer není co dělat a vy fakt nechcete přemýšlet… proč ne. ()

castor

Vyběhnou závěrečné titulky, v hlavě to blikne a člověk už přemýšlí, že ještě musí stihnout koupit rohlíky a půlku chleba. A vzpomene si tak akorát na to, jak byla Jennifer Aniston nasoukaná do nějakého luxusního modelu a kde jí co vykouklo. Bývalý polda a investigativní novinářka. Bývalý manželé, nějaká ta zápletka a snaha tvůrců o to, aby mezi nimi opět vzplanuly city. Nic víc, nic míň. Akce, humor, romance. Nefunguje toho moc. I přes kolísající úroveň nicméně nějak dojedeme až do konce, estetické křoví Butler i Aniston mělo už lepší momenty, nicméně buďme rádi, že producenti nezískali jinou dvojici. Rutina, která tak úplně neurazí, rozhodně však nijak neobohatí sbírku sběratelů romantických komedií. ()

D.Moore

Tak pověsti nelhaly… Exmanželka za odměnu je opravdu hodně, hodně nepovedený film. Jde o další komedii, ve které chybí vtipy, a která měla lákat hlavně známými jmény. Jenže co jsou známá jména platná, když jedním z nich je Gerard Butler, člověk, který by se měl držet mlácení Peršanů po hlavách a podobných rolí, a do komedií by se rozhodně pouštět neměl. Jeho prkenný projev zabíjí i ty sebemenší příležitosti k vytvoření vtipu, jež by z partnerství s Jennifer Aniston dokázal vytěžit někdo jiný… Někdo s komediálním talentem. Bohužel. ()

freddy

Je otázka, zdali umím být objektivní, pokud hodnotím film s mou velice oblíbenou herečkou Jennifer Aniston. Opět se mi totiž potvrdilo, že účast této herečky v mých očích pokaždé zvyšuje kvalitu filmu, vždy když v nějakém filmu vidím tuto krásku, tak zpozorním a užívám si její přítomnost. A to se mi opět potvrdilo i u tohoto filmu. Samozřejmě nechci nijak snižovat zásluhy Gerarda Butlera na kvalitách tohoto filmu, je to bezesporu sympaťák a svou roli loosera, který velice rád předá svou bývalou manželku do rukou policie, ztvárnil naprosto dokonale a bezchybně. A dohomady s Jennifer Aniston pak vytvořil velice zajímavý a sympatický, ale hlavně vtipný pár, se kterým jsem se opravdu nenudil. Pár věcí se zde opravdu povedlo a já se parádně bavil. Což ale není pouze zásluha hlavních herců, svůj podíl na tom totiž má i zajímavý a pro mě neotřelý děj, u kterého jsem opravdu nevěděl, co mohu čekat v další minutě, bylo zde mnoho zvratů a i díky tomu si dokázal tento film udržet mou pozornost až do konce. Já jsem si to zkrátka báječně užil a času s tímto filmem stráveným rozhodně nelituji. Mé hodnocení je tři a půl hvězdy, v tomto případě zaokrouhluji dolů na celkové tři hvězdy. ()

Spooner

Další z řady průměrných, ale na jedno podívání celkem příjemných romantických komedií. I když nebýt hlavní dvojice, tak je to o dost horší. Mezi Butlerem a Anistonovou to docela funguje a oba hrají zase velice dobře. Jinak je film jen další sbírkou klišé s pár zábavnými momenty, slušným tempem a příšernou hudbou. Jen škoda, že fáze sbližování moc nefunguje. I tak ale na jeden večer s holkou vcelku postačující. ()

petero

Očakávaná taškarica. Dúfam, že blížiace sa podobné príspevky KILLERS (Kutcher + Heigl) a hlavne KNIGHT AND DAY (Cruise + Diaz) nebudú stáť len na looku dvojici hlavných predstaviteľov, ktorých tu vtipom v pohode prekonala vedľajšia postava “Vďaka Bohu, vy ste lekár?!” ale, že bude mať schopný scenár. ()

Xmilden

Hodilo by se říci že tam kde loňský rok Butler zakončoval a to komedií Ugly Truth, tam nový rok zahajuje. Tentokráte Katherine Heigl nahradila poběhlice Jennifer Aniston, která snad už hrála s každým trošku známým hercem v nějaké romantické komedii. Nevím jestli se to jejím fanouškům ještě neplete. Na polibek mezi ní a Butlerem se čeká až do závěrečné scény. Nemusím zdůrazňovat že oproti Ugly Truth ubylo vtipu a že Butlera mám mnohem raději jako ultimátního bíjce, který lidi posílá rovnou do horoucích pekel. ()

nunka

Akčná komédia, ktorá je skôr malým ale neškodným trapasom a anitikomediálnou šarádou, druhý krát by som to už vidieť nechcela. Nič veľkolepé, ani romanticky lepkavé, príbeh a jeho peripetie desne nezaujímavé, silené. Jennifer a Gerardovi to aj celkom pristane, ale Butler má úplne iný herecký potenciál, komediálny na minimum. ()

Fiftis

The Bounty Hunter je ďalší z rady romantických filmov, ktoré síce nič nové neprinesú ale dobre sa na ne díva. Skvelí herci stále "v kurze", ľahký komediálno akčný nádych, režisér čo má skúsenosti s komédiami. Námet sa od originality príliš nepretrhol. Žáner udáva tempo, nik sa nepýta či taký postup dáva aj zmysel celému filmu. Máte chuť na komédiu? Tak tých kvalitných vtipov tu tak veľa nie je a nejeden vydarený ste videli už inde. Chcete akciu? Máte tu pár akčných scén, ale nečakajte úžasné kaskadérské kúsky či dych berúce zábery. Niekto sa totižto rozhodol túto jednohubku natiahnuť na neúmernú 110 minútovú bombu. To vytvára zhruba polhodinový priestor na dejovú prázdnotu, kde nie je ani poriadna akcia a ani ten vzťah Gerarda a Jennifer sa veľmi neposúva vpred. Ich samotný casting odhaľuje určitý potenciál - ako sami sú výborní. Hodina vám celkom ujde, ale druhá hodina už smeruje do typickej žánrovej šlamastiky, kde niet čo hrať. ()

Hunt

Filmu chybí dobré a zábavné situace, ale má dva trumfy - J. Aniston a G. Butlera, kteří neslezou z plátna a tak se na to dá vcelku bez obtíží koukat. ()

Pepinec

Ono natočit film není jako rozhodnout se, že udělám omeletu. Tu když podělám stačí spláchnout do záchodu a nikdo se nemusí nic dozvědět. Andy Tennant se ale rozhodl, že svojí omeletou nakrmí celý filmový svět a i když výběr hereckých ingrediencí nebyl špatný, zajímavost nápadů se pohybovala na úrovni záznamu jednání dolní komory. ()

sheen

Byly by to prozívané skoro dvě hodiny, nebýt Jennifer Aniston, aspoň, že se bylo na co dívat. Jennifer je i ve svých 41 nehorážně hot and sexy! ()

Pilda17

Scénář i děj jsou velmi slabý a chvilkou se člověk dost nudí. Pár vtipných scén by se našlo, ale to je celé. Od začátku do konce předvídatelný děj. Pár zvratů bych očekával, ale film proplouvá a není to ono. Andy Tennant se měl tohoto snímku lépe ujmout a nechat si více záležet. Gerard Butler a Jennifer Aniston mi do rolí sedli a viděl bych oba dva jako největší klad, ale čekal jsem od filmu jako celku mnohem více.. 5/10 = 55% ()

Deimos

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Akce 5/10/// PLUS: předně hlavní herecká/ex-partnerská/rivalská dvojce Butler a Aniston kvůli kterým jsem chtěl film především vidět, občas to mezi nimi správně jiskří, romantika ve filmu funguje asi nejvíc, "buddy" komedie občas taky MÍNUS: s akcí je to krapet horší, ale ne o tolik, jen je to spíš průměr i na romantickou komedii, některé vtípky se míjí účinkem, Butlera mám přeci jen raději ve vážné akční poloze, škoda slabšího scénáře a faktu, že to mísení žánrů zas tolik nedrží pohromadě/// Shrnutí: Taková jen lehce nadprůměrná záležitost, asi fakt jen na jedno zkouknutí. Je to občas milé, není to naštěstí moc trapné, jen je to snad sem tam dost naivní, což ale patří k žánru. Nejvíc mě nakonec bavila krimi zápletka, různé pronásledování a vyšetřování, které k mému překvapení bylo i napínavé. A ano trochu mi to připomnělo odlehčenou verzi Pan a paní Smithovi. S tím že některé vzájemné legrácky mě pobavili./// Celkem 60%/// ()

kingik

Tahle komedie je mírně mimo a chtěla být až moc super, ale je taková sterilní. Na vině je scénář, který necitlivě spojuje romantickou linku s kriminální zápletkou, a není pak divu, že ve výsledku romantika nemá výrazné zastoupení a kriminální příběh je absolutně špatně pojatý. Vypadalo to, že Butlera role bavila víc, protože hraje s chutí, ale to se nedá s jistotou prohlásit o Anistonové, která působí hodně znuděně a raději chce být více sexy, než je u ní obvyklé. Dohromady tihle dva tvoří hodně podivný pár, u kterého mně nebylo dvakrát jisté, jestli se opravdu vroucně milují nebo vroucně nenávidí, vzhledem k průběhu filmu, kde se jejich vzájemný postoj stokrát změnil. A taky většina postav se zbytečně chovala hloupě, některé postavy zase děj oživily. Vtipů mohlo být víc a režie Andyho Tennanta film udržela v rovinách snesitelné podívané. ()

gilmore_girl

Az na par svetlych okamziku vcelku slusna nuda. Ani komedie, ani akcnak, ani herecky koncert. Hlavni predstavitele nemusim a ani tady se nikterak nepredvedli. Jedine, co zasluhuje hvezdu, je par starych hitovek, ktere jsem si poslechla opravdu rada. ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)