Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

IQ Tiqe

Tenhle film mě nějak nechytnul. Celou dobu jsem si říkal, že to neni až tak zlý, našlo se pár vtipných momentů, ale přese všechno jsem čekal, že přijde něco navíc, co přebije kýčovité romantické scény, že kriminální rovina něco přinese. Ale konec jen podtrhl, o jak jednoduchý film šlo, čimž mi hodně ulehčil rozhodování a můžu dát 2* s klidným srdcem. ()

teutates

Bavil som sa... jedna z tých lepších "romantických" komedií v danom žánri, v podstate nič viac som ani nečakal a preto relatívna spokojnosť. Príjemná ústredná dvojica, nabušený soundtrack, pár dobrých momentov... 6/10 ()

swamp

Naprosto trapná komedie a honbě kočky na myš - akorát, že není vždy jasné, kdo je lovec a kdo kořist... ()

predators

Teda musím říct, že Jennifer je vážně hot And cold! Jo, ústřední dvojice je fajn, ikdyž to jejich věčné pošťuchování už mě trochu začínalo nudit. A nikoho snad nepřekvapí, že téma-vražda je jen omáčkou okolo poměrně dlouhého putování za usmířenou. Vlastně je to jedno, jak to celé dopadne, je to jen o těch dvou, ale ani konec není až tak sladký, jak by se čekalo. 45% ()

Němi

Po všech stránkách tak strašně standardizované dílo bez kouska osobnosti a kouzla, s do krve vydřenou story a každou vedlejší postavou, že sledovat v něm tak sympatické a dobré herce jako jsou Butler a Jennifer Aniston, mu spíš paradoxně ubližuje než přidává. Pocit, že ti dva si zasloužili daleko lepší film je prostě o moc silnější, než snaha radovat na 'Bounty Hunter' alespoň z něčeho. ()

nash.

Buttlerovi se jako romantickému komediantovi moc nevede a Jennifer Aniston taky působí jako by nebyla tak úplně jistá jak se s rolí Nicole popasovat. Na pomoc jim bohužel nepřišel ani scénárista ani režisér, a tak je výsledkem zdlouhavá bezradná nuda bez humoru, bez svižných dialogů, bez zajímavé zápletky i zábavných zvratů. ()

ainny

IMHO je to Pták na drátě, ale ouplně jinak a ouplně blbě. Aniston nemusím, ale kvůli Butlerovi jsem si to pustila. Kéž bych to neudělala - do komedie to mělo asi tak daleko jako já do Sandry Bullock. Akce mi přišly jak z pokusu amatérů prorazit na filmovém poli. A romatika? Ona tam nějaká byla? ()

Chrustyn

Pro oba zúčastněné, jedna z nejhorších rolí, kterou si protrpí i diváci. Nefunkční chemie, nulový humor a všudypřítomná nuda. Od režiséra povedeného "Hitche" bych čekal minimálně vtipnou oddechovku. ()

Arsenal83

Romantická komédia jak má byť, vôbec by som to silne nekritizoval, všetko čo má taký žáner ponúknuť tu ponúknuté bolo, aj vtip aj romantika na správnom mieste. A Jennifer Aniston permanentne v mini sukni je exmanželka na pohľadanie. Samozrejme latentným riťopichom sa to nemusí páčiť. ()

Marze

Režisér Andy Tennant nepřemýšlel o klíči k otřepané historce déle než o výběru košile na rodinnou večeři. Střídá časové roviny – což působí jen uměle – a fotogenická prostředí, takže hrdinové navštíví dostihy, kasino, tetovací salon či golfové hřiště. Kvůli potřebě akce vzniká dost nelogičností i gagů pro gagy a vrchní padouch je už od pohledu tak podezřelý, že měl být za mřížemi od kolébky.Nicméně pro část žen může mít Butlerův dřevorubecký šarm jistou přitažlivost a k průměru film doklopýtá díky hrstce vtipných okamžiků, k nimž patří palba golfovými míčky, telefonát z kufru auta nebo trestný čin „napadení policejního koně“.Tradičně největší odolnost musí divák projevit, když dojde na romantiku, slzy, pozdní přiznání chyb, omluvy a smiřování. Je pozoruhodné, kolik lehce vrásčitých hrdinů s těžce pubertálním chováním Hollywood spotřebuje a kolik času jim věnuje: i Exmanželka by se dala krátit donekonečna. ()

VenDulin85

Těžko říct, jestli to je synonymum pro "absolute disaster" či nikoli. Mělo to být vtipné, ironické, místy romantické, ale chemie mezi hlavními představiteli nějak nezafungovala a taky mě nudila ta gangsterská zápletka, kterou řešila Aniston.. Přitom Gerard Butler je skvělý a Jennifer nestárne, nevím čím to. Na konci se mi chtělo brečet, ale ne tou uměle navozenou dojárnou, ale vzteky, že jsem se na to dívala... Ani se nedá říct, kdo má být cílový divák, kterého by Exmanželka za trest pobavila a kdo by z fleku dal 5*. Možná skalní fandové obou herců. ()

Flego

Zaujímavý rozbeh a následná zápletka sa pribúdajúcimi minútami uštvala v scenáristickom driblingu. Vhodné pre sobotňajší večer v televízii. ()

honajz

Butler mi vždycky přišel, že jako herec nemá moc charisma, a Aniston mi připommínala spíše frigidní barbínu, takže už jen výběr herců mne nijak nezaujal. Když Aniston vrtí zadkem, nepřijde mi to nijak sexy, i když na J.Lo ještě nemá. inu a pak zde máme naprosto frigidní příběh o lovci odměn a skvělé reportérce, které by ty její lodičky s podpatkem omlátil v realitě o hlavu první drogový dealer a udělal jí tak díru do hlavy a bylo by po kariéře reportérky i reportérce samotné. Máme zde ještě vyděrače dluhů, jak originální, a pak chlápky, co kryjí jednu zločinnou akci za každou cenu. Akce je minimum, zbytečného a nijak vtipného povídání hodně. Za zmínku stojí snad jen scéna na dostizích, jinak nemá smysl na film koukat. ()

jonyyy

Nenudil jsem se. Je tam pár fórků, kterým jsem se fakt zasmál, ale brzy po zkouknutí jsem na ně zapoměl, jako asi na celý film. Na ty dvě hodinky to zabaví, ale je to takové bezduché. 60% ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)