Milo Boyd musel odejít kvůli svým prohřeškům od policie a živí se jako lovec lidí. Jeho bývalá manželka a novinářka Nicole je obviněna z napadení policisty a poté na kauci propuštěna. Protože se nedostaví k soudu, soud kauci zruší a nařídí znovu její zadržení. Zadržet ji má Milo, který to dostane od svého šéfa jako úkol. Milo se potýká s dluhy z hazardu a kvůli nim po něm jdou také černí bookmakeři. Nicole mezitím pátrá po podrobnostech smrti policisty Waltera ze skladu důkazů, který oficiálně spáchal sebevraždu. Nicole je přesvědčená, že šlo o vraždu. Poblíž parkoval černý terénní vůz. Nicole kontaktuje svého informátora, barmana Jimmyho, který si s ní dá schůzku, ale dřív, než se s ní setká, ho unesou. V Jimmyho bytě najde Nicole tácek s textem Inventura skladu důkazů. Nicole volá kamarádovi a policistovi ze skladu narkotik Bobbymu a ten ji varuje, aby se měla na pozoru. Milo zjistí, kde se Nicole pohybuje, a chytne ji. Nicole mu uteče a Milo ji chytí podruhé. Oba se dozvědí, že jako sebevraždu nahlásil smrt Waltera jejich přítel Bobby. Milo mu však věří. Na silnici sleduje Mila s Nicole černý terénní vůz. Muž po nich střílí, ale havaruje. Ujede zcizeným vozem. Milo s Nicole zjistí, že jde o Earla Mahlera. Na čas je to sblíží, poté se pohádají a Nicole Milovi zase uteče. Stopy ji zavedou až do tetovacího salonu, kde najde spoutaného Jimmyho... (TV Prima)

Wormboy

Totalne typicka hollywoodska nicim originalna a nicim zaujimava bachorka bez akychkolvek ambicii, ktora sa snazi vytrieskat zo sprostych konzumnych divakov co najviac prachov. A my debili na to aj tak pozerame....no co uz...aj taketo filmy treba raz za cas skuknut ... neda sa sledovat stale len kinematograficke perly so Seagalom, Lundgrenom a Majstrom Van Dammom ;) ()

campix

Pro mě je Exmanželka za odměnu daleko atraktivnější než například námětem podobní Morganovi. Herecké obsazení i tempo snímku vyznívá jednoznačně pro exmanželku i když ve svém žánru nic nového a ani to není buhví jaká efektní podívaná. Tak já se v rámci mezí bavil. ()

Flynn

Taková hoooodně jednoduchá a zároveň přeplácaná oddechovka, která rozhodně není podle skutečných událostí. ()

Juto

Medzi Gerardom a Jennifer vôbec nefunguje chémia a to je veľký problém pre tento film. Aj scenár je hlúpy. 3/10 ()

c.tucker

Podobných filmů jsou mraky, ale zde bylo alespoň to jiskření mezi ústřední dvojicí, které celý snímek trochu zvedá. Občas to bylo i vtipné a akční to taky nebylo nějak málo. Určitě by si to zasloužilo trochu lepší scénář, ale v porovnání s konkurencí je to malinko nadstandard. ()

Ice123

Bezvadná komedie, nevim proč je na pouhých 55%..... Aniston zahrála roli tak jak se od ní očekávalo a Butler dokázal že nemusí hrát jen namakaný vojevůdce či třeba člověka, který se snaží změnit chod justice atd., ale že si dokáže zahrát i v pořádný komedii ;) Ještě musím pochválit muziku, která by u jakéhokoliv jiného filmu byla naprosto otřesná a zkazila mi celej film ale u tohodle mi ty "diskárnový vypalovačky" prostě sedly. Na 80-100% to sice nedosáhlo, hlavně kvůli pár hluchým míst, ale 65% si to odemne zaslouší určitě, proto 4* ;) ()

Maty85

Nuda a zase jenom nuda. Koukám se tak na budoucí plánovanou tvorbu Butlera ( např. remake Escape from New York ) a říkám si ano, konečně. Romantické komedie asi nejsou pro Butlera to pravý ořechový :)) Snímek "Chceš mě, chci tě!" je oproti tomudle ještě koukatelný dílo. Tentokrát to fakt nevyšlo. * za snahu + malý bezvýznamný plus za atraktivnější "překlad" ze zahraniční produkce. Originál nic moc :) ()

papaJA21

Taková role sedne Jennifer jako ulitá, Gerard ukazuje že je pro každou špatnost, ale stejně to nestačí. Až na pár gagů je to co už jsme viděli stokrát předtím a samým napětím si třikrát odskočíte pro další pytlík popcornu. ()

sir-dave

Průměrná akční komedie, kterou drží především hlavní dvojice s charismatickým (jako vždy) Butlerem a Aniston, která byla v tom oblečení tak sexy, že by ji lecjaká dvacítka mohla závidět. Občas povedené gagy a mimiky, především na straně Butlera, skvělá hudba ale od režiséra Hitche jsem čekal víc. Přesto tři hvězdy. Na vyražení si s doprovodem a vypnutým mozkem je to fajn. 50% ()

tom88

Ani neviem či je to sklamanie alebo nie, ale viac som ani nečakal. Jednoduchý film s trochou akcie, humoru a porciou romantiky v podaní Jennifer Anistonovej a Gerarda Butlera. Trápne to nebolo, ale ani príliš zábavné ani chytré ani pútavé. Povedal by som, že taký všedný priemer na jedno pobavenie. 55% ()

tomeek

Oba herci sympaťáci jak nejvíc to jde, ale co si budeme nalhávat. Trochu jiný děj, ale pointa stejná jako všechny ostatní "dívčí" filmy, ve kterých je pár, který se nenávidí. Navíc Butler sám hrál v Chceš mě, chci tě, což je skoro to samé, ale lepší. ()

bartias

Romanticko-akční komedie se slibnou zápletkou a ještě zajímavějším obsazením je dobrá jedině na kocovinové nedělní odpoledne. Butler a Aniston si sice role vyloženě užívají, jejich snahu ale zabíjí nevyvážený scénář, nezajímavé vedlejší postavy, rutinní režie a vyloženě špatný výběr hudby. Exmanželka za odměnu je tak dalším zakopnutím Andyho Tennanta. Večný příběh byl nápaditější, Jen blázni spěchají vtipnější a Bláznovo zlato blýskavější. ()

Madlenka26

Ač to mnohým připadá jako veliké hodnocení odemě, ale u filmu s Jennifer Aniston se vždycky náramně pobavím a odpočnu a ještě lepší když je to spojené s nějakýmy naschvály. Kombinace Gerarda a Jenni opravdu sedla.Bavila jsem se ()

Radiq

Když se chcete jenom válet a odpočinout si nebo odpičnout si, tak tohle je film pro to stvořenej. Žádný jiný role, než ti dva ex, v podstatě ve filmu neexistujou, takže jak na vás působí tihle dva, tak působí celej film. Většinou bych tomuhle dal odpad nebo něco takovýho, ale prostě se stalo něco, že jsem se bavil. Ale všichni víme, že existuje "zábava" a zábava. Takže kdyby mi někdo nabídl tohle nebo jít se projet ve ferrari (ferrari poď!), tak jasně vyhrává druhá volba. ()

dr.fish

Snesu hodně. Na tuto komedii jsem se pečlivě nachystal, zablokoval si většinu mozkových závitů a vyndal si čip "art-diváka" ze své CNS, abych si tento páteční večer užil nějakou nenáročnou zábavu. Chudák Jennifer Aniston se ale bohužel dostala do filmu, proti nemuž jsou její Přátelé oscarovým dramatem pro filmové kluby. Dialogy v podstatě neexistují a celá zápletka se dá shrnout do desetiminutového večerníčku. Naposledy něco tak hrozného- snad jen Striptýz s Demi Moore. Ano je to tak špatné. Přesto, stejně jako u Striptýzu dávám jednu hvězdu, jelikož odpad nerad dávám a druhou za zjev hlavní hrdinky, který v tomto případě mimořádně potěšil. 30% ()

URBAN

V rámci akční komedie nadprůměr , ale sere mě že to celé táhne Jennifer která mě ani nevím čím okouzluje , nicméně nebýt jí tak by se člověk možná i nudil . ( 13.9.13/MAC ) ()

otík

Tak to dopadne, když máte k dispozici dobré a zajímavé herce a k tomu bandu hňupů. Solidní příběh je natočen tak banálně, bez špetky zajímavosti, že to snad ani není možné. Toto není špatný film, bohužel je udělaný tak tuctově, že si ani jiné než tuctové hodnocení nezaslouží. Minimálně polovina filmu je neskutečně nudná, Butler s Aniston se snaží, ale proti jsou všechna triviální řešení, která divák očekává. Romantiky se vůbec nedočkáme, takže jediné, co divákovi musí stačit, je charisma obou hrdinů. Někomu to stačí, jinému ne. ()

Tyny

Zdlouhavý a tuctový snímek s výjimkou Butler- Aniston. Tato kombinace hlavních herců ze začátku vůbec nevypadalo špatně. Poté co jsem shlédla prvních deset minut filmu tak film chtě nechtě vypadal strašně lacině, ale tak mi přijde plno filmů, tak jsem na svoje pocity tentokrát nedala a koukala jsem dál. Pár minutek z těch 106 bylo celkem fajn, jinak je to všechno na jedno brdo. Bývalí manželé- nenávist- přátelé- láska. Strašně průhledný film. ()

st.jim

Ano, těm dvěma to ve filmu opravdu slušelo a začátek vypadal velmi nadějně. Pár záchvěvu humoru tam bylo, avšak celkově je to lehce podprůměr. Když vezmu v potaz, že je to film, který je uveden do kin, tak je to spíše zklamání. ()

ivan_drago

Další průměrná poloromantická komedie, na kterou za pět minut po shlédnutí zapomenete, jenom ten Butler by moh hrát třeba stojící hovno a stejně by mu to seklo. ()

Sandra a Ryan tentokrát v akci

Sandra a Ryan tentokrát v akci

09.06.2010

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

Král Leonidas na lovu Rachel Greenové

23.06.2009

Akční komedie Bounty Hunter se vynořila prakticky odnikud. Doposud o ní nikde ani nejmenší zmínka... a najednou internet chrlí fotky z natáčení. A na nich se v dobré formě předvádí Jennifer Aniston,… (více)