Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

M.4.K.

Dneska jsem se nudil tak jsem si dal celou serii SAW shrnu to zde. Prvni dil skvely , druhy dil usel , treti, ctvrtej, patej byly oka na 55% sestka klesla na 40 a vrcholem to zavrsil posledni dil serie 20% a to jsem moc hodnej jediny za co si zaslouzila moje procenta je hudba a konec. Jinak to nema s hororem a boze s krimi vubec nic spolecnyho , je to takovej jack rozparovac. :) ()

Dave162

Chápu, že není v červených číslech, protože je to v podstatě 7. film o tom samém. Ale Saw bude vždycky fajn :) ()

Pollita

Poslední šíp z toulce vystřelen a hle! Zase zásah do černého! Ano, jsem nadšenec všech dílů a na všechny se můžu dívat znova a znova a nikdy mě to neomrzí! A vidět tenhle kousek ve 3D? Stručně řečeno, vyšla jsem z kina a chvíli mi trvalo, než jsem vše vstřebala a rozdýchala to, jak mi bylo špatně! Účel 3D splněn na 100%. Celá série ve mne zanechala nadšení a klidně bych uvítala dalších pár dílů. Pasti byli dovedeny do stavu dokonalosti a rozhodně se zde kreativitě zeď nestaví. Málo kdy ve vás film zanechá něco, nad čím budete myslet ještě týden po shlédnutí. POZOR! SAW to dovede! A poslední upozornění, nutno u všech dílů trošku zapnout mozek...výsledek je ale dokonalý! ()

MargitkaPohl

Jednu hvězdu za to překvapení ač mě to moc nevzalo teda to je najednou pomocníků ale budiž, hurá snad jsme už fakt ve finiši a pokud ne tak pán bůh s námi všemi jestli 8 díl se zrodí !!! Mimochodem přežil celý Saw vůbec někdo krom režiséra ?:)) ()

Annielle

Nad tím, že měli sérii ukončit už druhým dílem, se už nemá cenu obírat. O tom je tu už dost. Mám pár dalších poznámek. Zaprvé už od začátku filmu je patrno tolik chyb, které prostě bijí do očí. Nechápu, jak se kvalita ztvárnění triků, zohavených těl apod. mohla tak rapidně zhoršit. A ještě hůře natočit a sestříhat (viz pálení nohy o trubku nebo úvodní scéna s milostním trojúhelníkem). Logiku už tenhle díl nemá, je to opravdu jen "cucání z prstu". V předchozích dílech bylo několik velmi zajímavých zvratů, ale tady se všechny daly předvídat a chyběla jim šťáva.A konečně, doufejme, že tento díl je poslední. I když říkám jen doufejme.. Všimli jste si, jak si scénáristé stejně ponechali otevřená vrátka?.. (i.e. *SPOILER* Hoffman se dostal z horších "pastí". Už z předchozích dílů víme, že z okovů se dá dostat "celkem snadno" i bez pilky, tak proč by to on sám neudělal znovu?). ()

Wlashack

Moje tužby po vzrůstající úrovni dalších dílů Pily, (kdy 4ka byla pro mne dnem) byly vyslyšeny. A pokud je toto finální tečka za celý dějovým pilotočem od prvního dílu, pak se s tím autoři poprali dobře. Příběh uzavřen, hra skončila, well done. 3D jsem neviděl, takže nehodnotím. A pasti jsou už vážně drobek přes čáru a hraničí s gore pornem ale poklona těm, kdo tyhle mašinky vymýšlí. OK, boys, ale už to toho nevrtejte! ()

Pepaa7 odpad!

Takže mám dokoukaných všech 7 dílu série Saw i když od 4ky už to pro mě bylo utrpení. Ovšem 7kou tohle utrpení vygradovalo. Ve filmu snad není 5 minut aby náhodou někdo neumřel. Né že by mi vadilo že někdo umře. Spíš mi vadí že těch smrtí je už tolik že jsou nesmyslné a příběh je úplně nesmyslně prodlužován už od 4ky podle vzoru "Dojme tu krávu dokud nevypadá jak škvarek". A defakto je pořád o tom samém "jeden člověk zamčený v komplexu a musí osvobodit své blízké/nepřátele nebo umřou děsnou smrtí". Opravdu doufám že tohle byl poslední díl a nebudou to už trápit dál. ()

max15

Je to super film, ale jaksi jsem se přestal zajímat o násilné scény. Naposedmé mě už trošku omrzeli. Teď jsem se víc zajímal o příběh kolem Marka Hoffmana, Jill Tuckové atd. Nemohl jsem uvěřit tomu konci, ano doslova mně to vyrazilo dech. Mark Hoffman byla moje nejoblíbenější postava už od Saw 3, kde se poprvé objevil. A takhle to s ním dopadlo...přiznám se, že mně chtělo i trochu brečet. ()

CrashHP

Čo scéna, to masaker, určite nie zlý film, avšak boli časti, ktoré boli omnoho lepšie, hlavne, že už je koniec. ()

Koenigsegg

Jako fanoušek celé série SAW jsem se těšil i na tenhle. Opět skvělé pasti a zábava od začátku až dokonce. Pokud tvůrci plánují i SAW 8 tak nevím kam ještě chtějí zajít. Jigsaw je mrtvý, a ruku na srdce jeho postava tam chybí. Hlavně hlas Tobina Bella v anglickém znění. ()

Houmi10

Jednu hodinu a osmnáct minut tomu agent Hoffman solidně velel a mělo to tak zůstat, dal bych **** ale to, že se tam objevil v posledních vteřinách doktor jedna noha a zničil Hoffmana mi trochu zklamalo :-( *** ()

mikehoblog

WHAT??? TAKHLE TO SKONČIT PŘECE NEMĚLO! ..............jako pardon, ale když už má tahle série za sebou 3 filmy, které ode mě mají *****, pak jeden propadák za *, a pak zase dva za **** a *****, kde se sakra stala chyba, že tvůrci to zvorali po čtvrtém díle podruhé? Takovýhle nudný pasti, kde je každýmu hned jasný, jak to dopadne, a kde je poprvé naprosto zbytečně překrvováno? Proč se to prostě nazařízlo po 6. díle? Sice oceňuju ten nápad s navrácením pana doktora z 1. dílu, ale to je asi tak všechno. A než si o mě začnete myslet, že to sem píšu jen proto, že jsem to nepochopil.....tak pozor, já to POCHOPIL, a právě kvůli tomuhle trapnému přezápletkování to sráží celý koncept SAW dolů. Strašná škoda. Musím na tenhle otřesný zážitek co nejrychleji zapomenout. -.- ()

Dracek003

No co dodat. Shlédla jsem vše od jedničky po 3D a co na to říct. Zklamalo mě to. Nejvíce se mi příčí to, když hlaní hrdina nakráčí a všechny během pár minut vyvraždí. Jak mohl na policejní stanici. Pastičky ano ty neměli chybu. Ale zase v poslední vteřice smůla. Pokaždé. Takže dvě hvězdičky jedna z nostalgie a druhá za konečné rozuzlení. ()

Hansk75

Pro mě tohle nejsou horory, to je prostě nechuťárna, která mě nedokáže vyděsit - akorát znechutit... Mám rád duchařiny. Jednička byla OK, ale každý další díl navíc už nebyl ničím zajímavý. Pro lidi, kteří se rádi dívají na bolest a utrpení je tohle fajn, pro mě je to pouze nic neříkající NIC. Jak říkám, nejsem zkrátka cílová skupina a jsem rád, že to už konečně končí. Sedm dílů, to už je slušnej ranec... ()

stargate17

Tak jsem si porovnal jedničku s tímhle a zkusil odhadnout, kam až série došla. Ano, nabízí se říct to velice oblíbené místo, ale já bych to neviděl zase tak špatně, i když ani dobře. Co se týká strašidelnosti, ta velice upadla a vše se zvrtlo jen v nudu. Po jedničce jsem měl trochu špatný pocit, když jsem šel v noci na záchod, po sedmičce? Ani náhodou. A další průser - nahrazení charismatického Kramera tamtím, kterého ani nebudu jmenovat. Fuj. Logika taky vyhořela - do pastí už zavírají úplně každýho. I tak se na to ale dá koukat. Sice jsem to neviděl v tom úžasném 3D, takže jsem si nemohl vychutnat tu pilu na konci, ale budiž. Mohlo to být i horší. ()

leo_kure

Furt to je o tom samém... Ale každým dílem to je brutálnější a brutálnější... Zajímalo by mě jak bude vypadat 8. díl ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D