Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

Pascale

Jediné, co je na téhle hovadině celkem zajímavé, je to, že ji hrají ve 3D... I když už ani to není tak závratně zajímavé. Jinak děj je zplácaný ze všech možných Supermanů (včetně reportérky), Úžasňákových, Mars útočí a snad i Nema a dalších myslitelných filmů tohoto žánru. Ve skrze mi to příjde jako z nouze ctnost, aby se zase natočilo něco animovaného. A nepomůže tomu ani hvězdné hlasové obsazení! V kině jsem umírala nudou a kypěl ve mě vztek, že jsem se zase nechala vláčet na takovou blbost! Mělo mě ale hned varovat to, že kromě nás tam byla jen další desítka dětí do dvanácti let! ()

Dorrian

Uz sem si myslel ze po Jak vycvicit draka me zase dlouho nic nezaujme ale tohle je prekvapeni,dobre sem se bavil a proto davam max ()

jabbo123

Překvapivě hodně kvalitní animák. Základní kostra příběhu sice klasicky přes kopírák - zlý a ošklivý se musí stát hodným a krásným, ale popravdě, který animák už takhle dneska nefunguje. Hlavní je, že jsem se během filmu výborně bavil. Znovu bych se na to nepodíval, ale kvalitní to je. 7/10 ()

5ars33r

Ve zkratce - skvělá zábava, která není ohraná. Každý moment filmu je všech ohledech vyvážený. Čekal jsem nejprve o něco slabší podívanou, ale výsledek mě mile překvapil. Nejvíce asi snaha snímku být jedinečný pojatá ne příliš vtíravým způsobem. Film možná na 5 nedosahuje, ale vzhledem k tomu, že 95% dává 4 a já si myslím, že 77% je málo, tak jako fanda animáků musím maličko přilepšit. =) ()

jobina

Už z ukázek jsem zrovna dvakrát nadšením nevýskala. Možná jsem se tudíž dívala s určitým despektem, ale můj názor se bohužel nezměnil. V podstatě mne zaujal pouze soundtrack. ()

Devils_PIMP

Čekal jsem úplnou kravinu a jsem rád, že mě film v tomto ohledu zklamal ;) Jinak ale nezklamam absolutně v ničem. Vtipné podání boje zla vs. dobro ze začátku vypadá jako obehraná věc která tu byla snad milionkrat, včetně toho, že filmaři, ale "vůůůůůůbec" neparodovali Supermana :) Obrat celého toho příběhu, mnoho překvapujících momentů, to je to, co toto dílko dělá originálním. Můžu říci, že je to snad poprvé, co jsem fandil padouchovi a jistě ne neprávem. Zkrátka jsem se výborně pobavil, takže cíl splněn. Rohodně se na to podívejte nebudete litovat. P. S. Výběr hudby byla pecka (rock) ()

bassbeast

Tak tohle se s Já, padouch srovnávat nemůže ani náhodou. U Já, padouch jsem celou dobu nechápal, co že to vlastně má dětem zdělit (sedmiletá dcera vedle mě nechápala taky). Megamysl je veliké překvapení. Proměna hrdiny je uvěřitelná, vtipná a ta akce okolo je naprosto uchvacující. Pro mne je to jeden z nejlépe udělaných animáků co jsem kdy viděl. ()

schuby252

Já jsem se nenudil od začátku do konce jsem byl do tohoto filmu zažraný. Tento animák má strhující děj od začátku až do konce až na pár vyjímek, které jsou v každém filmu. Pro mě je to nejlepší animák za poslední rok! ()

Sape5

Velmi zabavné trošku podobné Já padouch ale to je vedlejší. Tento film má soundtrack který většinou v Animáčích nezní píšu např. Guns´n´ Roses-Welcome to the jungle. Tom McGrath prostě odvedl vynikající práci ()

Anjabel

Hledáte film, ve kterém se konečně hlavní postavou stane ten "zlý". A ještě k tomu se mu nakonec povede porazit svůj věčně vítězící dobrý protějšek. Pokud ano, tak je Megamind film pro vás. Příběh modrého mimozemšťana s velkou hlavou, který když zničí svého úhlavního dobrého nepřítele zjistí, že zde nemůže být zlo bez dobra, je vtipný a velmi kreativní. Bavil jsem se celou dobu a ani minutku nenudil. Všem doporučuji! ()

Marshal22

Musím přiznat, že ve většině animáků jsem nějak přibližně věděl po 15 minutách jak se asi děj bude odehrávat. Ovšem u Megamysla jsem byl velice překvapeny jak se situace měnili. Musím uznat, že se Megamysl opravdu povedl. Je to jiné než ta stará klasika = hrdina + padouch. Opravdu se mi to líbilo a dávám velice slušné čtyři hvězdičky. ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku