Megamysl

Megamozog

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2010, 92 min

Tom McGrath

Lepší než Já, padouch. Hudební složka potěší každého rockového fanouška. Zpočátku se mi to nezdálo, ale Megamind se může směle opřít o kvalitní scénář a Will Ferrell nečekaně nevadícího Willa Ferrella. Ten se vyvaroval většiny svých nejapností a za mikrofonem předvedl že dokáže utáhnout celý film. Oproti Padouchovi je Megamysl vyspělejší zábavou pro dospělé. Chválit bych mohl dlouho. Prostě 80%(4.3.2011)

Není to špatný animák, jen tuto animaci, teda takovéto tvary postav zrovna nemusím. Chybělo mi tu ze začátku nějaké to tajemno, které odkrývá svět za obrazovkou, jako by město, kde se příběh odehrával nebylo ničím vyjímečné. Konec byl ale fajn. Lepší průměr.(27.12.2013)

// Production Companies: DreamWorks Animation //(11.1.2011)

Za ty písničky museli utratit majlant. Jinak skvělý nápad vytěžený do poslední kapky. MetroMan má navíc image střihlou Elvisem a to mi udělalo radost. Brad Pitt si dokonce zavzpomíná na kytarové začátky v Johnnym Suedeovi. No a rybičkový parťák hlavního záporáka je prostě boží. Nečekaně příjemná podívaná.(10.2.2011)

Teda čekal jsem silnější protiproud, ale i tak má modrásek s vesmírnejma příušnicema moje sympatie. No, You Can't ..(20.4.2011)