Megamysl

Megamozog

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2010, 92 min

Tom McGrath

Lepší animák, ktorý sa sústredí nielen na akciu a ohurujúce efekty, avšak aj na vnútro hlavného superhrdinu. Celkovo je to milé, nápady sú skôr na úrovni priemeru, chválim hlavne finálnu pol hodinku a vynikajúci hudobný doprovod (AC/DC, M.Jackson, Guns N´ Roses...).(24.2.2011)

Za ty písničky museli utratit majlant. Jinak skvělý nápad vytěžený do poslední kapky. MetroMan má navíc image střihlou Elvisem a to mi udělalo radost. Brad Pitt si dokonce zavzpomíná na kytarové začátky v Johnnym Suedeovi. No a rybičkový parťák hlavního záporáka je prostě boží. Nečekaně příjemná podívaná.(10.2.2011)

Pribeh samotny me moc nebavil a hudba mi nesedla, ale za par prekvapivych momentu se zmenenym vzhledem a za smutny zeleny Megaminduv kukuc se priklanim ke trem.(8.5.2011)

• - V Megamyslově kanceláři na radnici Metrocity můžeme vidět spoustu pokladů jako například Archu úmluvy, Stanley Cup, trofej z Fifa, Maltézského sokola, sošku Oscara a dále mnoho slavných obrazů, mezi nimž jsou "Hvězdná noc" či "Mona Lisa". (Brodyman)

• - Tvorcovia pripravili divákom menšiu scénu aj po skončení titulkov. (Shakers)

• - Na střihu se podílel i Guillermo del Toro, který byl ke spolupráci přizván, aby byl snímek dynamičtější. (darek kartac)