Megamysl

Megamozog

Animovaný / Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2010, 92 min

Tom McGrath

Zlosyn superhrdinou, aneb jak si vyrobit svého protivníka..(14.8.2015)

Bavil jsem se teda víc než u Já, padouch.(31.3.2011)

Neumí řešit problémy, neodlétá do západu slunce a ví jak je to s padouchy: ,,VŽDYCKY PROHRAJOU!!“..... Je to barevný, zábavný a svižný. Příběh o superpadouchovi, kterej touží po tom bejt normální, může nám dospělejm připadat lehce hloupoučkej. Ale dostatek nápadů mu nemůže upřít nikdo! A jestli je lepší Padouch Megamysl? Tohle děti neřešej a já... já si cením toho, že konečně někdo pochopil, jaká hudba je pro ně nejlepší! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Jsem pořád zavřenej a nejsem z týhle planety. 2.) Chystám se sestrojit paprsek negramotnosti! (nemáš dojem, že už tě někdo předběhl?) PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ *(15.2.2011)

Celkom milé prekvapenie. Očakával som mega infantilnosť ako Ja, zloduch a miesto toho som dostal úsmevný a nápaditý animák so skvelým výberom piesní. Na 4* to však nemá kvoli škaredej animácii a záverečnej tancovačke. 6/10(31.1.2011)

Pribeh samotny me moc nebavil a hudba mi nesedla, ale za par prekvapivych momentu se zmenenym vzhledem a za smutny zeleny Megaminduv kukuc se priklanim ke trem.(8.5.2011)